Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędzisko do Curado 201


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2006 - 14:49

Nie wiem - nie rzucałem jeszcze tym kijkiem.
Może pitt albo Efex (Pepe łowił, z tego, co wiem, na ten kijek) pomogą?

Pozdro,
M.

#22 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 18:27

znam tylko starszy model, do 60 gram, lowienie perchem 12 lub wiekszymi obrotowkami nie sprawialo klopotu

#23 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 11 styczeń 2006 - 07:34

Cześć,

Nie wiem przy jakich najlżejszych się jeszcze ładuje, ale przy 30g załaduje i wystrzeli bez najmniejszego problemu :D

Pozdrawiam serdecznie,

#24 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 11 styczeń 2006 - 14:33

Hmm no to juz sie zdecydowalem i wybor padl na Rozemeijer Jerk & Buck 50-70g. Tylko jest nastepny problem - w Bass-ie go nie dostane, nie ma i nie bedzie :huh: :( .
Nadmienie tylko ze w mojej wiosce i okolicy na bank go nie zdobede :angry: .

Jezeli ktos ma namiary na ten kijek lub jest w jakims stopniu pomoc to bylbym wdzieczny.

Pozdrawiam Shad

#25 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 styczeń 2006 - 15:07

Witaj,
Jeszcze chwilkę poczekaj. Ja będę w następny weekend w sklepach wędkarskich to zobaczę co da się zrobić. Może wypatrzę jakąś okazję pod Twój multik.

pozdrawiam
Remek


#26 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 12 styczeń 2006 - 00:20

@remek dzieki ze sie osobiscie zangazowales :blush::D
Jeszcze do wiosny troche czasu zostalo wiec poczekam :mellow:

Pozdr Shad

#27 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 20 styczeń 2006 - 14:55

Czekajac na rajd po sklepach wedkarskich w wykonaniu remka, , trafilem byc moze na jeszcze jeden kijek ktory wyglada dosc ciekawie (przynajmniej z opisu :unsure: ). Chodzi o wedziska Quantum, a konkretnie o Crypton Bass Tour Edition. Z tego co sie doczytalem i moglem wywnioskowac, opisy na blaku nijak sie maja do zastosowan rzeczywistych i tak np:
- 1,9 i 2,1 m 1/8-1/2 oz opisany jest jako 30-70 g.
Crypton Bass Tour Edition 1,90
- 1,95 i 2,1 m 1/4-2 oz opisany jest jako 50-90g.
Crypton Bass Tour Edition 1,95

Czy ktos uzywal, albo przynajmniej machal tymi kijkami? Wiem, ze Pitt w artykule Sprzęt i osprzęt - suplement http://jerkbait.pl/?p=31 troche o nich wspomnial. Druga sprawa to czy beda lub sa dostepne w Polsce czy raczej trzeba szukac na zachod od odry (Niemcy, Holandia)?

Pozdrawiam Shad

#28 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 20 styczeń 2006 - 19:09

@shad, w suplemncie opisalem wedki, ktore mialem okazje wyprobowac i ktorymi choc jeden dzien lowilem

te quantumy sa mocne, porownywalne (moca) z premierem do 1 OZ albo roze jerk&buck, nie wiem, co masz na mysli pytajac o dolna granice, ale do slidera 7 to one sie nie nadaja, to kije raczej do 10-tek, powiedzmy tak od 30 gram do 60 gram (woblery i jerki)

to co marc wypisuje na swojej stronie, to czesciowo brewerie ... powiem tak, on lowi wszystkimi wabikami ta wedka, cobb baby pike tez
niewatpliwie zrobil bardzo duzo dla jerkerow w niemczech i sprzedaje jedne z najlepszych gliderow (buffalo) na tej ziemi, ale niestety czasami nie ma racji ...
ale zdarza sie wszystkim ;)

#29 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2006 - 21:26

@shad

wykonalismy dzisiaj z Remkiem mala rundke po sklepach warszawskich, o czym pewnie Remek napisze niedlugo szerzej. Ogolnie rzecz ujmujac, z interesucjacej Cie polki cenowej, powiedzmy 150-250 zł, wybor jest dosyc duzy.

pozdrawiam

#30 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 styczeń 2006 - 21:47

Remek miał problemy techniczne :D więc nie doświadczył tego co Friko i Gumo ... więc pochwalimy się razem - tylko musimy zebrać myśli. Widzieliśmy kilka na prawdę fajnych nowości ...

Pozdrawiam
Remek


#31 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 styczeń 2006 - 12:10

No to nie pozostalo mi nic innego jak czekac na relacje z rajdu

Pozdrawiam Shad

#32 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 06 marzec 2006 - 22:29

Chcialem wszystkim serdecznie podziekowac za pomoc w doborze wedziska, a w szczegolnosci @remkowi za osobiste zangazowanie (remek wie o co biega ).
To teraz nie pozostalo mi nic wiecej jak czekac do wiosny i ostro cwiczyc technike...i ryby :mellow:

#33 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2006 - 08:25

@Shad - to to co w Jerku stało? Bo byłem ostatnio w sklepie i wiedziałem że została już tylko jedna
Zreszta tą jedną trochę sobie porzucałem na skwerku fatsiakiem 10S, naprawę pięknie z tego kija lata. Nie jestem do końca pewien jaki blank został użyty do budowy tego kija :lol: ale to nieważne, grunt że kijek jest naprawde dobry. Bedziesz miał pocieche, tylko zastanów się czy nie warto jednak jakiegos malego C3 sobie kupic, aż sie prosi o takie combo...

Pozdrawiam

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 marzec 2006 - 08:56

Shad, nie ma problemu. Mogłem pomóc to pomogłem. Kupiłeś świetną wędkę i będziesz z niej bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
Remek


#35 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 07 marzec 2006 - 09:02

@Friko dokladnie to co stalo w jerku :mellow: Hmm moze @Ireneusz Matuszewski rozwieje nasze watpliwosci co do blanku...wkoncu to jego robota (zbrojenie) :D
Narazie bede rzucal z Curado, a czas pokaze w ktora strone pojde :unsure:

@Remek dokladnie tak jak piszesz... juz wiem ze bede z niej zadowolony :mellow:

#36 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2006 - 09:19

@Shad
wedka zostala wykonana jakis czas temu, trudno odwolywac sie do pamieci w tym wzgledzie. To jest RX6, i albo MB784 jakiegos starszego typu (mocniejszy) albo MB785.
Grunt ze kij jest naprawde fajny, szczerze mowiac zastanawiam sie czy samemu nie połozyć łapy na tym jednym co jeszcze został w jerku Zreszta wyjdz sobie gdzies na otwarty teren i porzucaj to sam zobaczysz :mellow:

#37 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 07 marzec 2006 - 10:05

@Friko ja nieprzywiazuje az takiej wagi do liczby modulow i innych PSI :mellow: . Kijek ma mi lezec w lapce i spelniac swoje zadanie, a ten lezy wysmienicie i nie zdziwie sie jak sam go nabedziesz :D.
Testy live niebawem :mellow: :mellow: <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych