Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzęty do podbierania ryb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 17 wrzesień 2008 - 10:53

Ale mistrz ;)

Czapki z glow.

Swoja droga - im wieksza lodka tym wiekszy... nieporzadek :D


620 .... :unsure:


Guzu

#22 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 marzec 2011 - 18:23

Ciekawy test:

http://www.tackletou...oslidernet.html

#23 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 06 marzec 2011 - 18:38

Fajna sprawa, na łódź i pstrąga z marszu.
Cena też akceptowalna. Szkoda tylko, że tak daleko...

#24 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 06 marzec 2011 - 22:23

https://www.adventur....com/index.html
też przeglądałem ich ofertę bo poszukuję fajnego podbieraka z możliwoscią przedłużenia do muchowania przy stromych brzegach, ciekawe jak z trwałoscią tych silikonowych siatek moze ktoś z forumowiczów używa?

#25 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 27 październik 2014 - 02:01

https://www.youtube....HDXafn1hwODibRw

Wiem, ze forum glownie o przynetach sztucznych, ale jakos mi sie wydaje, ze nie wszyscy sa "fundamentalnymi fanatykami" a juz na pewno nie wszyscy widzieli taki patencik (John Robert deep throat disgorger w komplecie z kotwiczkami "semi barbless" fox'a) Szczupaczek na filmie odplywa w dobrej formie (byl na wedce moze w sumie z 2 minuty od chwili brania na "trupka")mimo kotwiczki w gardle (ledwo bylo widac oczko). A ze juz nie raz slyszalem "tak zezarl, ze musielismy zabic" albo widzialem szczupaki z gardlem wystajacym z paszczy lezace na brzegu bo ktos nie mial pojecia co robi albo zalezalo mu bardziej na kilku cm drutu i kotwiczkach niz na zdrowej rybie to postanowilem sie podzielic.



#26 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 27 październik 2014 - 07:46

Postanowiłeś się podzielić filmem prywatnym ?

#27 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 27 październik 2014 - 08:00

Jeśli trafiłem w internecie na właściwego Johna Robertsa, to nie raz na forum przewijał się wątek wyczepiania "zażartej przynęty". Przy okazji, można do tego też użyć zwykłego wyczepiacza pistoletowego...



#28 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 27 październik 2014 - 11:33

Powinno banglac teraz. musialem grzebac w ustawieniach filmu chyba z 5 minut.



#29 OFFLINE   pablo23004

pablo23004

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaDębica / Mielec
  • Imię:Paweł

Napisano 27 październik 2014 - 13:06

Nawiązując do tematu. Jakie w waszej opinii są najlepsze szczypce / wyczepiacze do wyciągania kotwic. Aktualnie posługuję się standardowymi szczypcami (około 25cm), natomiast zastanawiam się nad dokupieniem wyczepiacza pistoletowego - czy warto inwestować w takie narzędzie?



#30 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 27 październik 2014 - 13:10

Nawiązując do tematu. Jakie w waszej opinii są najlepsze szczypce / wyczepiacze do wyciągania kotwic. Aktualnie posługuję się standardowymi szczypcami (około 25cm), natomiast zastanawiam się nad dokupieniem wyczepiacza pistoletowego - czy warto inwestować w takie narzędzie?

W dobrym guście jest najpierw zapoznać się z artykułami C&R, a potem zastanowić się czy warto zadawać takie pytania tym bardziej na tym forum ze względów ideologicznych :)



#31 OFFLINE   pablo23004

pablo23004

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaDębica / Mielec
  • Imię:Paweł

Napisano 27 październik 2014 - 13:47

W dobrym guście jest najpierw zapoznać się z artykułami C&R, a potem zastanowić się czy warto zadawać takie pytania tym bardziej na tym forum ze względów ideologicznych :)

 

 

Z przyjemnością przeczytałem większość tych artykułów. Dodam również, że idea C&R jest podstawą mojego wędkarstwa. Myślę, że źle zrozumiałeś moje pytanie. Moim celem nie była weryfikacja zasadności wydania kilku złotówek na nowe narzędzie tylko chęć zdobycia wiedzy na temat najlepszego wyboru.
Wracając do lektury artykułów / postów. Przeczytałem je szczegółowo ale ... nie zawierają jednoznacznej odpowiedzi. Są różne sytuacje, wiele  również zależy od umiejętności samego wędkarza, zdaje sobie sprawę, że niema uniwersalnego rozwiązania.
Wracając do przedmiotu pytania - proszę o ewentualne sugestie dotyczące wyboru narzędzia, które w użyciu jest maksymalnie bezpieczne dla ryby i pozwala na szybkie wypięcie przynęty.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych