Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rugia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
359 odpowiedzi w tym temacie

#341 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 12:43

Proponuję, aby wspomniani idole obkleili fury węglową folią, podświetlili je neonówkami, a na pokład zabrali stadko foczek w futerkach zarzuconych na opalone w solarium ciałko. Kibiców na pewno przybędzie, kaski też, a mi zupełnie żal dupę ściśnie.

#342 OFFLINE   godski

godski

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 13857 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 12:56

Niemcy na rugii beretuja okonie i szczupaki na potęgę i nikomu to nie przeszkadza, nie żebym pochwalal takie zachowania ale niestety trochę to tak jest że żal dupe ściska że chłopaki łowią i robią pieniądze na swoim fejmie.. Sam będąc w miejscu takim jak rugia nie oparlbym się zabraniu kilku fajnych okoni czy szczupaka na patelnię, gdzie w Polsce każdego pasiaka i 99 % szczupakow wypuszczam..

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Beretują i bardzo mi to przeszkadza - chcesz się do nich upodobnić ??? 

Niech sobie łowią i zarabiają kasę na fejmie - tylko po co te szczupaki w reklamówkach i łamanie zakazów?

Ja bym się oparł i to robię. Dla siebie. 

• Sławek Oppeln Bronikowski, wojciiech, drag i 3 innych osób lubią to

#343 OFFLINE   lukaszkosciukiewicz

lukaszkosciukiewicz

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 marzec 2019 - 12:59

Może na kolację ;)

#344 OFFLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 7272 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 marzec 2019 - 13:15

Proponuję, aby wspomniani idole obkleili fury węglową folią, podświetlili je neonówkami, a na pokład zabrali stadko foczek w futerkach zarzuconych na opalone w solarium ciałko. Kibiców na pewno przybędzie, kaski też, a mi zupełnie żal dupę ściśnie.

W sumie to fajnie wykombinowałeś! :rolleyes:

#345 OFFLINE   Sady

Sady

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaGorzów

Napisano 15 marzec 2019 - 15:43

Swoją drogą ,na facebooku chłopa ,który kilka tygodni temu, zamieścił post krytykujący poczynania naszych na R, jest sporo komentarzy od niemieckich wędkarzy. Wśród kilku wrzuconych fot przewija się również łajba chłopaków z pleciony ,razem z innymi polskimi jednostkami, które były widziane w strefach ochronnych/rezerwatach...Ale Hajs się zgadza !!!  :rolleyes:

• miramar69 lubi to

#346 ONLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 15:55

daj linka ;) 

• lukaszkosciukiewicz lubi to

#347 OFFLINE   wujek

wujek

Zaawansowany

• TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 4357 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 15 marzec 2019 - 18:03

To jak łowili w strefach ochronnych to nie ma wytłumaczenia. Żeby znowu nie było że Polak madry po szkodzie jak Niemcy dadzą bana dla Polaczkow cwaniaczkow. Dopiero będzie lament i wyklinanie sąsiadów. Powinni dowalić solidne kary za coś takiego.

Użytkownik wujek edytował ten post 15 marzec 2019 - 18:03

#348 OFFLINE   gammbler

gammbler

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 16 marzec 2019 - 12:27

A czy Niemiaszki przyjeżdżają do Pl na ryby? raczej w małej skali, a to wygląda tak Polak u siebie nie szanował a teraz przyjechał tam
  • wujek lubi to

#349 OFFLINE   Rodu

Rodu

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1697 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 13:38

A czy Niemiaszki przyjeżdżają do Pl na ryby? raczej w małej skali, a to wygląda tak Polak u siebie nie szanował a teraz przyjechał tam

Trudne do zaakceptowania , ale chyba  .............

#350 OFFLINE   wobler130

wobler130

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaPrzysietnica , Nowy Sacz
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Radomski

Napisano 16 marzec 2019 - 13:56

No to dalej mamy sytuacje ze ktoś kogoś nie zna, a gada najwięcej  :D . Dla mnie to troche smieszne, kojarzy mi sie z takimi kozaczkami, najmniej wiedzieli najwięcej gadali, ale tego już proszę personalnie nie odbierać  ;) . Tak jak mówiłem, jak sie kogoś publicznie oskarża to najpierw powinno sie prywatnie porozmawiać o problemie,wtedy sprawa jest jasna, ale do tego trzeba mieć jaja. Takim pisaniem na forum to akurat nie zdziała sie nic. Bez odbioru. 

#351 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 584 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 16 marzec 2019 - 18:56

Gównoburza widzę ma się dobrze :) Niech każdy skupi się na sobie i zmiany zacznie wprowadzać od siebie. Łamali prawo, podobno są dowody, proszę zgłosić do odpowiednich służb u sąsiadów.  

Gdzie nie spojrzysz wszędzie C&R i NO KILL ale ryb na polskich łowiskach jak nie było tak nie ma. Nie łudźmy się lepiej nie będzie. 

P.S. Ostatnio mam mniej czasu na czytanie treści na forum ale widzę, że nowi aktywni koledzy się pojawili, eko-anty,  tematu każdego znawcy :)

Użytkownik MarCinFin edytował ten post 16 marzec 2019 - 19:03

#352 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2019 - 20:16

Marcinie, przewalały się tu już masami gównoburze na rozmaite tematy. Tu rzecz o tyle specyficzna, że tyczy medialnych kolesi przywoływanych na tym forum jako autorytety w sprawach rozmaitych. A to kijek, a to dozbrojka, a to Rugia, a to sandacze, a to...Ryby łowić umieją, sprzedać się umieją (choć ja tego nie kupuję) i rzecz w tym, że nie chodzi o odprowadzenie ich za ucho na niemiecki posterunek. Rzecz tyczy tego forum. Jeśli dają przykład i są autorytetami to zobowiązuje ich to do zachowania pewnych standardów. Jeśli ich nie zachowują, możemy zwrócić na to uwagę. I nie jest to odosobniony przypadek, bo byli już inni faceci trollujący Wisłą za sumem w maju, były i inne tego typu historie. A to że ktoś darzy T.P. wyjątkową sympatią...Jego prawo, jego ocena, jego sprawa.

#353 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 584 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 16 marzec 2019 - 20:50

Chcemy coś zmienić, to nauczmy swoje dzieci szacunku do ludzi, zwierząt i dobra wspólnego. Dla większości z nas jest już niestety za późno.

#354 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2019 - 21:19

Jeśli nie misją to chociaż pobożnym życzeniem tego forum jest, jak rozumiem, kształtowanie i promowanie pewnych postaw. Jeśli trzem moim synom nie przyszłoby do głowy zabrać rybę (gdyby łowili ryby) i traktować wędkarstwo jako hobby, to czemu nie promować takich obyczajów wśród młodzieży na forum. Taka wartość dodana do przebywania w sympatycznym towarzystwie. Stąd może chęć u niektórych skakania do oczu towarzystwu niesympatycznemu.

#355 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1265 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 16 marzec 2019 - 22:22

Nie rozumiem dlaczego czepiacie się okresów ochronnych, które tam nie obowiązują ?? Skoro na rugii można łowić szczupaki do końca lutego to w czym problem ? Bezsensowna gownoburza..

A czy aby przypadkiem wszystkie ryby złowione w Niemczech nie muszą być zabrane,nakazane przez prawo? Nawiasem ,w filmach TP nie ukrywają że zabierają pewnych ryb..leszcz za kopotę złapany poszedł na patelnię ...i kto się wtedy napiął ?😁

#356 OFFLINE   Rodu

Rodu

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1697 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 22:23

Chcemy coś zmienić, to nauczmy swoje dzieci szacunku do ludzi, zwierząt i dobra wspólnego. Dla większości z nas jest już niestety za późno.

Marcin,jak to mówią -uczymy się przez całe życie . Dla nas i naszego pokolenia szansa jest nadal.

#357 OFFLINE   Viking

Viking

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 23:05

Gdzie jest moderacja !?.Wchodzę na temat dawno nie czytany  a mnie interesujący a tu dwie strony bicia piany i gównoburzy nie na temat .Założyć temat Tim Pleciona i jazda po oszołomach .

A w  temacie;

Szukam osób co bywają  często  na Rugi,są rozeznani z ta okolica  ,i pomogą w podaniu namiarów  na sprawdzone  miejsca kwaterunkowe dla 4 osób , Nie zależy nam na exclusive ale na przystępnych cenach i bliskości do wody .

Jaki jest orientacyjny koszt wyjazdu na Rugię z własną jednostka pływająca .Polonia jest prawie wszędzie ,czy jest może tam jakaś polskojęzyczna baza .

• nalewator i MarCinFin lubią to

#358 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Nazwisko:Kaźmierczak

Napisano 17 marzec 2019 - 08:33

Jak nie wpuszczą na slip to Cię zainteresuje. Jak wcześniej pisano większość jest prywatna i mogą zrobić co chcą. Koszty 30e licencja roczna, slip chyba 10, noclegi sprawdź na booking, paliwo to już ile wypalisz

Wysłane z mojego LG-H840 przy użyciu Tapatalka
  • Friko i wujek lubią to

#359 OFFLINE   mario

mario

Zaawansowany

• Moderatorzy
  • 2782 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2019 - 10:57

Listę portów ze slipami znajdziesz np. tutaj: http://www.angeln-ru...len-ruegen.html

• salmon1977, MarCinFin i Viking lubią to

#360 ONLINE   Kacper.K

Kacper.K

Zaawansowany

• Moderatorzy
  • 1795 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano dziś, 12:25

Czy ktoś ogarniał temat łowienia troci na Rugii ? Warto?

Wypadł mi wyjazd na Fyn i szukam jakiejś alternatywy nieco bliżej, niestety teraz na Rugii okres ochronny na szczupaki, więc może trocie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

2 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

bony20, mi2