Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Graphiteleader


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1152 odpowiedzi w tym temacie

#621 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 02 kwiecień 2020 - 10:14

Zwariowałem hehe po raz pierwszy kupiłem w tak krótkim czasie drugiego kijka. Jeszcze Tiro nie zdążyłem się dobrze nacieszyć a już leci do mnie finezza 752l-s :D Tiro kapitalny kij do moich zastosowań 1,5-4g + gumka 7-12cm. Jeżeli jest jeszcze ktoś kto stosuje groty z zadziorami,to powinien sobie sprawić to "narzędzie połowowe". Mam nadzieję że finezza będzie kijkiem uzupełniającym do główek 0,6-1,5g + gumki 5-7,5cm ale przede wszystkim dającym tyle samo radochy co mój pierwszy graphiteleader :)
  • fish28, malinabar i Tom Rob lubią to

#622 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 02 kwiecień 2020 - 14:21

Zwariowałem hehe po raz pierwszy kupiłem w tak krótkim czasie drugiego kijka. Jeszcze Tiro nie zdążyłem się dobrze nacieszyć a już leci do mnie finezza 752l-s :D Tiro kapitalny kij do moich zastosowań 1,5-4g + gumka 7-12cm. Jeżeli jest jeszcze ktoś kto stosuje groty z zadziorami,to powinien sobie sprawić to "narzędzie połowowe". Mam nadzieję że finezza będzie kijkiem uzupełniającym do główek 0,6-1,5g + gumki 5-7,5cm ale przede wszystkim dającym tyle samo radochy co mój pierwszy graphiteleader :)

Na tym się nie skończy😀

#623 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:25

Zobaczymy po sezonie ;)

#624 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 08:14

Panowie, duża jest różnica pomiędzy finezzą prototype 6102ul-s a modelem oczko mocniejszym, czyli 722l-s?

Użytkownik fish28 edytował ten post 03 kwiecień 2020 - 08:16


#625 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:17

Rafał czy przez ten cały wirusowy bałagan nie będzie opóźnień w premierach które były planowane na kwiecień?

 

Głównie interesuje mnie Finezza UX czy będzie dostępna planowo? Ta najdłuższa do 15g przydała by się na Wiślane klenie.



#626 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:10

Rafał czy przez ten cały wirusowy bałagan nie będzie opóźnień w premierach które były planowane na kwiecień?

 

Głównie interesuje mnie Finezza UX czy będzie dostępna planowo? Ta najdłuższa do 15g przydała by się na Wiślane klenie.

Cześć.

Wirusowy bałagan dotknął też Japonię. Mimo że fabryka wznowiła produkcję brakuje im komponentów od podwykonawców przede wszystkim przelotek. UX są robione w Chinach ale wszystkie komponenty są z Japonii...

Dopinamy właśnie dostawę i mam nadzieję że w przed majówką do nas wszystko dotrze.

 

Pozdrawiam

Trzymajcie się zdrowo :)


  • fish28, xyzzvpc i Pescador de caña lubią to

#627 OFFLINE   bubas

bubas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaLeszno

Napisano 15 kwiecień 2020 - 06:28

Cześć

Graphiteleader tiro 812 mh-mr 14-46 gram.

Interesuje mnie maksymalny górny zakres wyrzutu. Z jaką maksymalnie przynętą sobie poradzi. Podbijanie z ręki. Ale swobodnie. Tak żeby to nie był koniec mocy.
Konkretnie. Jaskólki do 20 cm plus 30 gram ołowiu,lub ripper do ok 16 cm plus 30 gram ołowiu.
Wagę przynęt znam.
Poproszę konkretne opinie użytkowników.

#628 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 09:04

Czy któryś z użytkowników kija Tiro Nuovo GONTS-762M może mi napisać, jakie jest jego realny zakres czucia przynęt? Chodzi mi przede wszystkim o dolny zakres, jaka główka z jaka gumą jest już dobrze odczuwalna w opadzie? Z góry dzieki za szybkie info.

Użytkownik Żbiku edytował ten post 23 kwiecień 2020 - 09:04


#629 OFFLINE   saitt

saitt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł

Napisano 25 kwiecień 2020 - 09:41

Cześć,
Czy któryś z posiadaczy silverado 782-M mógłby zmierzyć długość samej nakrętki uchwytu kolowrotka czyli tego elementu którym się skręca 😉?
Byłbym wdzięczny

#630 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9471 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 26 kwiecień 2020 - 06:30

Wydaje mi się, czy krajowa dystrybucja, prócz Art Rod,  nie istnieje? :ph34r:


Użytkownik popper edytował ten post 26 kwiecień 2020 - 06:31


#631 OFFLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 26 kwiecień 2020 - 09:24

Wydaje mi się, czy krajowa dystrybucja, prócz Art Rod, nie istnieje? :ph34r:


Jest jeszcze krokodyl.sklep.pl
  • popper lubi to

#632 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 26 kwiecień 2020 - 09:58

Kupilem niedawno od osoby prywatnej, tak że jest duzo roznych dystrybucji i to dużo tańszych niż normalne sklepy  :D  :D Wiem, ze glupi post, ale kupiłem za dobra cene bardzo fajna wedke, to jest radosc.


  • popper lubi to

#633 OFFLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 26 kwiecień 2020 - 10:01

Kupilem niedawno od osoby prywatnej, tak że jest duzo roznych dystrybucji i to dużo tańszych niż normalne sklepy :D :D Wiem, ze glupi post, ale kupiłem za dobra cene bardzo fajna wedke, to jest radosc.

Pochwal się co kupiłeś? Silverado limited?

#634 OFFLINE   Kamil_Olsztyn

Kamil_Olsztyn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 648 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 26 kwiecień 2020 - 10:39

Można zasięgnąć informacji u Team-Rapa kto jest sprzedawcą w PL wędek Graphiteleader.

Aczkolwiek Rafał jeździ w załodze karetki i w obecnych czasach może być zabiegany.
  • popper lubi to

#635 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 26 kwiecień 2020 - 11:10

Pochwal się co kupiłeś? Silverado limited?

 

Silverado GSIS 742ml, nie ma napisu limited.



#636 OFFLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 26 kwiecień 2020 - 19:02

Silverado GSIS 742ml, nie ma napisu limited.

Miałem Silverado w wersji 5-20g. Bardzo fajna wędka. Z ciekawości zamieniłem na Tiro Prototype.

#637 OFFLINE   saitt

saitt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł

Napisano 26 kwiecień 2020 - 19:23


Miałem Silverado w wersji 5-20g. Bardzo fajna wędka. Z ciekawości zamieniłem na Tiro Prototype.[/quote]

Czy ciekawość w tym przypadku popłaciła? Czy rzeczywiście jest tak jak już tu pisano że 20g ołowiu i w jednym i drugom przypadku to max komfortu? Jakie różnice?
  • tomchaf11 lubi to

#638 OFFLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 26 kwiecień 2020 - 20:14

[quote name="saitt" post="2749566" timestamp="1587925421"]

Miałem Silverado w wersji 5-20g. Bardzo fajna wędka. Z ciekawości zamieniłem na Tiro Prototype.[/quote]

Czy ciekawość w tym przypadku popłaciła? Czy rzeczywiście jest tak jak już tu pisano że 20g ołowiu i w jednym i drugom przypadku to max komfortu? Jakie różnice?[/quote]
Jeszcze za mało łowiłem, żeby szczerze odpowiedzieć na temat opłacalności i różnic. Jeśli chodzi o max cw to prawda: te modele nie lubią przeciążania. Osobiście uważam, że komfort to w przypadku tych modeli to max 20-25g masy całkowitej.
Wczoraj miałem na woblerka Balskor 5cm klenia około 50cm, kilka okoni i dwa szczupaczki. Co mogę napisać, to Tiro bardzo dobrze trzyma ryby. Ale to samo mogę napisać o Silverado i Vigore i Corto. Zero spadów na tych wędkach, trzymają ryby jak zaczarowane.
Piszę o Tiro 2,55m 4-24g.

Użytkownik dante edytował ten post 26 kwiecień 2020 - 20:18

  • saitt i Tom Rob lubią to

#639 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 27 kwiecień 2020 - 15:51

Witajcie :D

 

Żeby uciąć spekulacjom od początku roku zniknęła nasza strona i zamknęliśmy sklep detaliczny. Sprzedażą zajęły się sklepy i w najbliższym czasie na pewno się to nie zmieni. Strona jest w trakcie przygotowania, planowania ect ale covid podciął nam trochę skrzydła ale też naszym dostawcom. Musieliśmy wstrzymać wprowadzenie nowej marki a także nasze obecne wyhamowały ze względu na epidemię w Japonii. Tak więc strona będzie ale czysto informacyjna co, gdzie, kiedy :)

 

Obecnie sytuacja jest już w miarę stabilna i fabryki wznowiły produkcję. Na połowę maja mamy zaplanowaną pierwszą dostawę z nowymi modelami Vigore 20, Silverado Prototype, Argento Prototype 20 i Finezza UX.

 

Tak jak wspomniał Kamil_Olsztyn musiałem wrócić do aktywnego wparcia stołecznych ambulansów także częściej obecnie jestem kierownikiem zespołu ratownictwa medycznego niż wędkarzem ale mam nadzieję że jak COVID odpuści odbijemy to sobie z nawiązką.

 

Trzymajcie się B)



#640 OFFLINE   rey

rey

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 131 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 09 maj 2020 - 21:52

Odkupiłem sprzedaną w ubiegłym roku finezkę nuovo '15 do 5g B)

Gdzie można dokupić szczyt tubular, a może chce się ktoś pozbyć po złamanym dolniku?

Chciałbym zobaczyć jak będzie się ten kin zachowywał ze sztywniejszym szczytem. I tak łowię nim w większości szczupaki i okonie na małe przynęty, głównie gumy z głöwkami 1,5-2,5g, rzadziej 3g.

Użytkownik rey edytował ten post 09 maj 2020 - 21:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych