Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Nyskie, Otmuchowskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
479 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 06 czerwiec 2021 - 13:58

Tymczasem na Otmuchowie nowy slip już gotowy

Panowie macie info co z tym slipem, kto nim zarządza itp? ile za wodowanie ? 



#242 OFFLINE   m4z189

m4z189

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:20

Panowie macie info co z tym slipem, kto nim zarządza itp? ile za wodowanie ? 

 

Miejscowe koło PZW Otmuchów. Przy czym zarządza to mało powiedziane, bo wręcz mają go właściwie tylko dla siebie... łańcuch z kłódką a kluczyk w cenie bodajże 80 zł dostępny tylko dla członków koła  :angry:

Taki obrazek zastałem parę dni temu rano:

 

20210604-054017.jpg

 

To powinien być chyba slip ogólnodostępny dla wszystkich członków PZW mających opłaconą składkę na Opole, niezależnie od koła?!

Ciekaw jestem czy koszty remontu slipu również pokryli tylko członkowie koła Otmuchów czy też z budżetu wszystkich naszych składek na PZW Opole  :mellow:


  • oland i Voldemort lubią to

#243 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 15:07

no spoko ja już wiem o wiele więcej, slip typu PRYWATA dla swoich, wodowanie 30zł i jak się dodzwonisz, a jak zaplacisz to masz auto zostawić za bramą a nie na placu. 



#244 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1158 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 10 czerwiec 2021 - 16:52

Panowie apeluję o zgłaszaniu takich sytuacji do ZO Opole. Nie może tak być, że slip wyremontowany  z naszych środków służy wąskiej grupce wędkarzy.

Załączone pliki



#245 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 10 czerwiec 2021 - 18:04

Panowie apeluję o zgłaszaniu takich sytuacji do ZO Opole. Nie może tak być, że slip wyremontowany z naszych środków służy wąskiej grupce wędkarzy.


Nie no to tylko w Polsce możliwe i w PZW. Ja pisałem do ZO Opole bodajże w dwóch tematach. Były to sprawy informacyjne o regulaminach konkretnych łowisk. Chciałem się upewnić czy dobrze interpretuje zapisy regulaminu, bo chciałem uniknąć ewentualnego nieporozumienia i otrzymania mandatu. Myślicie, że coś odpisali? W d…. mają wszystko i wszystkich.

#246 OFFLINE   Dziedzic Pruski

Dziedzic Pruski

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 07:54

https://www.pzw.org....u_w_sarnowicach

Okreg PZW w Opolu nie ma nic wspólnego z tym łańcuchem, wręcz przeciwnie bo  wymaga tzw ,,ogólnej dostępności" do  slipu. Zarządca (współfinansujący) oczywiście ma prawo pobrać opłatę za skorzystanie ze slipu. Powinna tam też być informacja z numerem do kontaktu w tej sprawie. Ta sprawa niebawem zostanie ,,wyregulowana", kiedy już nie będzie możliwości  zwalania  wszystkich niedogodności  na Covid-19.


  • Sailfish lubi to

#247 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 11 czerwiec 2021 - 09:23

Czyli Okręg wydał 35,000, a koło Otmuchów 5,000 i całą kasę z opłat kręci Koło,tak? Skoro Okręg nie ma z tym nic wspólnego,a warunki korzystania dyktuje ktoś kto wyłożył około 12% inwestycji to coś tu chyba nie kaman.

Użytkownik kogut edytował ten post 11 czerwiec 2021 - 09:30


#248 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 21:43

Czyli Okręg wydał 35,000, a koło Otmuchów 5,000 i całą kasę z opłat kręci Koło,tak? Skoro Okręg nie ma z tym nic wspólnego,a warunki korzystania dyktuje ktoś kto wyłożył około 12% inwestycji to coś tu chyba nie kaman.

co tutaj kamać z pzwowskich pieniędzy zrobiono prywatę na rzecz koła Otmuchów. Oglądałeś Luka Silvę ile PZW Opole zaoszczędził kasy za zeszły rok...teraz inwestują...



#249 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 12 czerwiec 2021 - 05:34

Oglądałeś Luka Silvę ile PZW Opole zaoszczędził kasy za zeszły rok...teraz inwestują...

Masz jakiegoś linka?


  • cabage lubi to

#250 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 707 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:"kazik"

Napisano 12 czerwiec 2021 - 09:14

Panowie apeluję o zgłaszaniu takich sytuacji do ZO Opole. Nie może tak być, że slip wyremontowany  z naszych środków służy wąskiej grupce wędkarzy.

Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze...



#251 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 12 czerwiec 2021 - 09:54

Slip zamknięty a zwoduj poza slipem to Ci mandat wlepią że tu nie wolno . Skąd się bierze u ludzi tyle złośliwości , przecież nikt po cegłę tego slipu nie rozbierze

#252 OFFLINE   ZIKU

ZIKU

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW
  • Imię:Waldemar

Napisano 15 czerwiec 2021 - 19:47

Wczoraj odbyły się zawody spiningowe organizowane przez Koło PZW paczków, dla swoich!?! mimo zaproszenia dla innych wędkarzy w necie...

W punktacji tyko sandacz, na ok 30 łódek zostało złowionych 4 sandacze.

Co do zasady zawodów, to mimo że "no kil" to organizacja masakra. Na karcie startowej i miarce brak numeru do sędziego na pytanie jak zgłaszać ryby odpowiedz "zrób zdjęcie i wpisz rybę i po łowieniu okaż" mimo to po spłynięciu nagrody były już rozdawane i nie przyjmowano zgłoszeń dotyczących złowionych ryb. ŻENADA!

Po raz kolejny zawody dla swoich, tak by szybko rozdać nagrody dla kolesi od sponsorów. Mam nadzieje, że czytają to sponsorzy...

Na dowód posiadam wypisaną kartę startową i zdjęcia ryb z datą połowu.

wracając do Otmuchowa to woda jest już tylko legendą i działania koła PZW Otmuchów które zarybia te wodę pozwala coś tam jeszcze wyłuskać...



#253 OFFLINE   Korczas

Korczas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaSlaskie

Napisano 16 czerwiec 2021 - 06:25

Wczoraj odbyły się zawody spiningowe organizowane przez Koło PZW paczków, dla swoich!?! mimo zaproszenia dla innych wędkarzy w necie...
W punktacji tyko sandacz, na ok 30 łódek zostało złowionych 4 sandacze.
Co do zasady zawodów, to mimo że "no kil" to organizacja masakra. Na karcie startowej i miarce brak numeru do sędziego na pytanie jak zgłaszać ryby odpowiedz "zrób zdjęcie i wpisz rybę i po łowieniu okaż" mimo to po spłynięciu nagrody były już rozdawane i nie przyjmowano zgłoszeń dotyczących złowionych ryb. ŻENADA!
Po raz kolejny zawody dla swoich, tak by szybko rozdać nagrody dla kolesi od sponsorów. Mam nadzieje, że czytają to sponsorzy...
Na dowód posiadam wypisaną kartę startową i zdjęcia ryb z datą połowu.
wracając do Otmuchowa to woda jest już tylko legendą i działania koła PZW Otmuchów które zarybia te wodę pozwala coś tam jeszcze wyłuskać...


Byłem na tych zawodach i to co kolega tu wypisuje co do organizacji to są totalne bzdury.Jak się spływa i pakuje sprzęt godzinę po oficjalnym zakończeniu zawodów to faktycznie kartę startową można było sobie zachować na pamiątkę lub na zupę.Zdjecia złowionych ryb wysyłało się do prezesa Jarka tak ze wszystko odbyło się czysto i przejrzyście(wiele zawodów spiningowych odbywa się obecnie w tej formule).Większość uczestników była z kół z poza Paczkowa to jak można mówić ze zawody były dla swoich?A co do rybostamu zbiornika Otmuchowskiego to jest prawda ale koledzy trzeba się uderzyć w pierś powiedzieć szczerze kto się do tego przyczynił?Bo mi się wydaje ze napewno nie wydry?

#254 OFFLINE   Wrzos76

Wrzos76

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 lipiec 2021 - 13:10

Miejscowe koło PZW Otmuchów. Przy czym zarządza to mało powiedziane, bo wręcz mają go właściwie tylko dla siebie... łańcuch z kłódką a kluczyk w cenie bodajże 80 zł dostępny tylko dla członków koła  :angry:

Taki obrazek zastałem parę dni temu rano:

 

<...>

 

To powinien być chyba slip ogólnodostępny dla wszystkich członków PZW mających opłaconą składkę na Opole, niezależnie od koła?!

Ciekaw jestem czy koszty remontu slipu również pokryli tylko członkowie koła Otmuchów czy też z budżetu wszystkich naszych składek na PZW Opole  :mellow:

 

Czy to jest od strony Ściborza? Czy rozłożenie pontonu w tym miejscu to będzie stanowiło problem?



#255 OFFLINE   ZIKU

ZIKU

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW
  • Imię:Waldemar

Napisano 02 lipiec 2021 - 22:36

rozłożenie pontonu na slipie to nie problem ale już pozostawienie auto może okazać się problemem ( z braku miejsc postojowych, lepiej wybrać inne miejsce do wodowania pontonu np. "u greka" lub w parku



#256 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 17 lipiec 2021 - 17:05

Cześć

 

ktoś ma jakieś info jaka woda na głębinowie ? stan i klarowność. 

 

Dzięki



#257 OFFLINE   alphard28

alphard28

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaNysa
  • Imię:Patryk

Napisano 20 lipiec 2021 - 10:17

w weekend Czechy puściły białką strasznie dużą wodę, w Głuchołazach był stan alarmowy, wiec pewnie syf pływa.
woda również poszła do góry



#258 OFFLINE   carpfishing

carpfishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Marcin

Napisano 20 lipiec 2021 - 12:20

rozłożenie pontonu na slipie to nie problem ale już pozostawienie auto może okazać się problemem ( z braku miejsc postojowych, lepiej wybrać inne miejsce do wodowania pontonu np. "u greka" lub w parku

 

Gdzie jest to miejsce "w parku"?

O jaki park chodzi?



#259 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 23 lipiec 2021 - 14:36

w weekend Czechy puściły białką strasznie dużą wodę, w Głuchołazach był stan alarmowy, wiec pewnie syf pływa.
woda również poszła do góry

Dzięki za info rzeczywiście woda trącona dodatkowo kwitnie, duzy stan ale opada. 4 dni na wyspie i powrót o kiju ;) 



#260 OFFLINE   blacky24

blacky24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaMysłowice
  • Imię:Krystian

Napisano 19 sierpień 2021 - 07:43

Dzieje się coś na Otmuchowie? Wybieram się na dwa dni




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych