Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerkbaitowa Baza Ugięć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
873 odpowiedzi w tym temacie

#441 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:39

Już wiem czemu takie bzdury piszesz - bo nie masz o tym pojęcia.
Jak sam piszesz ani nie miałeś tych wędkę w ręce, ani nie wiesz jak wygląda polityka gwarncji. Z tego co piszesz wynika, że nie masz również pojecia o kosztach produkcji. Poprostu nic nie wiem ale jak coś to jesteś mędrzec. Ot, taki internetowy wędkarz....


Powiem tak napewno miałem więcej różnych wędek w ręku niż ty cukierków w dzieciństwie.. również tych kompletnie niedostępnych na naszym rynku. Marka tsuri w zasadzie to nowość więc mogłem nie miec stycznosci z nią.Co do testow nad woda i setkach godzin nie będe się wypowiadał na ten temat.Dla mnie jest to chinszczyzna ot tak po prostu.Mam prawo mieć swoje zdanie i widzi mi się... Teraz tych róznych marek jest praktycznie wiekszosc produkcja PRC. Nie ma się czym jarać.
  • Firek lubi to

#442 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 grudzień 2017 - 12:05

Powiem tak napewno miałem więcej różnych wędek w ręku niż ty cukierków w dzieciństwie.. również tych kompletnie niedostępnych na naszym rynku. Marka tsuri w zasadzie to nowość więc mogłem nie miec stycznosci z nią.Co do testow nad woda i setkach godzin nie będe się wypowiadał na ten temat.Dla mnie jest to chinszczyzna ot tak po prostu.Mam prawo mieć swoje zdanie i widzi mi się... Teraz tych róznych marek jest praktycznie wiekszosc produkcja PRC. Nie ma się czym jarać.

Skoro nie miałeś z nią styczności to po co się wypowiadasz?



#443 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:17

Bo to chińszczyzna.:D boli Cie to czy co? To jest forum więc się wypowiadam.Nie napisałem że są to złe wędki.Napisałem że firma tsuri to firma kogucik.Tak uważam jest to moje zdanie.Może jak nabędzie renomy i podziała trochę na rynku to się przekonam.
  • Wioskowy lubi to

#444 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:30

Bo to chińszczyzna.:D boli Cie to czy co? To jest forum więc się wypowiadam.Nie napisałem że są to złe wędki.Napisałem że firma tsuri to firma kogucik.Tak uważam jest to moje zdanie.Może jak nabędzie renomy i podziała trochę na rynku to się przekonam.


Boli mnie jakoś wypowiada się w temacie na którym się nie zna na forum publicznym. Nie znasz tej firmy i nie znasz tych wędkę. Nie znasz się na produkcji wędek. Ale jak to często bywa w internecie usiłujesz być najmądrzejszy. Chcesz podyskutować nie ma sprawy pisz o konkretach i faktach.

#445 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 14 grudzień 2017 - 15:14

Te wędki tsuri to zwykły chinol z aliexpres... tylko polaczki sobie zaprojektowali wygląd i oddali do masówki.

Podkreślenie moje.

 

Wypraszam sobie takie stwierdzenia. Jest to brak szacunku dla kolegów z forum, dla wszystkich innych współobywateli. Deprecjonujący wielu wspaniałych, uczciwych Polaków. Redakcja forum nie wspiera i nigdy wspierać nie będzie takich postaw. Mam dosyć słownych połajanek autorów takowych "kwiatków". Każdy kolejny wpis o "polaczkach" będę nagradzał punkcikami. 



#446 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 14 grudzień 2017 - 15:38

Jak to w piosence Bo tutaj jest jak jest po prostu...nie można mieć swojego zdania bo zaraz obraza majestatu.Co na to Janusz moderator ja również mogę sie poczuć znieważony za to co powyżej jest napisane wobec mnie.Wychodzi na to iż nie można mieć swojego zdania? Przepraszam wszystkich urażonych za pogardliwe użyte słowa.Proszę o usuniecie wpisów jeśli możliwe.Koledze yffea powiem tak.Tsuri to i tak chińszczyzna jakich wiele jest na rynku...nie doszukuj się w tych wędkach niczego szczególnego.

 

 

Wypowiedzi nie usuwam, nie cenzuruję. Możesz mieć własne zdanie.

Możesz również obrażać innych, ale wtedy licz się z konsekwencjami. Do zbanowania włącznie.


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 14 grudzień 2017 - 16:05

  • januszz lubi to

#447 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 14 grudzień 2017 - 21:45

Nie nie panowie... Nic tych rzeczy nigdy nie układałem handlu z chinczykami.Dopowiem jeszcze ze sam mam chinska produkcje blanków np: phenixy.Ja nie twierdze ze chinczyk źle robi.Ale trzeba za to zapłacić.Wystarczy policzyc koszta wedki... Dobry blank od ok 400stowek do tego komplet dobrych przelotek 150-250zł reszta komponentow nie wspomne.A cena wedki tsuri np:700zł to gdzie jest ten haczyk? Przedzież chinczyk i Polak musza jeszcze na tym zarobic.Marketingowo tsuri to jak gruszki na wierzbie.Nie twierdze ze sa to zle wedki tym bardziej ze nie miałem z nimi do czynienia ale na pewno nie sa to super hiper premium czy jak to nazwać.Szczerze wolał bym wybrać kongera,dragona lub coś co jest sprawdzone.Ciekaw jestem jak jest z polityką reklamacji marki tsuri.Sory ale wole dołozyc do phenixa czy mhx i mieć gwarancje dożywotnią.

Jeżeli te Tsuri nie są to super hiper premium wędki jak twierdzisz, to pochwal się twoim sprzętem. Pośmiejemy się trochę.


  • yffea lubi to

#448 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 15 grudzień 2017 - 07:11

Poszukaj może znajdziesz.Lecę łowić teraz.
  • DanekM lubi to

#449 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 15 grudzień 2017 - 14:14

Rozumiem, koledzy z CHRL nie kazali się chwalić.



#450 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 15 grudzień 2017 - 15:48

Dokładnie tak jak piszesz to tajemnica państwowa Chrl. Pisz na prv moze cos Ci sprzedam czego mniej uzywam.

#451 OFFLINE   j-23

j-23

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Imię:Ernest
  • Nazwisko:Hemingway

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:26

Ponowię moje zapytanie bo przez tę przepychankę temat ugięć kijów podupadł  :D

Czy może ma ktoś foty ugięcia kijka z pracowni Fishing Art 

ULTRALIGHT SLIM XF ULXF664-1N 6'6” 1-4lb  


  • woblery L.E. i MarcinZ lubią to

#452 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 16 grudzień 2017 - 21:10

Ponowię moje zapytanie bo przez tę przepychankę temat ugięć kijów podupadł  :D

Czy może ma ktoś foty ugięcia kijka z pracowni Fishing Art 

ULTRALIGHT SLIM XF ULXF664-1N 6'6” 1-4lb  

Jakiego byś ugięcia oczekiwał od takiego blanku? Akurat nie mam foty z tego blanku.. ale kolega z poza forum miał go i opchnął na rzecz mhx 781-2 Mhx ciut szybszy był. Większy zapas mocy w dole. Ten FA ma ciepłe płynne przejście do dołu praktycznie jak ten mhx ale bardziej w dole miększy.Zapomniał bym dodać jeśli chcesz tym mikro jigami łowić to luzik ale odległości rzutowe np wolframem 0,4g nie będą imponujące chyba że na  żyłce 0,08 :D


Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 16 grudzień 2017 - 21:12

  • j-23 lubi to

#453 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 16 grudzień 2017 - 23:20

Jeżeli te Tsuri nie są to super hiper premium wędki jak twierdzisz, to pochwal się twoim sprzętem. Pośmiejemy się trochę.

Miałem możliwość obejrzenia skromną zapewne część arsenału kolegi @woblery L.E. Zrobiła na mnie wrażenie, a muszę przyznać, że ciężko mnie zadowolić ! :D

Nie wywołujcie Panowie wilka z lasu bo przeklnie Was Jonasz !  :ph34r: Pozdrawiam serdecznie...kszksz


  • popper, DanekM i woblery L.E. lubią to

#454 OFFLINE   Tobek

Tobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaJarocin
  • Imię:Tobiasz

Napisano 19 grudzień 2017 - 09:47

Witam

Czy dysponuje ktoś zdjęciami ugięć wędzisk Lureleader Natural Heart LNH662LC 2-10 g, oraz Lureleader Rockfisher - LRF802ML-T  2,43 2-10 g?



#455 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:34

Prosiłbym o ugięcie ST. CROIX PREMIER PS76MLF2. Z góry dzięki.

#456 OFFLINE   caerbanog

caerbanog

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Dominik

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:52

Team Dragon 10-42g 2.55m (dodam, że przy 1044g nie podniósł - jakoś przy świętach nie chciałem psuć sobie humoru, zapas chyba jest)

 

Załączony plik  Team Dragon.jpg   50,91 KB   43 Ilość pobrań



#457 OFFLINE   caerbanog

caerbanog

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Dominik

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:56

St. Croix Legend Elite  LEC86HF2 14-56g 2.60m
Wszystko na zdjęciu podniósł.
Zakupiony specjalnie pod duże gumy (głównie do 70g, czasami 90-100g, sporadycznie 120g).
Niestety główny test dopiero w maju.

Załączony plik  St Croix.jpg   47,99 KB   42 Ilość pobrań


  • Apioo lubi to

#458 OFFLINE   Cormoran76

Cormoran76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • Lokalizacjaświetokrzyskie

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:01

Załączony plik  20171223_185050.jpg   35,08 KB   45 Ilość pobrańZałączony plik  20171223_185104.jpg   33,91 KB   45 Ilość pobrańZałączony plik  20171223_185114.jpg   36,59 KB   43 Ilość pobrań ST. CROIX PREMIER PS76MLF2


Użytkownik Cormoran76 edytował ten post 23 grudzień 2017 - 19:04

  • xyzzvpc, wicher_dziki_koń, TomaszKKK i 1 inna osoba lubią to

#459 OFFLINE   majunio

majunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 282 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 13:03

Finezza Prototype ST. Limited GNFPS-7112ML-T
150,300 i 450g.

Załączone pliki



#460 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 04 styczeń 2018 - 21:04

Czy mógłby ktoś wstawić ugięcie Batsona xst1141f ? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych