Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dojrzeliśmy do zmiany?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 29 kwiecień 2014 - 05:02

Woblery z Bielska chyba nie do końca dobrze zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że według tej definicji nie jesteśmy twórcami :)
  • K. Trojan lubi to

#162 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 05:39

Sławku doszukujesz się drugiego dna, jak przyjrzysz się pewnym wątkom z indeksu to zorientujesz się o co chodzi.
Status twórcy jest jak sam przyznasz pewną formą wyróżnienia, zdażało się że ktoś "wpadł" na chwilę do działu założył swój wątek został mu przyznany status, a oni tak szybko jak tu zajrzał tak i zniknął, choć na forum dalej jest aktywny.
Czy uważasz że wątek który od kilku lat nie jest obsługiwany,ca osoba nie ma wkładu w dział taki status powinna zachować?
Co do twojej osoby, to ja wkład widzę, mimo jak to nazwałeś ograniczonej aktywności.

#163 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 29 kwiecień 2014 - 05:50

Może ktoś z moderacji odpowie na tak proste pytanie, bo zastanawiam się co to daje, że ktoś straci miano twórcy.

 

Pytanko:

- Jeżeli ktoś straci miano "Twórcy" co się dzieje z jego wątkiem?



#164 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 06:22

Może ktoś z moderacji odpowie na tak proste pytanie, bo zastanawiam się co to daje, że ktoś straci miano twórcy.


Skąd to pytanie, czy ktoś napisał coś o usuwaniu wątków.
Jestem ostatnią osobą która by usuwała tematy,niektórzy koledzy mogą coś na ten temat powiedzieć - no chyba że ktoś coś nabroi ;)

#165 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 29 kwiecień 2014 - 08:55

@milupa ja spałem tylko 5h, ale czuję się wyspany, ale jak czytam twoją odpowiedź to zastanawiam się, czy jednak za krótko nie spałem.

"...Skąd to pytanie, czy ktoś napisał coś o usuwaniu wątków...."

 

Gdzie ja pytam się o usuwanie wątków?

Moje pytanie jest normalne, co to daje, że ktoś straci miano "twórcy", czy tylko brak możliwości wystawiania towaru w dziale dla twórców, czy coś jeszcze.



#166 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 29 kwiecień 2014 - 16:04

Sławku doszukujesz się drugiego dna, jak przyjrzysz się pewnym wątkom z indeksu to zorientujesz się o co chodzi.
Status twórcy jest jak sam przyznasz pewną formą wyróżnienia, zdażało się że ktoś "wpadł" na chwilę do działu założył swój wątek został mu przyznany status, a oni tak szybko jak tu zajrzał tak i zniknął, choć na forum dalej jest aktywny.
Czy uważasz że wątek który od kilku lat nie jest obsługiwany,ca osoba nie ma wkładu w dział taki status powinna zachować?
Co do twojej osoby, to ja wkład widzę, mimo jak to nazwałeś ograniczonej aktywności.



To widzisz więcej niż ja. Jedyne co widzę to swoją lurebuildingową emeryturę :-)

Użytkownik Sławek edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 16:05


#167 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:16

Nie torpedujcie tematu chłopaki. Ktoś założył go w dobrej wierze, bo chciał wskoczyć na wyższy "lewel", a tu nie dość, że odezw zerowy to  jeszcze wygi "hejtują" ;) No.

Dziwne, że nikt się jeszcze nie oburzył na sformułowanie w temacie. Sami tu niedojrzali widocznie (oczywiście z puntu widzenia organizatora tematu).



#168 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:19

Sławku nie wnikam w twoje podejście, z pewnością jest słuszne, jakiekolwiek ono jest.

 

Parę lat wstecz pokazałem na jerku kilka woblerów, które jeszcze strugałem. Niedługo po tym tak się złożyło, że przestałem cokolwiek strugać. W między czasie powstał ten dział i dostałem powiadomienie od Remka o możliwości założenia własnego wątku. Swoją drogą sądziłem, że taka formuła będzie cały czas. Była "Wobleroza", można było pokazywać swoje potworki i jeśli to co człowiek robi ma ręce i nogi, to ktoś do niego napisze - zapraszam do założenia autorskiego wątku. Tak to sobie wyobraziłem :rolleyes:  Pierwszy raz to piszę i będzie to jedyny raz.

Kiedy wróciłem na jerk i zacząłem go śledzić, to stwierdziłem, że nie ma zaproszeń do założenia wątków autorskich. Są po prostu otwarte drzwi i jeśli chcesz to zakładaj wątek i już jesteś Twórcą. Może to i dobre. Nie wiem.

 

Nie założyłem wątku kiedy napisał do mnie Remek, a mogłem. W czym problem wstawić trochę fotek i coś napisać. Jeszcze półtora roku temu byłem nie tylko emerytowanym strugaczem, byłem strugaczem nieboszczykiem. Bo emeryt i tak będzie coś tam dłubał lub konstruował choćby dla siebie. Chyba że była to dla niego praca, a nie pasja życia. Dopóki utrzymam nożyk będę strugał. Wtedy nie strugałem nic, bo były inne priorytety do zrealizowania, a czasu nie było. Teraz mam i prowadzę wątek.

Zmierzam do tego, że cokolwiek się wydarza nie ma to tak naprawdę znaczenia. Możemy zakładać, że coś tam w przyszłości. Jedynie jutro rano może się okazać, że pojawiły się nowe nieznane okoliczności, które całkowicie zmienią nasze plany. 

 

Nie stawiał bym problemu utraty statusu przez kogokolwiek na ostrzu noża. To tylko status na Forum, a nie tytuł naukowy Doktora  ;)


Użytkownik joker edytował ten post 22 maj 2014 - 06:57

  • Harjer lubi to

#169 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:20

Nie torpedujcie tematu chłopaki. Ktoś założył go w dobrej wierze, bo chciał wskoczyć na wyższy "lewel", a tu nie dość, że odezw zerowy to  jeszcze wygi "hejtują" ;) No.

Dziwne, że nikt się jeszcze nie oburzył na sformułowanie w temacie. Sami tu niedojrzali widocznie (oczywiście z puntu widzenia organizatora tematu).

 

Jeśli ty piszesz, to rzeczywiście jest to odzew zerowy  ;)



#170 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:59

Jeśli ty piszesz, to rzeczywiście jest to odzew zerowy  ;)

Cieszę się, że zaakceptowałeś.



#171 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 30 kwiecień 2014 - 06:03

Ja opuszczam temat bo nic w niego już nie niosę - co jedynie mogę dowiedzieć się czegoś o sobie.
Powodzenia w dyskusji.

#172 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2014 - 18:25

Witam,

 

Chciałbym poinformować że statusy Twórców będę weryfikowane sukcesywnie i że tylko osoby aktywnie prowadzące swoje wątki oraz wspierające dział lurebuilding będą posiadały status Twórcy.

 

48 statusów zmienionych na + Forumowicze. 

 

Proponuję może stworzyć jakieś "archiwum" czy coś takiego gdzie bedę przenoszone nieaktywne wątki byłych Twórców tak zebu był do nich dostęp.



#173 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 04 maj 2014 - 18:41

Ale jaki cel miałoby takie archiwum? Dziś już samoczynnie każdy nieaktywny wątek ląduje w swoistym "archiwum", na kolejnych, coraz odleglejszych kartach "lure...". Bardziej potrzebny byłby (dla większej wątków czytelności) podział na woblery i pozostałe przynęty. 



#174 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 04 maj 2014 - 19:31

Patrząc na tegoroczny wątek boleniowy i szukając odpowiedzi na pytanie zadane w tytule tego to...

Nie dojrzeliśmy do niczego...



#175 OFFLINE   Piotr.B

Piotr.B

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 04 maj 2014 - 19:52

Hmmmm... osoby które utraciły status Twórców przestały być Twórcami? Nie rozumiem - na początku otrzymali status a teraz tym samym osobom go zabrano

#176 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2014 - 21:11

Status Twórcy jest związany z aktywnością na forum jerkbait.pl.  Jest to wyróżnienie dla osób które biorą aktywny udział w życiu portalu, rozwijają swoje autorskie wątki. Jak łatwo zauważyć, takie same są kryteria uzyskania statusu Twórcy jak i jego utraty. 



#177 OFFLINE   Piotr.B

Piotr.B

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 04 maj 2014 - 21:21

Hmmm... ale ja rozwijam swój wątek (pisząc w nim posty, dodając zdjęcia) i biorę aktywny udział w życiu portalu (loguję się przynajmniej raz dziennie)

#178 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2014 - 06:50

No i świetnie :) pewnie za jakiś czas uzyskasz zmienisz status na Twórca. Chłopaki którzy opiekują się lurebuildingiem ( WOBLER W1, milupa ) cyklicznie zbierają do kupy co ciekawsze wątki i wnioskują o zmianę statusu.



#179 OFFLINE   Piotr.B

Piotr.B

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 05 maj 2014 - 16:41

Z drugiej strony hmmm muszę Ci powiedzieć, że jeśli mam coś "stracić" w tym wypadku status Twórcy tylko dlatego że np. przez dany okres nic nie dodam w wątku z powodu czystego braku czasu. To wcale mi na nim nie zależy. Myślę że ludzie z reguły nie lubią jak coś im się odbiera - to taki sposób degradacji i moim zdaniem taki pomysł to strzał w kolano, ale wiadomo można jako tako chodzić i na jednej nodze.

Użytkownik Pawelek55 edytował ten post 05 maj 2014 - 16:41





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych