Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ŻYCIÓWKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 30 sierpień 2005 - 17:31

Tym którzy jeszcze nie wiedzą, pragnę donieść, że niejaki Piotr Salmo Piskorski po raz kolejny pobił miejscowych mistrzów, i strzelił na Lake of the Woods muskiego 130 cm, co oczywiście jest jego największym esoxem jak do tej pory. Była to największa rybka wyjazdu... Cóż zdjęcia zwalają z nóg, ale pewnie przyjdzie nam poczekać na relację - na zielonej stronie.

Przynętą był skinner 15 GT.

Pozdrawiam baloo

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 30 sierpień 2005 - 17:42

:huh: :huh: :huh: WOOOOOOOOW :huh: :huh: :huh:
Co tu dużo mówić - mistrz!
Szkoda, że nie można pogratulować na zielonej stronce.
Jeśli masz Baloo fotki to umieść choć jedną.
Pzdr


#3 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 30 sierpień 2005 - 17:56

Baloo jak będziesz się widział z panem Piotrem Piskorskim to prgratuluj mu również ode mnie. Piękna sprawa. Ja takiego nawet nie widziałem na fotografii. Można go .miało zaliczyć do rekordów zagranicznych.

pozdrawiam



#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 sierpień 2005 - 18:15

No no... Prawdziwy krokodyl! Nic tylko pogratulować. :mellow:
Szkoda, że nie na zielonej stronie :angry:

#5 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 sierpień 2005 - 18:40

Zapewniam Cie Baloo ze nikt nic nie wie. Strona Salmo nie daje obecnie zadnych komunikatow. Uciezylem sie ze Efex sie zarejestrowal na blekitnej stronie i chcialem go poprosic o jakies wiescie z wyprawy Pepusia nad Lake of de Woods , niestety nie mialem smialosci.
Pepemu serdecznie gratuluje , wszyscy wiemy ze jest bardzo dobrym wedkarzem . Mysle ze jak wroci to opisze to w reportarzu w dziale Wyprawy i dopiero o tym poczytamy. Mysle rowniez ze Lake of de Woods juz jest dla Pepe najlepszym , najpiekniejszym i najciekawszym lowiskiem na na naszej planecie Ziemia.....kanadyjski klejnot :D

#6 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 sierpień 2005 - 19:02

Nie ma to jak Mistrz Pepe!
Gratulacje! :D

#7 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 sierpień 2005 - 19:05

nie ma to jak LAKE OF THE WOODS :D :mellow:

#8 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 30 sierpień 2005 - 21:00

nie ma to jak Skinner 15GT :mellow: ;)

#9 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 30 sierpień 2005 - 21:05

G R A T U L A C J E
Wynik powalający. Piękna ryba w pięknym (zapewne) miejscu. A na relację trzeba będzie zapewne poczekać dość długo. Czy ja dobrze kojażę że jeszcze nie ma nawet relacji z tegorocznej wyprawy Salmiaków do szwecji??
Baloo. Jeżeli nie umieścisz fotek na stronie to poprosze na maila... please :mellow:

#10 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 30 sierpień 2005 - 21:50

polak jak chce to potrafi,brawo Pepe

#11 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 31 sierpień 2005 - 05:02

Weszlem na strone www.pipestonepointresort.com , jest to strona resortu w ktorym byl Pepe. W Galerii o rybkach sa zdiecia tylko z lat poprzednich . Jest miedzy innymi Radek Zaworski z pieknym muskie. Szkoda ze nie robia raportow na biezaco , daje to zachete do wedkowania , ale wymaga to tez poswiecenia czasu na takie raporty . Domyslam sie jednak ze nie narzekaja na brak klijenteli bo maja piekne i rybne tereny do zaoferowania.
Odnosnie rekordu Pepe to sprawdzilem ze te 130cm jest troszke powyzej 51 cali . Granica elitarnych piecdziesiatek przekroczona :D

#12 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 31 sierpień 2005 - 06:25

Rzeczywiście Piotr złowił rzeczonego kabana, ale na relację trzeba będzie jeszcze poczekać.. W chwili obecnej dopracowujemy jeszcze szczegółowo wszystkie działy.. Gdy skończymy z tym przyjdzie czas na update artykułów..

A będzie o czym pisać bo oprócz mistrzostw w Vastervisk, tej jesieni Salmo Team będzie jeszcze startował w IV edycji Salmo Cup na jeziorze Sacalaia w Transylwanii oraz zawodach spinningowych na ukraińskim Dnieprze. Możliwy również start w Czechach a wszystko to w październiku..

Tak więc proszę o cierpliwość - w miarę możliwości będę informował na bieżąco na forum..

Pozdrawiam,

Efex B)

#13 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 sierpień 2005 - 08:05

Również, korzystając z wielkiej okazji chciałbym pogratulować Piotrowi. Esox, muskie powyżej 50 jest nielada osiągnięciem. Dodatkowo cieszę się, że został on złowiony przez Piotra, Polaka. To moim zdaniem bardzo ważne. (niech sobie nie myślą :D).

Kiedyś, zadałem naszemu koledze WRG pytanie. Jak myślisz dlaczego Pepe ma tak dobre wyniki? Szukałem wtedy wskazówek jak poprawić swoje wyniki. Oprócz doświadczenia, pracowistości na wodzie, pełnej koncentracji wymienił coś jeszcze z czym mogę zgodzić się w 100%, że Piotr myśli jak drapieżnik. Tutaj mamy tego najlepsze dowody. Talent!
Od samego rana to dobra wiadomość!

Pozdrawiam
Remek


#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 sierpień 2005 - 08:20

Wow... kopara opada :huh:
Gratulacje oczywiscie, gratulacje! :o

#15 OFFLINE   Tomek123

Tomek123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaOLSZTYN

Napisano 31 sierpień 2005 - 09:08

Brawo PePe. Znając go zastanawiam się Kto lub Co spowodowało że Musiał wszystkim dołożyć... Brawo

#16 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 sierpień 2005 - 10:37

GRATULACJE DLA PEPE :huh: :huh: :huh:!!! Polacy nie gęsi...!!!

#17 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 31 sierpień 2005 - 10:44

iii... ryba jak ryba...



#18 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 31 sierpień 2005 - 10:59

Jeśli pozwolicie wstrzymam się ze zdjęciem. Zagląda tu Efex, więc jak uznają to za słuszne to pewnie sami wstawią fotkę.

Powiem tylko, że 130 cm brzmi ok, ale widok.... jest to poważnie duuuuuża rybka...

Ja jestem bardziej ciekaw, co sprawiło że Piotr zrezygnował z topienia skinnera 20cm. Może już go ręka bolała. :mellow: :lol: <_<

YO!

#19 OFFLINE   HighRider

HighRider

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Darek

Napisano 31 sierpień 2005 - 11:01

Wielkie gratulacje dla Piotra P.!! Pojmanie Muskie pow. 50 cali to wejście do elitarnego klubu!
Piszesz Marku ryba jak ryba... - życze Ci abyś kiedyś poczuł takiego kolosa na kiju... I wtedy powiedział... iiiii ryba jak ryba...
Gadda

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 sierpień 2005 - 11:15

Mam podobne zdanie do Twojego Gadda. Widziałem tylko na filmach walkę z muskie ponad 50 i powiem szczerze, że musiało to być bardzo pasjonujące. Nie wiem jakiego sprzętu używał Pepe bo jak Rozemeijera to :lol: :lol: :lol: musiało to nawet wyglądać zabawnie Powiem tak, chciałbym raz w życiu poczuć na wędce chociaż muskie 40, o 50 to tylko pomarzyć. Wiem, że to inna klasa w porówaniu ze szczupakiem.

Tak się akurat składa, że wczoraj miałem pierwszą lekcję z nowym nauczycielem j.angielskiego. Człowiek z US. Wszedł do mojego biura i co zauważył jako pierwsze? Piękne zdjęcie muskie w kalendarzu in-fishermana. Ot, tak w sekundę po wejściu. I zaczęło się ... 1,5h o wędkowaniu :D a przede wszystkim o muskie, które mój nauczyciel lubi najbardziej (ma na koncie kilka 40, 50 oraz przygodę z rybą około 60). Było ciekawie! Na następnej lekcji oglądam zdjęcia :D

Pozdrawiam
Remek








Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych