Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Najcieńsza plecionka na okonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1736 odpowiedzi w tym temacie

#1101 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3683 postów
  • LokalizacjaO/Sieradz, O/Piotrków.
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 10 kwiecień 2019 - 06:22

Dzięki Hubercie, ale na razie kupiłem tego Varivasa, a kosztował niemało więc na razie muszę zbastować. Zobaczymy jak się sprawdzi, od tego będzie zależało, że być może skorzystam z Twojej rady. :)


Użytkownik Alexspin edytował ten post 10 kwiecień 2019 - 06:25

  • HaDe lubi to

#1102 ONLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 17 kwiecień 2019 - 08:54

Panowie wybaczcie ale te rozważania na poziomie mikronów stają się coraz bardziej zabawne. Czemu to ma służyć ?



#1103 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1872 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 17 kwiecień 2019 - 09:59

Tak samo zabawne jak dywagacje nad 1524 smarem do kołowrotków, ilością decybeli jaką generują kołowrotki, co zrobić, żeby wycisnąć 1 km z silnika i szukania okoniówki z możliwością przyłowu suma...



#1104 ONLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:26

No to zwracam honor :D


  • kajman, barwena1977 i S.N. lubią to

#1105 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:33

...zamówiłem Varivas Avani Light Game PE 0,03mm 100m 4braid i mam nadzieję, że się nie zawiodę, ...

Dostałem w spadku z kołowrotkiem 0.04 po jednym sezonie, cały ubiegły ja ją często męczyłem, kupiłem taką samą nówkę tylko dlatego, że za mało pozostało na szpulce (mało już było po poprzednim właścicielu).
I ta resztka dalej jest OK.
Tak więc jeśli trafiłeś "prawdziwą"- to żałować nie powinieneś.

 


  • Alexspin lubi to

#1106 OFFLINE   Tupas

Tupas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Kamil

Napisano 18 kwiecień 2019 - 05:05

Wczoraj polatałem trochę za okoniem na kołowrotku nawiniętą mam shimano kairiki która okazała się strasznie głośna na przelotkach, odnosicie podobne wrażenie?

#1107 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:23

Tak śliska plecionka powinna być bezszelestna
  • Robert Crocker lubi to

#1108 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4772 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:29

Napisz jeszcze jaki kij i jakie przellotki.



#1109 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:05

Moja kairiki dziś była bardzo głośna podczas holu suma takiego około 1.6 m dala radę ale hak nie, pękł i było po zabawie po tym jak zobaczyłem co to za ryba która dała mi nieźle popalić przez ponad godzinę. Nie pamiętam jaką grubość miała ta plecionka ale na pewno nie była z tych najcieńszych
  • Astral lubi to

#1110 OFFLINE   Tupas

Tupas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:52

Napisz jeszcze jaki kij i jakie przellotki.

 

Seryjny kij od Mikado Kendo Shine niby torzite



#1111 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:18

Całkiem niedawno przeleciała przez forum dość gorąca dyskusja,porównująca Torzity z tytanowymi Sea Guide.Ktos,już nie pamiętam kto twierdził że Torzity są dość głośne.Nie znam się kompletnie na rodbuildingu i głosu nie zabieram,jeśli zamawiam kij to mówię wykonawcy jak ma wyglądać,konkretne szczegóły "techniczne" uzbrojenia pozostawiam jemu.Mam Suzuki 4lb(cast) uzbrojone właśnie w Torzity Fuji i faktycznie,nie powiedziałbym że jest cichutko.Dodam tylko że mi tego typu odgłosy zupełnie nie przeszkadzają.Czekam właśnie na Matagi TR60 i trochę testowo trochę z przekory postanowiłem uzbroić właśnie w tytanowe Sea Guide(tylko szczytowa będzie Fuji Torzite,ma tez być nieco bardziej budżetowo.)Sprawdze sobie z ciekawości jak to wygląda przy tej samej lince.W moim przypadku to Sufix Nanobraid 6lb.

Ponieważ lubię sam sprawdzić co i jak,juz niedługo dowiem się jak to jest z ta domniemaną "hałaśliwością" Torzitów,przynajmniej w porównaniu do Sea Giude.Zobaczymy :)



#1112 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:39

Chyba chodzi o to ,ze ramka-stopki w Fuji sa nizej od wkladki,a w Sea Guide wszystko jest w jednej plaszczyznie i linka nie obija sie o stopki.Optycznie to mi bardziej pasuje Fuji,ladniejsze.


Użytkownik Darek64 edytował ten post 23 kwiecień 2019 - 14:41


#1113 OFFLINE   teo

teo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚroda Wlkp.

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:34

Całkiem niedawno przeleciała przez forum dość gorąca dyskusja,porównująca Torzity z tytanowymi Sea Guide.Ktos,już nie pamiętam kto twierdził że Torzity są dość głośne.Nie znam się kompletnie na rodbuildingu i głosu nie zabieram,jeśli zamawiam kij to mówię wykonawcy jak ma wyglądać,konkretne szczegóły "techniczne" uzbrojenia pozostawiam jemu.Mam Suzuki 4lb(cast) uzbrojone właśnie w Torzity Fuji i faktycznie,nie powiedziałbym że jest cichutko.Dodam tylko że mi tego typu odgłosy zupełnie nie przeszkadzają.Czekam właśnie na Matagi TR60 i trochę testowo trochę z przekory postanowiłem uzbroić właśnie w tytanowe Sea Guide(tylko szczytowa będzie Fuji Torzite,ma tez być nieco bardziej budżetowo.)Sprawdze sobie z ciekawości jak to wygląda przy tej samej lince.W moim przypadku to Sufix Nanobraid 6lb.

Ponieważ lubię sam sprawdzić co i jak,juz niedługo dowiem się jak to jest z ta domniemaną "hałaśliwością" Torzitów,przynajmniej w porównaniu do Sea Giude.Zobaczymy :)

Z nanobraid jest taki problem że to tasiemka , hałasuje poskręcany odcinek u mnie to jest gdzieś ostatni metr . Ty masz ją już dosyć długo i odcinek skręcony jest  dłuższy przez to też robią  się węzełki .  :unsure:


  • drag lubi to

#1114 OFFLINE   Hudzik

Hudzik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów

Napisano 06 maj 2019 - 21:10

Witam , mam zamiar kupić plecionkę w rozmiarze 0,04,00,3 pod okonie. W sklepie mam "Techron Olive Green,oraz Ygk Metal",która Waszym zdaniem ma więcej plusów,może zamówić inną w budżecie do 100zł?Dzięki



#1115 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 maj 2019 - 21:15

Ygk egi zdecydowanie. Techron przy egi to bida jest choć to niezła plecionka jednak lepiej dołożyć do egi. To oczywiście moje wyjątkowo subiektywne zdanie.
  • homax lubi to

#1116 OFFLINE   WojtekCIN

WojtekCIN

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1170 postów

Napisano 06 maj 2019 - 21:19

Również skłaniam się ku Egi. Mam też Techrona, ale leży na szpuli w szafie. Egi Metal jest fajny, bo się nie siepie i nie traci koloru. 



#1117 OFFLINE   Rebus

Rebus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Waldek

Napisano 06 maj 2019 - 22:14

Od tego sezonu też łowie na EGi WX4 PE 0.5 - i wszystko fajnie, moc, kolor, lotność przynęt ale... przez 2 sezony łowiłem na duela x-wire PE0,6 i była bezszelestna a EGi brzydko mówiąć wyje na przelotkach... jeden minus.. jak dla mnie 



#1118 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 07 maj 2019 - 09:23

Co do głośności to fakt trochę szumi 😉 ale i wytrzymalsza od duela jest moim zdaniem albo jakiegoś marnego duela miałem ☺

#1119 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 07 maj 2019 - 09:32

Od tego sezonu też łowie na EGi WX4 PE 0.5 - i wszystko fajnie, moc, kolor, lotność przynęt ale... przez 2 sezony łowiłem na duela x-wire PE0,6 i była bezszelestna a EGi brzydko mówiąć wyje na przelotkach... jeden minus.. jak dla mnie 

Duel miał 4 sploty czy 8?



#1120 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 07 maj 2019 - 09:38

Ja miałem zdaje się i 4 i 8 hardcore i chyba jeszcze mam gdzieś po kawałku.

Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 07 maj 2019 - 10:09





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych