Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

NOWE POMYSŁY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
781 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 grudzień 2013 - 16:23

Cześć,

Mam do Was ogromną prośbę. Mianowicie jeśli macie nowe pomysły dotyczące funkcjonowania forum proszę o wstawianie ich do forum "Regulaminy, uwagi i spostrzeżenia na temat jerkbait.pl". Wiele osób przesyła mi różne zapytania na prywatne wiadomości a ja chciałbym by pomysły były poddawane pod dyskusję właśnie tutaj. Wtedy jest szansa nie tylko na wprowadzenie usprawnień na forum ale również na optymalizację pomysłu.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Remek



#2 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 19 grudzień 2013 - 17:42

Witam. W związku z wątkiem  http://jerkbait.pl/t...3-nowe-pomysły/  zaproponowanym przez Remka postuluję i wnoszę o utworzenie tematu zbiorczego, gdzie można byłoby złożyć życzenia forumowiczom z okazji urodzin, Na forum często pojawiają się odrębne tematy przy okazji co bardziej znanych solenizantów. Na moje można byłoby stworzyć jeden wątek, gdzie każdy mógłby złożyć życzenia danej osobie, która obchodzi swoje święto.

 

Plusy?

Mamy jeden zbiorczy temat do życzeń i nie trzeba wobec tego tworzyć kolejnych odrębnych wątków

 

 

Pomysł oczywiście pod dyskusję, jak się nie spodoba trudno, aczkolwiek na kilku forach na które zaglądam (niekoniecznie wędkarskich) takie tematy funkcjonują i mają się dobrze.

pozdrawiam i zachęcam do wyrażania swoich opinii.


Użytkownik Bootleg edytował ten post 19 grudzień 2013 - 17:43


#3 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:19

@Bootleg-wystarczy założyć wątek o stosownym/uniwersalnym tytule w dziale cafe,np:"wszystkiego naj...","happy birthday.."czy co tam przyjdzie do głowy :) Moderacja dla ułatwienia ,może go "podpiąć",żeby łatwiej było go znaleźć,a jak będzie popularny ,to nawet taki zabieg będzie zbędny. :)


Użytkownik tofik edytował ten post 19 grudzień 2013 - 23:19


#4 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 grudzień 2013 - 00:27

Może nowy, dawno proponowany temat podpięty w WIEŚCIACH ZNAD WODY -umawialnia na rybki ?



#5 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:27

Może nowy, dawno proponowany temat podpięty w WIEŚCIACH ZNAD WODY -umawialnia na rybki ?

 

akurat to jest świetny pomysł, kiedyś sporo korzystałem na sąsiednich forach typu haczyk pe el , bardzo przydatny temat.



#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:43

Dobra! Widzę, że działa :) i wrzucacie pierwsze pomysły. Dziękuję! Będziemy (moderatorzy) często zaglądać do tego wątku i omawiać z Wami pomysły. Nadal wrzucajcie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Remek



#7 OFFLINE   Joah12345

Joah12345

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Spin & Mucha

Napisano 20 grudzień 2013 - 11:44

Może będzie temat nie polecam, jakiegoś sklepu czy użytkownika forum..


  • logun74 lubi to

#8 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:25

watek nie polecam uzytkownika, zostal z oczywistych powodow usuniety i dobrze, natomiast o bublach mozna poczytac i napisac np. tutaj http://jerkbait.pl/t...l=+uwaga +bubel



#9 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:29

To ja znów się wychylę z czymś, o czym rozmawialiśmy po zmianie silnika forum. Może by jednak ujerkbaitowić (uh, cóż za potwór :ph34r: ) interface i zamiast tego, nie najlepiej kojarzącego się "Lubię to!" wstawić "Jerk it!"? :P



#10 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2530 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:39

Może nowy, dawno proponowany temat podpięty w WIEŚCIACH ZNAD WODY -umawialnia na rybki ?

Pomysł bardzo dobry jednak może nie wypalić. W dobie tunningowania zdjęć w photoshopie mało kto będzie chciał napisać, gdzie się wybiera na ryby...


Użytkownik Pumba edytował ten post 20 grudzień 2013 - 13:39


#11 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:50

watek nie polecam uzytkownika, zostal z oczywistych powodow usuniety i dobrze, natomiast o bublach mozna poczytac i napisac np. tutaj http://jerkbait.pl/t...l=+uwaga +bubel

W internetu nic się nie ukryje. Chciałbym także zauważyć, że skippi jeszcze nie [ słownictwo ] do pieca, a ludzie czekają jak kania dżdżu....



#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:28

To ja znów się wychylę z czymś, o czym rozmawialiśmy po zmianie silnika forum. Może by jednak ujerkbaitowić (uh, cóż za potwór :ph34r: ) interface i zamiast tego, nie najlepiej kojarzącego się "Lubię to!" wstawić "Jerk it!"? :P

 

A jak byś przetłumaczył (jak już klikniesz "Lubię to") - Lubisz to? :)



#13 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:28

akurat to jest świetny pomysł, kiedyś sporo korzystałem na sąsiednich forach typu haczyk pe el , bardzo przydatny temat.

 

Jak to miałoby działać Waszym zdaniem?



#14 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:37

Rozumiem, że pomysł rodzi pewien problem w profilu użytkownika, gdzie po najechaniu na zielone pole, podana jest informacja o liczbie osób, które "polubiły" post danego forumowicza? Co powiesz na zmianę z "Pseudonim lubi xxx osób" na "xxx osób jerkuje z Pseudonim" ?

 

Można też pobawić się słowem i zamiast "Podziękował" zrobić "Podżerkował" albo "Pojerkował", co fonetycznie jest do siebie bardzo zbliżone, i w klimacie portalu :)


  • joker, Negra i Framuga lubią to

#15 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:43

akurat to jest świetny pomysł, kiedyś sporo korzystałem na sąsiednich forach typu haczyk pe el , bardzo przydatny temat.

To się Baardzo przydaje. Jak z kumplem jeździmy na Bug to zwykle dwa miejsca są wolne, w Beemce żeby nie było; i figofagot na full albo slayer  :P .  Jeżeli nie przeszkadza Wam wczesna pora i rzucanie, w ramach przecinka- [ słownictwo ], to zapraszam.


Użytkownik Friko edytował ten post 20 grudzień 2013 - 21:31

  • Ace lubi to

#16 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 20 grudzień 2013 - 14:51

To się Baardzo przydaje. Jak z kumplem jeździmy na Bug to zwykle dwa miejsca są wolne, w Beemce żeby nie było; i figofagot na full albo slayer  :P . 

To ja wybieram opcję ze Slayerem ;)



#17 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 20 grudzień 2013 - 15:19

Nie wiem czy to technicznie wykonalne ale myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby automatyczne zamykanie postów w dziale sprzedam po ich napisaniu/opublikowaniu, z możliwością edycji przez sprzedającego w razie popełnienia błędu.Co to zmienia? Ograniczyłoby to do 0 możliwość zadawania często irracjonalnych pytań w wątku a sam post byłby traktowany tak jak w zamiarze przewiduje obecny regulamin czyli jak ogłoszenie. Sprzedający miałby możliwość swobody w odpowiadaniu na pytania na tel lub priv, miałby możliwość swobody w podejmowaniu personalnych decyzji o rezerwacji i ewentualnej sprzedaży. Zakończyłoby to tasiemce z rezerwacjami na 6 godzin 2 i pół minuty i tzw "odpuszczaniem" odpadaniem, przestałby istnieć problem z podbijaniem i ewentualnymi punktami ostrzeżeń.

 

Pozdrawiam


  • krzychun, Maciek_7 i kotwitz lubią to

#18 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:25

Skoro pomysły, to wrócę do przycisku "Lubię"...

Wielokrotnie używam, choć mnie irytuje. Wolałbym zamiast lub obok mieć przycisk "Przydało się". Lub "Pomógł". Czy też podobnie, nie będę się upierał, wiadomo o co chodzi. Myślę, że nie ma potrzeby dokładniej uzasadniać. Portal z założenia ma służyć wzajemnej pomocy, a nie słodzeniu i poklepywaniu po plecach.



#19 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:27

To ja wybieram opcję ze Slayerem ;)

pogadamy przy piwku, ze sliderem do kompletu.


  • Piotrek Milupa lubi to

#20 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:35

Chciałem Januszowi dać Lubię to,ale nie będę mu słodził. :P :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych