Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Graphiteleader


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1147 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 08:53

Taka ciekawostka. Jakimś cudem ta marka ma dystrybucję na Ukrainie:

 

http://graphiteleader.com.ua/

 

 


  • piotr2002 lubi to

#2 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 23 marzec 2014 - 09:18

Nie dziw się, też są nowobogaccy co mają kasę :) .Rynek jest rynek, nie ma znaczenia gdzie jak jest popyt.


  • Przemeksik lubi to

#3 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 23 marzec 2014 - 09:21

Szczególnie podoba mi sie fotogaleria...
  • Franc lubi to

#4 OFFLINE   meth666

meth666

    Mr. Abu Revo

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Lokalizacjaw Łódce
  • Imię:Michał

Napisano 23 marzec 2014 - 09:59

Już wiem po co Ukraina Putinowi  :ph34r:



#5 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 10:11

Nie dziw się, też są nowobogaccy co mają kasę :) .Rynek jest rynek, nie ma znaczenia gdzie jak jest popyt.

 

Zazdroszczę trochę. Rynek uważam, że mamy nie najgorszy. Latają tu po forum kije, o wartościach dorównujących tym od graphitleadera. 


Użytkownik Krzysiek_W edytował ten post 23 marzec 2014 - 10:12


#6 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 23 marzec 2014 - 14:36

Panowie oświećcie mnie. Przyznaję że nie znam tej firmy ale wszedłem sobie na stronkę i coś mi nie gra. Patyki uzbrojone w tytanowe SIC'ki a z tak śmieszną ceną. PS. na dzień dzisiejszy 100 jenow to niecałe 3 złocisze. Zatem te kijki to wydatek zaledwie ok 100 PLN.

 

http://www.olympic-c...ndex.php/VIGORE



#7 OFFLINE   haja1978

haja1978

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 910 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 23 marzec 2014 - 14:45

Witam,

Tomas81, policz proszę jeszcze raz, a sam doznasz oświecenia :)

Pozdrawiam

Arek

 

PS. Choć mimo to ceny atrakcyjne.


  • popper, Franc i Ubs17 lubią to

#8 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 23 marzec 2014 - 14:55

OKi zawiecha z mojej strony :blush:  Cuż żem źle policzył bo koszt pod tysia... Się zero zjadło ;)


Użytkownik Tomas81 edytował ten post 23 marzec 2014 - 14:56


#9 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:58

Od lipca będzie miała całkiem zgrabną dystrybucję w Polsce :ph34r: zanim powstanie strona taka jak mi się marzy pewnie chwila minie (wczoraj odpaliłem im FB) <_< ale pierwsza dostawa powinna być w Polsce już w czerwcu :D No i niech ktoś powie że nie da się u nas zrobić drugiej Japonii :P



#10 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:38

Od lipca będzie miała całkiem zgrabną dystrybucję w Polsce :ph34r: zanim powstanie strona taka jak mi się marzy pewnie chwila minie (wczoraj odpaliłem im FB) <_< ale pierwsza dostawa powinna być w Polsce już w czerwcu :D No i niech ktoś powie że nie da się u nas zrobić drugiej Japonii :P

Pewne jest, że dogonimy Ukrainę ;)

Z tą Japonią to   :ph34r:  marzenia nawet piękne nie kosztują, tylko wracać żal :)



#11 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:32

Pewne jest, że dogonimy Ukrainę ;)

Z tą Japonią to   :ph34r:  marzenia nawet piękne nie kosztują, tylko wracać żal :)

 

Gdybym w to nie wierzył nie poleciał bym do Osaki i nie zaprosił Graphiteleader do Polski... Jeżeli coś mi się podoba to biorę to do kraju. Rynek zweryfikuje czy uda nam się przebić przez chiński mur...



#12 OFFLINE   dkazne1

dkazne1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Damian
  • Nazwisko:Kaznecki

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:40

Nie myslalem ze trzeba zapraszac do polski. Wydaje mi sie ze po prostu widzisz w tym interes i poprosiles o cennik. Nie dorabiaj do tego otoczki. Masz kase to kupujesz i sprzedajesz. Tak dziala biznes.

Użytkownik dkazne1 edytował ten post 15 czerwiec 2015 - 18:41

  • grzegorz197503 lubi to

#13 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:52

Nie myslalem ze trzeba zapraszac do polski. Wydaje mi sie ze po prostu widzisz w tym interes i poprosiles o cennik. Nie dorabiaj do tego otoczki. Masz kase to kupujesz i sprzedajesz. Tak dziala biznes.

 

Trochę mylne pojęcie o biznesie tym bardziej w Japonii. Nie wiem czy wiesz ale niektóre firmy jak MB, Palms ect nie są zupełnie zainteresowane jakąkolwiek współpracą z naszym potężnym rynkiem wędkarskim i odsyłają zainteresowanych do dytrybutora na Ukrainie, Litwie albo w Rosji. Po EFTTEX w Warszawie gdzie w nocy zginęły nam rzeczy ze stoiska pewnie długo zdania nie zmienią.


  • andrklim i Riqelme lubią to

#14 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:08

Ale dlaczego nie? Mało jest u nas ludzi co robią wędki np. na Loomis-ie ale są tacy i niech robią, podobnie jak na Matagii i Graphiteleader.Nie każdy batson cze tajaha spełni oczekiwania użytkownika. Zwłaszcza ta tajka która jest do doopy bardziej niż ta stella a ze względu na swą nazwę pewnie jest dla tych co lubią tajskie hentai... haha.

#15 OFFLINE   JanuszD

JanuszD

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaLubartów - Jelenia Góra

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:41

Gdybym w to nie wierzył nie poleciał bym do Osaki i nie zaprosił Graphiteleader do Polski... Jeżeli coś mi się podoba to biorę to do kraju. Rynek zweryfikuje czy uda nam się przebić przez chiński mur...

Rozwinę poprzednią refleksję aby nie wzbudzała wątpliwości.

Uważam, że przedstawicielstwo pozwoli nam dogonić na tej płaszczyźnie kraje które już je posiadają, wtedy, w moim odczuciu, "drugiej Japonii" jeszcze u nas nie będzie.

Jednocześnie cieszę się, że podejmujesz taką inicjatywę i zapewniam, że życzę jak najlepiej :)



#16 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2291 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:23

I oby się udało ! Graphiteleader na równi z Yamagą wciąż rozpala moją wyobrażnię w kategorii seryjnych kijków UL . Od roku użytkuję ( wielkie dzięki Arku  :) ! ) jeden z podstawowych modeli firmy 

http://www.olympic-c...xs_732ul_t.htmli nieodmiennie wywołuje on pełnego banana na bużce , kiedy tylko biorę go do ręki  :D . Spełnia wszystkie wymogi doskonałej okoniówki i fajnie byłoby , gdyby każdy z nas mógł po prostu pójść do sklepu i pomachać chociażby takim cudeńkiem tak , jak ma to miejsce na wschód od Bugu .


  • Riqelme lubi to

#17 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:40

Rozwinę poprzednią refleksję aby nie wzbudzała wątpliwości.

Uważam, że przedstawicielstwo pozwoli nam dogonić na tej płaszczyźnie kraje które już je posiadają, wtedy, w moim odczuciu, "drugiej Japonii" jeszcze u nas nie będzie.

Jednocześnie cieszę się, że podejmujesz taką inicjatywę i zapewniam, że życzę jak najlepiej :)

 

Dziękuję Ci Januszu. Kiedy zaczynałem w zeszłym roku z Varivas nie spodziewałem się tak miłego przyjęcia na rynku ze strony wędkarzy. Nawet jeżeli nic z tego nie wyjdzie to zawsze zostaną wspomnienia:

Załączony plik  OSAKA.jpg   82,77 KB   85 Ilość pobrań

Z fabryki wędek z Osaki.

Załączony plik  Warszawa.jpg   98,71 KB   84 Ilość pobrań

Z wizyty dyrektorów Olimpic - Graphiteleader i Nissei w Warszawie. Oczywiście spotkanie było przy okazji EFTTEX nie żeby specjalnie przylecieli zobaczyć nasze sklepy wędkarskie...

 

Moim marzeniem jest by kiedyś na stronie Graphiteleader pojawiła się wędka z opisem Polish Market Only obok Vigore Limited dostępnej tylko na Ukrainie. Nie wiem jeszcze jak miała by wyglądać ale na pewno była by najlepszą wędką na naszym rynku... I z takim marzeniem pójdę dziś spać  ;) 

 

Dobranoc



#18 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 18:23

Czy ktos mógłby napisać pare słów o Veloce Neo Cast? Spodobał mi sie ten patyk, szczególnie model 70M. Obecnie w tym segmencie mam Daiwe Powermesh Baitcast 200/10-35g i zastanawiam sie jak sie kształtuje przy tym modelu Veloce. Daiwa jest dla mnie ciut za krótka, bo lowie głownie z brzegu. Ideałem byłoby 7'6", bo taka długość najbardziej mi pasuje z brzegu.

Z góry dzieki za wszelkie opinie.

#19 OFFLINE   Spigott

Spigott

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 18:56

....i fajnie byłoby , gdyby każdy z nas mógł po prostu pójść do sklepu i pomachać chociażby takim cudeńkiem .

 

Lepiej odwiedzić Rybomanie :P tam przedstawiciel wystawia sporo patyków i skłonny jest do dużych rabatów.  :wub: 



#20 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 29 grudzień 2015 - 09:30

Mam pytanie do osób mających większa wiedzę nt. wędek z rynku japońskiego. Czy porównując 2 wędki o tej samej mocy blanku, cw. oraz akcji, gdzie jedna przeznaczona jest do połowów bassa czarnego, natomiast druga do połowów ze skałek (Rockfishing) będą zauważalne zdecydowane różnice w cechach użytkowych? Zakładam, że obie wędki mają szczytówki tubularne. Czy przez analogię do wędek hamerykańskich :) te do połowów bassa czarnego będą miały mocniejsze i sztywniejsze dolniki?    






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych