Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Małe zakupy w USA/ co ciekawego można dostać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   teethar

teethar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Bie...ski

Napisano 07 luty 2014 - 01:49

Cześć, mam możliwość zrobienia drobnych "pakupków" w USA. Zostaną mi dostarczone do rąk własnych przez kuzynostwo. I teraz mam do Was pytanie koledzy, co można brać obecnie w ciemno w Stanach - jakieś niesamowite promocje, wyprzedaże itp. ?

 

Generalnie poszukuję krótkiej muchóweczki (max. 7' najlepiej #4,5) do biegania po zakrzaczonych siurkach,

 

oraz kołowrotka w klasach 4,5.

 

 

Na oku mam na razie Butter Stick od Redingtona, chociaż cena powala (250$). W bardzo dobrej cenie są również krótkie szklaczki z serii CGT od Cabelas'a (75$/szt.!!)

 

no i już od dłuższego czasu chcę poćwiczyć z Eagleclaw Featherlight (bardzo dobrze recenzowanym jak na wędkę za 25$) i tą wędkę (6'6" lub 7') na pewno wezmę.

 

 

Byłbym wdzięczny jakby ktoś zorientowany w rynku amerykańskim coś mi doradził.

 

 

Pozdrawiam i stawiam piwko za odpowiedzi!;)

BB



#2 OFFLINE   ROOS

ROOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Ryszard

Napisano 07 luty 2014 - 09:04

Poszukaj na www.barlowstackle.com lub www.cabelas.com a najlepiej w okolicy, w której będziesz sklepu stacjonarnego -w USA sklepów wędkarskich jest od groma :)

edit: co do super wyprzedaży to w USA najwięcej ich jest w czarny poniedziałek i czarny piątek (tak chyba u nich to wypada, dwa razy w roku), a bieżące promocje, darmowe wysyłki itp są na porządku dziennym, z tym że trzeba dobrze czytać szczegóły. powodzenia


Użytkownik ROOS edytował ten post 07 luty 2014 - 09:06


#3 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 07 luty 2014 - 09:39

w temacie muchówek to nie bardzo mam pojecie -wręcz żadne ale były tematy już o sklepach online w USA

 

bass pro ma wiele stacjonarnych sklepów w których bylem osobiście i można tam oszaleć:)

 

czarny piątek czy cyber monday to dużo zniżek darmowe przesyłki ale dopiero dzień po świecie dziękczynienia czyli ostatni piątek listopada

 

zatem pozostaje Ci kolego grzebanie w sieci



#4 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 07 luty 2014 - 16:30

To teraz trochę informacji od osoby, która dokonuje ciągle zakupów w Cabelasie..Cabelas stosuje następującą politykę cenowa. Wprowadza sprzęt wędkarski na rynek.. Pod koniec sezonu spuszcza z ceny ok. 10-20 procent. Po jakimś czasie znowu spuszcza cenę o dalsze 10-20 procent i dochodzi to czasem do 50 procent obniżki. Mija miesiąc, czasami nawet krócej i znowu podnosi cenę i tak w kółko.  Wielokrotnie to " przećwiczyłem". Czarne piątki, cyber poniedziałki itp nie maja na to wpływu, jeżeli wypada to pod koniec sezonu, a tak jest to jest obniżka.Teraz kończą się obniżki na sprzęt myśliwski, sprzęt wędkarski wraca do cen. Bywa jednak tak, że w środku sezonu tanieje na internecie na tydzień, dwa i wraca do ceny.Na pewno jednak jak upatrzymy sobie artykuł do kupienia i poczekamy, obserwując towar to w dłuższym okresie czasu  kupimy go taniej. Tak jest zawsze. Co innego sklepy Cabelasa. W sklepach ceny czasami są obniżone tak jak w internecie, czasami w sklepie obniżka większa a czasami niższa. No, ale trzeba mieć blisko do sklepu, aby móc porównać ceny.Proponuje obserwację strony Cabelasa  http://www.cabelas.c...02576?WTz_l=SBC i czekać na wymarzony sprzęt.Inny duży sklep wędkarsko-myśliwski to Bass Proo  http://www.basspro.com/, ale tutaj zniżki są rzadsze. Inna polityka cenowa. Proponuję zakupy na ebay. Tutaj sprzęt wędkarski zawsze ok. 30 procent taniej niż w sklepach, lecz nie wszystko jest osiągalne. Często sprzęt wyprzedają mniejsze sklepy wędkarskie i są prawdziwe okazje. Trzeba mieć czas i transport z USA. Oczywiście można poszukać w internecie mniejszych sklepów wędkarskich i zawsze każdy znajdzie, to co lubi.Także darmowe przesyłki są oferowane przy zakupach w sklepach wędkarskich, ale nie jest to zawsze i czasami zależy od wartości zakupów. W każdym bądź razie dokładnie trzeba czytać stronę główną sklepu, gdzie jest informacja o przesyłce.. Powodzenia w zakupach.



#5 OFFLINE   teethar

teethar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Bie...ski

Napisano 07 luty 2014 - 23:51

dzięki Panowie,

 

bajer polega na tym, że rodzina mieszka w stanach a do PL przyjeżdża dopiero 18.03.2014 więc mam jeszcze grubo ponad miesiąc na polowanie :) mieszka tam na stałe, więc mogę wysyłkę też do niego zrobić. a on to po prostu zabierze i przywiezie. Ok, dzięki za wszystkie odpowiedzi. Jak ktoś ma coś do dodania - chętnie poczytam. Dziękuję i pozdrawiam! B



#6 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 07 luty 2014 - 23:54

Dzisiaj miałem w łapach Daiwe Aird 3500 i wydał mi się fajny , taki exage tylko ładniejszy, widziałem na ebayu po 60 $ wziął bym ze 2 sztuki gdybym miał opcje jak Kolega.

#7 OFFLINE   teethar

teethar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Bie...ski

Napisano 09 luty 2014 - 01:42

tyle że ja szukam sprzętu muchowego. pozdr



#8 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 29 wrzesień 2014 - 17:13

Może przeglądając aktualne ofert w :

 

http://www.basspro.com

 

natrafiliście na coś ciekawego?

 

Przyznam sie, że od kilku dni przeglądam i nic specjalnego nie trafiłem a mam możliwość zrobienia tam zakupów dzięki uprzejmości kolegi, który poleciał do USA i ma sklep pod nosem. Z góry dziękuje za ewentualne podpowiedzi.



#9 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 29 wrzesień 2014 - 18:46

Wydaje mi się, że na obniżki trzeba teraz trochę poczekać. W tym okresie przedświątecznym zaczynają się bardzo fajne przeceny (od połowy listopada już coś się dzieje). Sam mam już co nieco upatrzone i czekam, aż zjadą z ceną. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych