Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Graphiteleader


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1152 odpowiedzi w tym temacie

#181 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 21 maj 2018 - 08:44

HS- hard solid, czyli trochę utwardzona wklejka.
792 ul-t to szczytówka tubular.
Jeżeli porównywać dwa identyczne modele np: 792l- hs Corto i Calzante, są bardzo podobne.
Być może są różnice materiałowe, ale dla wędkarza niedostrzegalne 😊Jedynie kolor tych wędek różni się znacząco 😊

#182 OFFLINE   Pawele

Pawele

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 310 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Kamionka
  • Imię:Paweł

Napisano 22 maj 2018 - 07:30

Dzięki.



#183 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1561 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:43

Mam takie pytanie-rozważam kupno lekkiej trociówki-wielkorzeczny mocniejszy uniwersał i w związku z tym mam takie pytanie -czym różnią się od siebie graphiteleader argento nuovo 962 ml między avidem 9,6'mhf2?Który szybszy ,czulszy itp.Preferuję głębokie ugięcie.

#184 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 lipiec 2018 - 11:56

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa gwarancji i ewentualnego serwisu pogwarancyjnego na kije Graphiteleader?  Rozumiem że gwarancja jest na dwa lata.  Co później?



#185 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 22 lipiec 2018 - 15:58

Zapytaj Rafała, to jedyna osoba która może Ci udzielić odpowiedzi.

#186 OFFLINE   _Junak_

_Junak_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 10:08

Masz ktoś może zdjęcia ugięcia CORTO EX 732UL-T ? Strasznie kusi mnie ta wędka do animacji wszelkiego typu robali i gum bez pracy własnej :)

#187 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 12 sierpień 2018 - 07:49

Tak to wygląda po przywiązaniu się do stolika w ogrodzie.

 

Załączony plik  1b.jpg   56,13 KB   32 Ilość pobrańZałączony plik  1a.jpg   57,82 KB   33 Ilość pobrań


  • malinabar i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#188 ONLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 14 sierpień 2018 - 20:40

Masz ktoś może zdjęcia ugięcia CORTO EX 732UL-T ? Strasznie kusi mnie ta wędka do animacji wszelkiego typu robali i gum bez pracy własnej :)

No właśnie , Mateusz , rozwiń myśl jakich zdjęć potrzebujesz ? Maciek ma to Corto , ja mam - coś cykniemy jeszcze jak potrzeba  :) .



#189 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 14 sierpień 2018 - 21:21

No właśnie , Mateusz , rozwiń myśl jakich zdjęć potrzebujesz ? Maciek ma to Corto , ja mam - coś cykniemy jeszcze jak potrzeba  :) .

Bartek, a ty nie chcesz może pozbyć się 6102 L-T ? B)

 

 

 

Dobra, tak tylko pytałem ;)



#190 ONLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 14 sierpień 2018 - 21:45

Nie ma takiego numeru póki co  :D . Set 732 i 6102 ogarnia wszystko , czego potrzebuję przy okoniowaniu . Choć 6102L-T to już poważny sprzęt jeśli chodzi o moc , to jednak zdecydowanie częściej używam 732L-T . Jeśli miałbyś gdzieś możliwość zanabyć krótszego - polecam  :) !



#191 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 14 sierpień 2018 - 21:48

Nie ma takiego numeru póki co  :D . Set 732 i 6102 ogarnia wszystko , czego potrzebuję przy okoniowaniu . Choć 6102L-T to już poważny sprzęt jeśli chodzi o moc , to jednak zdecydowanie częściej używam 732L-T . Jeśli miałbyś gdzieś możliwość zanabyć krótszego - polecam  :) !

ex 610L-t nie ma już chyba wszędzie w zasięgu internetu i karty kredytowej, może gdzieś w jakimś sklepie stacjonarnym. Pisałem do Rafała- cisza, w ogóle dawno go nie było tutaj

Osiągalne są dżapońskie corto w EU, ale drogie toto, 230E trzeba kłaść i nie wiem czy te moje poważniejsze okonie to docenią.......



#192 ONLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 14 sierpień 2018 - 22:55

Niecały tysiak za dżapan Corto to dobra cena . Jednakowoż ciężko powiedzieć , czy to jest to , czego szukasz nie macając i nie doginając kijka wcześniej ... Gdzieś kiedyś już opisywałem wrażenia z krótkiego kontaktu z GORTS-732L-T i zdecydowanie była to lekka sandaczówka w moim odczuciu , ogarniająca poważne okonie z głębokiej wody łowione na poważne już przynęty . Kij przepiękny zresztą i wart grzechu . I do oglądnięcia w Polsce jakby co  ;)  :) ...



#193 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 15 sierpień 2018 - 06:02

Niecały tysiak za dżapan Corto to dobra cena . Jednakowoż ciężko powiedzieć , czy to jest to , czego szukasz nie macając i nie doginając kijka wcześniej ... Gdzieś kiedyś już opisywałem wrażenia z krótkiego kontaktu z GORTS-732L-T i zdecydowanie była to lekka sandaczówka w moim odczuciu , ogarniająca poważne okonie z głębokiej wody łowione na poważne już przynęty . Kij przepiękny zresztą i wart grzechu . I do oglądnięcia w Polsce jakby co  ;)  :) ...

Niestety, ja jestem leń- by jeździć po kraju i wędki oglądać ;) Zostają mi wschodnie produkcje filmowe i mnóstwo pytań do sprzedawców.

A i jeszcze gapa ze mnie co do ceny- bo te 6102 Jp wychodzi  1350 a nie tysia....

Co do zasady- to szukam mocniejszej okoniówki na głębszą wodę/lekkiej sandaczówki na płytszą.  Wiem, gdzie leży ten JP Corto ;)



#194 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 08:58

To ten GORTS-732L-T jest jakby dla Ciebie choć jest to tak niemiłosierna szpada, mimo że opisana fast (nie ex fast!) że ja nie dałem nią rady łowić i poszła do ludzi. Opis jest zupełnie z kosmosu, uruchamia się gdzieś w połowie opisanego CW i  sięga powyżej.


Użytkownik FidoAngel edytował ten post 15 sierpień 2018 - 08:59


#195 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 15 sierpień 2018 - 09:47

To ten GORTS-732L-T jest jakby dla Ciebie choć jest to tak niemiłosierna szpada, mimo że opisana fast (nie ex fast!) że ja nie dałem nią rady łowić i poszła do ludzi. Opis jest zupełnie z kosmosu, uruchamia się gdzieś w połowie opisanego CW i  sięga powyżej.

O, to już konkret info.

Realnie co obsłuży górą? 3 smukłe cale porobi z 8-10g?



#196 OFFLINE   rolen

rolen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Marki
  • Imię:Robert

Napisano 15 sierpień 2018 - 10:00

O, to już konkret info.
Realnie co obsłuży górą? 3 smukłe cale porobi z 8-10g?


Spokojnie, nawet z malym zapasem :)
  • strary lubi to

#197 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4659 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 22 sierpień 2018 - 12:16

Dotarło corto 732lt dżapońskie. Szybkie jak błyskawica, gnie się bez przesztywnień ale w mniejszym zakresie niż chiński braciszek ex. W sumie akcją to przypomina mi kraaga xf 5lb ale z pełniejszym ugięciem i mocniejszym blankiem u dołu.   Będzie jak znalazł na dwucyfrowe głębokości no i dwuskład to jest.


Użytkownik Maciej_K edytował ten post 22 sierpień 2018 - 12:18

  • strary i malinabar lubią to

#198 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 31 sierpień 2018 - 22:04

Jak by kogoś interesowało ugięcie finnezy do 5g to mam tutaj filmik


  • andrklim i @d@ms lubią to

#199 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 19 wrzesień 2018 - 15:56

Panowie, machał może ktoś z Was nowym Corto 18, ciekaw jestem czy jest ono bardzo zbliżone do Finezzy Nuovo, a jak nie, to czym się różnią te blanki.
Najbardziej interesuje mnie model 742L-T bo na jesienne głębsze okonie finezka do 5g może być za słaba🙂

#200 OFFLINE   VisniowY

VisniowY

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaUstka-Słupia !!
  • Imię:Arek

Napisano 04 październik 2018 - 19:24

Witam , jakie są realne parametry Graphiteleader Argento RV GOARVS-962ML , opisany jest od 10-32g , jakie jest górne CW tak na prawdę ? Ma zapasu sporo ? Da radę na troć z rzeki i wirówki 25g w nurcie ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych