Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kamizelki wedkarskie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
246 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   kezmo

kezmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Radek

Napisano 22 grudzień 2018 - 14:05

Vision Caribou vs Simms Freestone... Czy ktoś może podzielić się opinią nt tych kamizelek? Jeśli chodzi o Freestone to jak z jej długością? Tzn jest do pasa czy krótsza ( do głębokiego czy do płytkiego brodzenia ) ?

#202 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 17 luty 2020 - 11:56

Szukam na ten sezon czegoś innego niż plecak, znudziło mi się zdejmowanie plecaka tylko po to żeby zmienić przynęte :-)

Zależy mi na komforcie łowienia, żeby jak najbardziej ''zlewało'' się z ciałem. Zastanawiałem się nad pasem Rapala jungle, ale stwierdziłem, że przy schylaniu się może to być niewygodne, czy to prawda.... nie wiem..... 

Aktualnie trafiłem na kamizelkę techniczną także marki Rapala, a dokładnie model Urban Vest Pack. Na rynku istnieje duży wybór podobnych rzeczy, ale zauważyłem, że niektóre z nich są na węższych paskach na ramię i boję się, że mogą być mniej komfortowe, dlatego takie odrzucam.

Rapala wydaję się i ładna i ergonomiczna, przynęty mógłbym trzymać z przodu, szybka zmiana i spinningowanie dalej, myślę, że nic strasznie nie odstaje, więc przez jakieś krzaczki również bym przeszedł. 

Pytanko do Was, czy ktoś posiada i jest zadowolony z tej kamizelki? Jak z jej wytrzymałością? Czy to dobry wybór?



#203 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 18 luty 2020 - 21:14

Nie mogę już edytować poprzedniej wiadomości, ale jeżeli ktoś ma kamizelke Rapal urban vest pack mógłby mi napisać jakie maksymalnie duże pudełko wejdzie do dwóch przednich największych kieszeni, tych z zamkiem (one chyba po dwóch stronach takie same)



#204 OFFLINE   trout80

trout80

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaNad wodą

Napisano 21 luty 2020 - 19:50

Trzeci sezon używam kamizelki firmy ropiks,model Piława strong oliv i bardzo polecam. Nad wodą jestem kilka razy w tygodniu,desant po ciężkim terenie i kamizelka ma zero uszkodzeń:-) Do tego jest mega pojemna i wygodna.
  • starydrwal i Voiteh lubią to

#205 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 22 luty 2020 - 17:25

Powiedz, jakie pudełka wejdą w przednie największe kieszenie?

#206 OFFLINE   drakmen

drakmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 350 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Bartek

Napisano 23 luty 2020 - 17:52

Ja mam od roku model: Pilawa Strong Grey Black od Ropiksa. Bardzo solidna, nic złego się nie dzieje. Super sprawą jest zapięcie kamizelki. Regulacja pozwala założyć kamizelkę zarówno na T-shirt, jak i na zimową kurtkę i w obu przypadkach leży jak trzeba. Polecam.

#207 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 24 luty 2020 - 00:01

Potwierdzam słowa kolegów trout80 i drakmena, też używam trzeci sezon kamizelki Ropiks,dokładnie tej ze zdjęcia:

rzepy i zamki są naprawdę solidne i trwałe, działają bez zarzutu,do drugiej przedniej kieszeni spokojnie włożysz pudełko wielkości Meiho Versus FLy Case M i jeszcze masz miejsce na mniejsze

#208 OFFLINE   cys82

cys82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaBusko Zdrój - Żerniki Górne
  • Imię:Krzysiek

Napisano 28 luty 2020 - 19:17

Cześć. Najlepiej skontaktuj się z Panem Janem Skiporem ( kamizelki Ropiks) . Powiedz czego oczekujesz, ja już kupowałem dwie. Zwykłą i krótką do brodzenia. Materiały i jakość wykonania super.

#209 OFFLINE   morouk

morouk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 16 maj 2020 - 17:27

Witam, czy ktoś wie, czy kamizelki ROPIKS są jeszcze szyte? Chciałbym kupić, ale w wielu sklepach pojawia się komunikat, że produkt jest niedostepny. :(



#210 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 16 maj 2020 - 21:13

Na FB możesz napisać .

#211 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 11:28

Od pewnego czasu szukam jakiejś fajnej kamizelki do spinningu.

Długie lata muchowałem i do czasu kiedy nie założyłem G3  -nie wiedziałem co to dobra kamizelka.

Niezależnie od masy którą w niej nosze, czy casu jaki mam ja na sobie – zawsze jest super -nic nie boli, nic nie ciągnie itd.

I zastanawiam się czy jest jakaś dedykowana kamizelka do spinningu  która odpowiadała by komfortem użytkowania i jakością G3.

Czy pozostaje kupić druga G3 i dopasować użytkowane pudełka spinningowe pod jej kieszenie?

I od razu zaznaczam ze interesuje mnie tradycyjna kamizelka, a nie plecaki,  chestpack’i itp



#212 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 02 czerwiec 2020 - 08:39

Może model vertical master lepiej Ci przypasuje. Kieszenie są większe i w pionie,



#213 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 05 listopad 2020 - 09:51

Jeśli ktoś szuka  kamizelki z regulacją   na  ramionach  i dodatkowo  bocznych  to ja polecę  Fishponda Gore Tech Pack . Wczoraj ją  pierwszy raz  testowałem  i właśnie fajne jest to  , że  można  ją  spiąć  na  krótko powiedzmy na samą

koszulę  w lecie , a dodatkowo   dostosować  do  typowo  jesiennych łowów , gdy jest potrzeba założenia  na    kurtkę  itp.  Bardzo  dobre  materiały ,  zamki   i cała logistyka  kieszeni  plus  za  mnóstwo  możliwości podpięcia  różnego rodzaju 

przyrządów  / retraktorów  . Niestety  wyroby tej firmy u Nas  są  trudno  dostępne  i  nie jest  to tania zabawa  ....W zeszłym sezonie  używałem  tej samej firmy  Wildhorse Tech Pack  czyli kamizelka  zintegrowana  z plecakiem z tyłu  ...

na dłuższe  wyprawy   polecam  ....


Użytkownik Maciej 77 edytował ten post 05 listopad 2020 - 09:52


#214 OFFLINE   Michalgst

Michalgst

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 05 luty 2021 - 12:06

Odświeżę temat, poszukuję kamizelki krój na pewno krótki typu chest pack, szukam i szukam i ciężko coś dostępnego znalezć obecnie... budżet do 400 - 450 zł powiedzmy, orientuje się ktoś ? 



#215 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 05 luty 2021 - 18:38

Zerknij na firmę Traper.
  • pawelHERP i Michalgst lubią to

#216 OFFLINE   Michalgst

Michalgst

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 06 luty 2021 - 00:12

Zerknij na firmę Traper.

dziękuję



#217 OFFLINE   foreks

foreks

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 13 marzec 2021 - 00:23

Ja mam Columbia PFG i w niej jest wszystko, kieszenie przód tył, bok, wnętrze i jakość nie do zdarcia. Mam przy sobie 3 pudełka z przynętami, telefon, spraye na insekty, czasami power bank, nóż, klucze, etc. i wszystko bezpieczne i nie wadzi podczas kilometrów.



#218 OFFLINE   Ras al Ghul

Ras al Ghul

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • Imię:Jakub

Napisano 29 czerwiec 2021 - 16:26

Ja mam kamizelkę Robinson jak z linku. Nie droga, bardzo dużo pojemnych kieszeni, dobry, mocny materiał. Jestem zadowolony i nie szukam innych https://abcwedkarza....9-KM-003-M.html



#219 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3683 postów
  • LokalizacjaO/Sieradz, O/Piotrków.
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 06 październik 2021 - 08:22

Czy ktoś ma wiedzę na temat kamizelki Dragona https://www.wedkarsk...ami-dragon.html? Czy te największe kieszenie zmieszczą pudełka Versus VS-3010/ 20,5x14,5x4cm?



#220 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1096 postów

Napisano 30 styczeń 2022 - 11:43

Też szukam coś w tym stylu jak ta wyżej dragona lub coś podobnego. Znalazłem póki co jakaś z Ali i drugą z decathlonu. Nie wiem czy to coś warte

Załączone pliki


Użytkownik mepps edytował ten post 30 styczeń 2022 - 12:10





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych