Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dyskusja o podpisie wydzielona z "Woblery z Bielska"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 19:27

Mi się już całkiem odechciało robienia woblerów ze sterem.



#122 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 19:40

A w sumie miałem i tak filmik nakręcić ,to jak tak ładnie prosisz Januszu to nakręcę na wyraźną twoją prośbę oczywiście.

Dla początkujących:-).

Myślę że w następnym tygodniu ale nie obiecuję :-).


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2014 - 19:40


#123 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 16 styczeń 2014 - 22:25

Postanowiłem się jednak w to nie wtrącać.Ktoś tam miesza i podpuszcza na moje oko.

 

Na moje obydwa oka też. 

 

Tak swoją drogą uważam, że powinno się coś takiego zostawić tu bez komentarza. Bo to bez sensu by pisać o tym na JB, skoro to temat na Forum CF. Tam sobie autor wątku smród zrobił i to jego i tylko jego problem.

 

Poczytałem tam chwilę w stosownym wątku. Jedyne co mogę powiedzieć. Czasami niektórzy ludzie potrafią jedynie dobrze coś robić i lepiej jeśli by mało się wypowiadali publicznie. Ale to ich sprawa i ich życie.


  • Zwierzu i krystiano1981r lubią to

#124 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 16 styczeń 2014 - 22:39

Rozmawianie o kimś kogo tu nie ma nie jest w dobrym tonie. Janusz miał prawo wypowiedzieć się, bo sprawa dotyczy jego w pewien sposób. Można komentować zdarzenie, jeśli zna się temat. Samo zdarzenie, sytuację, chociaż wydaje się mocno zmyślona na siłę. Po co? Nie wiadomo. Nie ma to żadnego znaczenia.

Jednak nie sądzicie koledzy, że nam pozostałym nie wypada być adwokatem lub oskarżycielem nieobecnego tu SS?

Dobrze byłoby unikać plotkowania o nieobecnych na Jerkbait. To podniosło by prestiż Forum.


  • woblery z Bielska lubi to

#125 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 16 styczeń 2014 - 23:21

Z drugiej strony patrząc:czy komuś wolno pisać o jerkbaicie na jakimś małym zapiździałym grajdołku ,tylko i wyłącznie w złym tonie?SS przeszkadza nawet tutejsze logo.....o użytkownikach nie wspomnę.Tu nie chodzi nawet o fafika,janosika,śpiega czy jazika.Nie dał sobie rady tu ,i od tamtego czasu wypisuje absurdy.Boli go że tylko 3-4 ludzi widzi w nim Króla,boli go że za dużo chłopaków robi woblery ,a jerkbait to pokazał.Boli go wreszcie to że większość społeczności j.pl nie uważa nikogo za króla w tej dziedzinie i żadnej innej,tu zawsze zdania są różne. Prestiżu podnosić nie musimy ,bo już i tak jest wysoki na tle reszty mniejszych czy większych portali w kraju. Najbardziej boli go jednak to że jak zdobył jakąś tam kwiską skarpę,targnął się na "dziesięciotysięcznik" i spadł na dupę ,zanim  jego tragarze chwycili za  bagaż..........jego doświadczeń.....EOT


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Miro 85, guciolucky i 2 innych osób lubią to

#126 OFFLINE   NARA

NARA

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 748 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 23:59

http://www.corona-fi.../Warg/6,130,964

Jak to ma być konkurencja dla Janusza to ja jutro zostaje zakonnicą, hahahaha -_-

Lepsze robiłem w podstawówce.


Użytkownik Albatros edytował ten post 17 styczeń 2014 - 23:59

  • smużak lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych