Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rod Expo 2008 (23-24 luty 2008) - nowy artykuł

artykuł

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 kwiecień 2008 - 10:13

Witam,
W dniach 23-24 lutego bieżącego roku, w High Point, NC, USA odbyła się doroczna Międzynarodowa Wystawa Rodbuildingowa RodExpo 2008. Dzięki uprzejmości Toma Kirkmana z Rodmaker Magazine mamy przyjemność zaprosić na fotoreportaż i podsumowanie tej imprezy. Prezentowany materiał został udostępniony jerkbait.pl na zasadach wyłączności, z czego oczywiście jesteśmy bardzo dumni. Zapraszamy na rzut oka na inną wędkarską rzeczywistość.

Zapraszam do relacji z targów RodExpo 2008.

Pozdrawiam
Remek



#2 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 24 kwiecień 2008 - 10:32

To się wysypały artykuły :D i powiało wielkim światem rodbuildingowym :D. Pewnie jakbym tam był, to od razu zacząłbym sam sobie składać wędzisko. :D

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 kwiecień 2008 - 10:35

Sławku - promujemy, promujemy bo wydaje nam się, że to słuszny kierunek.

Pozdrawiam
Remek

#4 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 24 kwiecień 2008 - 10:47

A Ja mimo że składaniem wędek się nie zajmuję mam pewien niedosyt.
Kilka zdjęć, krótki opis to tak jak by pokazać dziecku lizaka a potem........ go zabrać
Choć oczywiście darowanemu koniowi ....... :D

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 kwiecień 2008 - 11:00

Jajkakub - czekam na trzecią część artykułu o woblerkach :D

Pozdrawiam
Remek

P.S.
Tom Kirkman, światowy autorytet od rodbuildingu, wybrał nas do zaprezentowania tej krótkiej relacji a jak wiesz stron na świecie jest tysiące :D Na próżno w Internecie szukać podobnych materiałów. Te kilka zdjęć, kilka zdjęć wiele mówią - jak wygląda roduilding w US. Uwierz mi, że zdobycie takiego (choć krótkiego) materiału to nielada wisiłek, niekiedy zdecydowanie większy niż napisanie obszernego, okraszonego dziesiątkami zdjęć artykułu, który można zrobić tutaj w Polsce.

#6 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 kwiecień 2008 - 14:44

Powiało kolejny raz wielkim światem
Cieszę się że utrzymujecie poziom :D

#7 OFFLINE   gringo15

gringo15

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2008 - 15:26

witam. Osobiście bardzo zaciekawiły mnie te zdobione rękojeści :huh:
Nigdy jeszcze takich nie widziałem.
P.S : gratulacje za zdobycie tych zdjęć :D

#8 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 24 kwiecień 2008 - 19:09

Witam

Takie relacje są bardzo potrzebne. Nawet jeśli odnoszą się do tematu rodbuldingu w sposób ogólny, to pokazują skalę na jaką sprzęt custom jest obecny na swiecie. Unas w PL władzę nad tym co pokazywać co promować miały dotychczas wyłacznie magazyny wedkarskie, najcześciej sciśle zwiazane z poszczególnymi producentami czy importerami. Jerkabait.pl od samego niemalże początku pokazuje, że wędkarz w PL moze mieć sprzet sporo wyższej klasy za czesto tesame pieniadze co masówka z Chin zalegajaca w naszych sklepach... I tak trzymać !!

Jajakub to jak, czym i naczym robić wymarzone wędzisko opisują jerkbaitowi rodbulderzy doś precyzyjnie i ostatnio ... nierzadko :unsure:

Wielkie dzięki Friko za ten tekst !! To kolejny artykuł ukazujący dobitnie, ze ten portal jest absolutnym liderem w Polsce.

pozd JW :D

#9 OFFLINE   Zelldo

Zelldo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 24 kwiecień 2008 - 19:37

To kolejny artykuł ukazujący dobitnie, ze ten portal jest absolutnym liderem w Polsce.

pozd JW :D



Zgadzam się w 100%, świetne artykuły, świetny portal, świetni użytkownicy...czego chcieć więcej B)

Pozdrawiam
Skin.

#10 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 24 kwiecień 2008 - 20:58

Wow dałeś czadu Friko! Tak sobie myślę. Czy nasi rodzimi przedstawiciele poszczególnych firm produkujących ( chyba z 5 ciu by się zebrało :D ) blanki, kiedyś zdecydowaliby się na takie mini mikro targi, gdzie prezentowaliby ich walory jak również swoja radosna twórczość szerokiemu gronu zainteresowanych?? Fajnie byłoby ich zebrać w jednym miejscu i zobaczyc co i jak...

#11 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 24 kwiecień 2008 - 21:02

taka krotka i zwiezla 15-sto sekundowka, prawie telewizoryjna ... jak milo, ze tylko na jerkbait TV :mellow:

#12 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 24 kwiecień 2008 - 21:09

Niestety drogi BartkuP,twój pomysł jest fajny lecz niesety nierealny....poniewaz u nas nie ma nawet 1 firmy produkującej blanki... <_<

Ale może kiedys doczekamy i u nas takiej fajnej imprezy..

Pozdrawiam

#13 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2008 - 21:35

...obyście byli dobrymi prorokami :D

artykuł zaprasza do rzutu oka na inną wędkarską rzeczywistość - bo tym jest w istocie. I ten krótki rzut oka wystarczy, żeby dostrzec kolosalne różnice. 150 rodbuilderów na przeciętnym seminarium, 1600 pod jednym dachem... to są proprcje, to jest skala, którą trudno mi sobie wyobrazić powiem szczerze :huh:

Musicie zrozumieć że Tom przede wszystkim hołubi RodmakerMagazine, a internet troszkę tak z konieczności :D więc jeśli w ogole ukaże się szersza relacja z RodExpo - to na pewno na łamach magazynu a nie w internecie. Ja się cieszę że udało mi się dostać to co jest - i to na wyłączność, wg informacji od Toma jerkbait.pl jest jedynym miejscem w sieci do którego został skierowany ten mini-fotoreportaż... nie powiem, trochę się przy tym wzruszłem, jak przypominam sobie początki jerkbaita, nie tak dawne przecież - widać że daleka droga już za nami - przed nami, na szczęcie też :mellow:

#14 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 26 kwiecień 2008 - 17:59

Drodzy Koledzy,

Poprzez artykuły poprzednio zamieszczone poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko. Relacja cenna, ale.... Nasze artykuły lepsze! :mellow: Duuuuuuuużo lepsze! :mellow:





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: artykuł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych