Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kruger i remus - łódki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   cardinal C4

cardinal C4

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 23 lipiec 2008 - 22:23

W Chojnicach ciekawą ofertę ma dwóch producentów - Kruger i Remus. Czy ktoś odbieral tam swoje łódki? Jakieś opinie, doświadczenia?

#2 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3528 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 24 lipiec 2008 - 08:34

Krugerami (Lambda albo Szuwarek) pływaliśmy w ub.r. na naszym zlocie na Sulejowie. Nie wiem jak inni, ale ja mogę szczerze polecić tą konstrukcję (stabilna, dobrze 'szła' po wodzie).

#3 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 24 lipiec 2008 - 18:51

Cześć

Pływam na Krugerze po Dziećkowicach. Super łódka. Pływam na wiosłach średnio do 9 km na wypad (ślad z GPS). Łódź dobrze chodzi pod wiosłami, płynie się bez wysiłku, tak samo na aku.
Koledzy którzy pływają Krabem z napędem 30lbs mają problem dojść moją łódkę kiedy macham wiosełkami.



Załączone pliki

  • Załączony plik  0071.jpg   85,16 KB   646 Ilość pobrań


#4 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 lipiec 2008 - 19:23

I tu jesteśmy razem .
Pływanie na silniku elektrycznym po śródlądziu to ewidentna oznaka zniewieścienia .
Tfu ..
Żaden z moich zelektryfikowanych fąfli nie posuwa z taką gracją . Ani wytrwałością ..

#5 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 24 lipiec 2008 - 20:22

Kolego ja pływam na wiosełkach dla podtrzymania kondycji.
Idzie mi to całkiem dobrze i jest to mój jedyny ruch - nie trawię siłowni i znęcania się nad samym sobą. Faktem jest, że wiosła i fajna pogoda (wędkarska) nakręcają moje ego do wzmożonego wysiłku. Ostatnio zacząłem trolować na wiosłach.
Były jadnak czasy, że pływałem z lbs-ami i nawet żonę udało się zamusztrować na pokład. Dzisiaj wolę własną energię i elektryka jak na razie stoi na półce sklepowej. Może za kilka lat.

Pozdrawiam

#6 OFFLINE   cardinal C4

cardinal C4

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 07:36

Popieram trollujących na wiosłach. Odprężające, ciekawe i skuteczne. Jedyny problem - szybkie zacięcie, tracę ok. 50% brań. Przy okazji - Szwecja jest rajem dla tego typu wędkarstwa, tyle, że trzeba płynąć ze swoją łódką, co o ok. 700 zł (w obie strony i na trasie Gdańsk-Nynashamn) podnosi koszt przeprawy promowej. Widuję jednak coraz więcej ludzi wiozących własne łódki wiosłowo-motorowe. Ja myślę teraz o Alfie 2 Krugera.
Lady D - może interesuje Cię Sverige? Wybralibyśmy się w parę łódek. Wraca tu problem, który wcześniej poruszałem - wielopoziomowa przyczepa do lekkich łódek (spełniająca promowe kryteria do 2 m wysokości i 6 długości).

#7 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 25 lipiec 2008 - 08:02

Cardinal C4 - Szwecja piękny kraj, miałem tam być w tym roku z kumplami, trzy dni jezioro i szczupaki, trzy dni rzeka pstrągowa. Jednak w tym samych okresie moja dziewczynka miała osiemnastkę. Trudno Tata konieczny. Jesienią to raczej zaczynamy polowanie na duże karpie. Dzięki za pamięć. Jednak gdybyś był na Śląsku daj znać - Dziećkowice to piękny zbiornik. Dużo czystej wody - popływamy.
Mam prośbę - jak możesz daj namiary na firmę z Krugerami i aktualny cennik łodzi.
Kto wie co człowiekowi strzeli do głowy... B)


Pozdrawiam

#8 OFFLINE   cardinal C4

cardinal C4

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 08:32

Lady D, Wysyłam Ci namiary na priva

#9 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 25 lipiec 2008 - 12:03

Dzięki, namiary dotarły.
Cena przystępna jak za tak dużą krypę...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych