Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kurtka graff 628-B opinie na temat wodoszczelnosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15584 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 grudzień 2015 - 22:19

Kurtkę illicium z Decathlonu. Tylko jest jeden problem. Połowa ludzi z Jerkbaita ją ma i zginiesz w tłumie  ;)



#22 OFFLINE   maniek88

maniek88

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 styczeń 2016 - 13:30

To fakt, że sporo osób z forum ma kurtki z Decathlonu ale są dobrymi wyrobami. Ja używam kurtki Caperlan i jestem zadowolony, tylko podczas prania trzeba używać dobrej chemii żeby utrzymała wodoszczelność.



#23 OFFLINE   wojtex

wojtex

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 14:33

Tak tylko jest problem z kurtkami z decathlonu...obecnie brak w sprzedaży. Z tego co mi wiadomo to ma wyjśc nowy model jeszcze lepszy...ale pewnie cena będzie też wyższa.

#24 OFFLINE   jarekdabrowski

jarekdabrowski

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaMikołów
  • Imię:Jarek
  • Nazwisko:Dąbrowski

Napisano 28 kwiecień 2016 - 08:22

Ja powiem tak, jeśli chodzi o graffa to mam dwie kurtki - jedną na wyprawy wędkarskie, drugą na polowanie.

Opinie odnośnie wędkarskiej kurtki 627 bodajże - według mnie nie jest warta swojej ceny, krótko mówiąc przemaka i niestety w trudniejszych warunkach, gdzie deszcz coraz bardziej się nasila, ta kurtka w ogóle się nie sprawdza.

Co innego o dziwo jeżeli chodzi o kurtkę myśliwską, świetna, bezszelestna i według mnie warta swojej ceny - http://www.faut.com....ieplana-652-o-b

No i przede wszystkim ciepła, rewelacyjna przy podchodzie.



#25 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4549 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 14 styczeń 2018 - 00:35

Panowie mam pytanko o graffa. Jak to jest z ich rozmiarówką ? Jest europejska czy raczej zawyżona ?



#26 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 14 styczeń 2018 - 00:45

To co miałem lub mam jest w rozmiarówce jak najbardziej europejskiej . Nosisz M-kę lub XL-kę to tak kupujesz . No chyba , że zostawiasz luzik na docieplające warstwy dodatkowe . Zresztą część sprzedawców jest bardzo komunikatywna i doradza bardzo profesjonalnie w kwestii rozmiarów . Ja swego czasu kupowałem parę rzeczy z Graffa w hunt-fish.eu bodajże i rozmowa telefoniczna zawsze rozwiewała wątpliwości nawet wtedy , kiedy wybrałem finalnie ofertę innego sklepu .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych