Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

NOWE POMYSŁY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
781 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:40

Wolałbym zamiast lub obok mieć przycisk "Przydało się". Lub "Pomógł". Czy też podobnie, nie będę się upierał, wiadomo o co chodzi. Myślę, że nie ma potrzeby dokładniej uzasadniać. Portal z założenia ma służyć wzajemnej pomocy, a nie słodzeniu i poklepywaniu po plecach.

Koncepcja fajna, sęk w tym, że "Lubię to" świetnie sprawdza się np. w tematach ze zdjęciami. Trudno, abym uznał zdjęcie kolegi z okazowym okoniem za przydatne lub pomocne... Mi osobiście nie podoba się nawiązanie do portalu społecznościowego, stąd sugestia, co do zmiany nazwy. Zgłaszana nie pierwszy raz zresztą.


  • Krystekwolf lubi to

#22 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:50

Akurat "Lubię to" jest bardzo proste do zmiany ale musi mieć to ręce i nogi. :) Więc czekam na propozycje.



#23 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:52

Czyli rozumiem, że wcześniejsze propozycje nie zaskoczyły. Ok. Pokombinuję, a może ktoś w tzw. międzyczasie wpadnie na coś ciekawego.



#24 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:05

A ja jestem za tym, aby w dziale "Wieści znad wody" w wątkach stricte służących do pochwalenia się złowionymi okazami np. szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd. było można umieszczać jedynie fotki złowionych ryb, bez tych gratulacji, gratek itd..

Czasami, żeby sobie fotki z okazałymi rybkami pooglądać trzeba się przedzierać przez dziesiątki postów typu gratki.

Ewentualnie mógłby powstać dodatkowy dział "Okazy naszych forumowiczów" i tam winny wylądować wątki szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd.

A dział "wieści znad wody" nadal służyłby do wymiany spostrzeżeń, wieści znad konkretnej wody co do miejsc, łowionych gatunków, przynęt itd.

 

P.S.

Oczywiście w nowo powstałym dziale "Okazy naszych forumowiczów", czy jakby on tam się miał nazywać - byłby zakaz gratkowania, tylko posty z fotkami ryb :)


Użytkownik tasiek321 edytował ten post 20 grudzień 2013 - 17:08


#25 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:05

Koncepcja fajna, sęk w tym, że "Lubię to" świetnie sprawdza się np. w tematach ze zdjęciami. Trudno, abym uznał zdjęcie kolegi z okazowym okoniem za przydatne lub pomocne... Mi osobiście nie podoba się nawiązanie do portalu społecznościowego, stąd sugestia, co do zmiany nazwy. Zgłaszana nie pierwszy raz zresztą.

Masz rację i zgadzam się z tym ,opcja Lubię to wyczerpuje nieraz wszystkie inne słowa.

Można by po prostu dodać jakąś opcję plus coś tam ,dziwnie to wyszło ...

Opcja plus, to coś takiego o czym pisał Janusz,oczywiście dodatkowo.



#26 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:09

A ja jestem za tym, aby w dziale "Wieści znad wody" w wątkach stricte służących do pochwalenia się złowionymi okazami np. szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd. było można umieszczać jedynie fotki złowionych ryb, bez tych gratulacji, gratek itd..

Czasami, żeby sobie fotki z okazałymi rybkami pooglądać trzeba się przedzierać przez dziesiątki postów typu gratki.

Ewentualnie mógłby powstać dodatkowy dział "Okazy naszych forumowiczów" i tam winny wylądować wątki szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd.

A dział "wieści znad wody" nadal służyłby do wymiany spostrzeżeń, wieści znad konkretnej wody co do miejsc, łowionych gatunków, przynęt itd.

Konkretna propozycja ,wyczerpująca temat gratek.Można przecież wcisnąć Lubię to i już,a reszta jak napisałeś wyżej tasiek...



#27 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:16

A ja jestem za tym, aby w dziale "Wieści znad wody" w wątkach stricte służących do pochwalenia się złowionymi okazami np. szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd. było można umieszczać jedynie fotki złowionych ryb, bez tych gratulacji, gratek itd..

Czasami, żeby sobie fotki z okazałymi rybkami pooglądać trzeba się przedzierać przez dziesiątki postów typu gratki.

Ewentualnie mógłby powstać dodatkowy dział "Okazy naszych forumowiczów" i tam winny wylądować wątki szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd.

A dział "wieści znad wody" nadal służyłby do wymiany spostrzeżeń, wieści znad konkretnej wody co do miejsc, łowionych gatunków, przynęt itd.

 

P.S.

Oczywiście w nowo powstałym dziale "Okazy naszych forumowiczów", czy jakby on tam się miał nazywać - byłby zakaz gratkowania, tylko posty z fotkami ryb :)

 

Jak najbardzie za.



#28 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:18

z poziomu użytkownika (panel użytkownika) wprowadzić możliwość ukrywania własnej ilości postów i "lubię to"



#29 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:27

A ja jestem za tym, aby w dziale "Wieści znad wody" w wątkach stricte służących do pochwalenia się złowionymi okazami np. szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd. było można umieszczać jedynie fotki złowionych ryb, bez tych gratulacji, gratek itd..

Czasami, żeby sobie fotki z okazałymi rybkami pooglądać trzeba się przedzierać przez dziesiątki postów typu gratki.

Ewentualnie mógłby powstać dodatkowy dział "Okazy naszych forumowiczów" i tam winny wylądować wątki szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd.

A dział "wieści znad wody" nadal służyłby do wymiany spostrzeżeń, wieści znad konkretnej wody co do miejsc, łowionych gatunków, przynęt itd.

 

P.S.

Oczywiście w nowo powstałym dziale "Okazy naszych forumowiczów", czy jakby on tam się miał nazywać - byłby zakaz gratkowania, tylko posty z fotkami ryb :)

Jak najbardziej jestem ZA, ale z jeszcze jednym dopiskiem: żeby zdjęcie było dopuszczone do opublikowania powinno w opisie zawierac chocby podstawowe dane: gdzie?, kiedy?, czym?, na co?. Bez danych co do konkretnej miejscówki, ale nazwa rzeki, jeziora itp. Czyli - chcesz się pochwalic ? - uchyl rąbka tajemnicy :)



#30 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:34

Te dodatkowe informacje to może opcjonalnie jak ktoś chce to wpisuje a jak nie to trudno.

Chodzi mi o to, aby brak tych informacji nie dyskwalifikował postu z super okazem na super fotce, do publikacji :huh:


Użytkownik tasiek321 edytował ten post 20 grudzień 2013 - 17:34


#31 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 18:14

A ja jestem za tym, aby w dziale "Wieści znad wody" w wątkach stricte służących do pochwalenia się złowionymi okazami np. szczupaki 2013, bolenie 2013, sandacze 2013 itd. było można umieszczać jedynie fotki złowionych ryb, bez tych gratulacji, gratek itd..

Czasami, żeby sobie fotki z okazałymi rybkami pooglądać trzeba się przedzierać przez dziesiątki postów typu gratki.

To chodzi mi po głowie od zawsze, ale siedziałem cicho. Bałem się reakcji cmokerów :lol: :lol: :lol: Zbyt wielu ich tu, a i Herkules...

 

A tak poważnie, od kiedy wprowadzono opcję "Lubię to", nie ma powodów, aby taki zakaz nie miał rąk i nóg. Masz moje 100% poparcie.

 

Masz rację i zgadzam się z tym ,opcja Lubię to wyczerpuje nieraz wszystkie inne słowa.

Można by po prostu dodać jakąś opcję plus coś tam ,dziwnie to wyszło ...

Opcja plus, to coś takiego o czym pisał Janusz,oczywiście dodatkowo.

 

Nie wiem, czy to możliwe, ale fajnie byłoby, gdyby istniały dwa buttony - jeden dla aprobaty, drugi dla podziękowania. Względnie, ich "treść" mogłaby być uzależniona od działy - w sytuacji, gdy nie da się upchać 2 różnych w jednym poście ;)



#32 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 19:09

dobre pomysly :)  (gratki)


  • Sławek.Sobolewski lubi to

#33 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 19:48

To chodzi mi po głowie 

 

 

Nie wiem, czy to możliwe, ale fajnie byłoby, gdyby istniały dwa buttony - jeden dla aprobaty, drugi dla podziękowania. Względnie, ich "treść" mogłaby być uzależniona od działy - w sytuacji, gdy nie da się upchać 2 różnych w jednym poście ;)

Radku, nieskromnie powiem, że o robieniu przynęt z żywicy trochę wiem. Nauczyłem się, tego co wiem, sam i staram się tą wiedzę przekazywać wszystkim, którzy tej potrzebują, ale jest mi dość przykro, kiedy opisuję moją jakąś tam harówkę, ktoś z tego korzysta a mi da "lajk" za kawał o[ słownictwo ] i proboszczu. Zwykle"lajki" dostaję za komentarze cyniczne albo o cyckach- przy czym chciałbym zaznaczyć, że nie ma nic złego w komentarzach o cyckach.


  • krzychun i woblery z Bielska lubią to

#34 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 20 grudzień 2013 - 19:59

Nie za cynizm, tylko za to drugie :D  ;)



#35 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:01

Czyli cycki....nic dodać, nic ująć  ;)


  • Kuba Standera lubi to

#36 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:01

Stąd dodanie odrębnej kategorii od zawsze było w mojej opinii świetnym pomysłem. Nie zamiast, a obok możliwości wyrażenia aprobaty.

#37 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:14

Nie wiem czy to technicznie wykonalne ale myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby automatyczne zamykanie postów w dziale sprzedam po ich napisaniu/opublikowaniu, z możliwością edycji przez sprzedającego w razie popełnienia błędu.Co to zmienia? Ograniczyłoby to do 0 możliwość zadawania często irracjonalnych pytań w wątku a sam post byłby traktowany tak jak w zamiarze przewiduje obecny regulamin czyli jak ogłoszenie. Sprzedający miałby możliwość swobody w odpowiadaniu na pytania na tel lub priv, miałby możliwość swobody w podejmowaniu personalnych decyzji o rezerwacji i ewentualnej sprzedaży. Zakończyłoby to tasiemce z rezerwacjami na 6 godzin 2 i pół minuty i tzw "odpuszczaniem" odpadaniem, przestałby istnieć problem z podbijaniem i ewentualnymi punktami ostrzeżeń.

 

Pozdrawiam

Bardzo dobry pomysł według mnie. W zasadzie to po przeczytaniu pierwszego posta w tym wątku też chciałem to zaproponować :) . Dodam jeszcze, że w 100% zginęłoby podbijanie, a przeglądający dział sprzedam śledziliby cały od góry do dołu, a nie tylko pierwszą stronę. Modowie także odpoczęliby od przyznawania karnych punktów.
 



#38 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:28

Wiesz, mój "wątek autorski" to praktycznie monolog, wstawiam filmy, zdjęcia, staram się tłumaczyć co i jak jeżeli ktoś pyta na pw (pv?)- i [ słownictwo ], jak opowiem kawał to jest sto procent lepszy odzew- ja już ten mój monodramat traktuję jako dziennik- tak dla siebie, żeby zachować chronologię wydarzeń. Ten rok to było dla mnie nie wędkowanie a zapieprzanie nad wodą, testowanie tego materiału, i ciężka praca- nie po to żeby natrzepać hajsu, bo przez 15 lat sprzedałem 1 wobler i tylko na wyraźne życzenie- jak dostaniesz kiedyś przynętę, którą ja zrobiłem, to Ci obiecuję, że nie będziesz miał "ale"- chciałbym, żeby był to, pod względem jakości, odpowiednik dawnego ABU. Skoro już się zacząłem żalić się jak dupa wołowa to powiem wam, Czcigodni, jedno- wobler tonący jest woblerem lepszym niż wobler pływający, a mój najlepszy wobler jest pływający  :P My się, Radek, kiedyś spotkamy na widłach Bugu i Narwi- jak mniemam.

 

@Piotrek nie rozpędzaj się tak i nie używaj tylu wulgaryzmów bo posypią się punkty ostrzeżeń. Nie musisz w każdej swojej wypowiedzi na forum używać "przecinków" 


Użytkownik Friko edytował ten post 20 grudzień 2013 - 21:34


#39 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:10

Piotrze, do spotkania wiele nie trzeba ;) choć ja raczej nad Bug się nie zapuszczam.

#40 OFFLINE   BartoszS

BartoszS

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 21 grudzień 2013 - 09:24

Dobrym pomysłem byłoby też założenie jednego wspólnego i podpiętego tematu o tematyce " czyj to wobler " itd. Co chwilę pojawiają się kolejne :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych