Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Katalog Daiwa 2008r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   stella

stella

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaPolska Północna
  • Imię:Tadeusz

Napisano 28 wrzesień 2008 - 19:28

Witam.
Poszukuję w/w katalogu. Gdzie można go kupić?
W moich sklepach były tylko 2 szt.i szybko się rozeszły.
Dzięki za ew. inf.
Pozdrawiam Tadeusz

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 wrzesień 2008 - 19:34

potrzebujesz wersji polskiej, niemieckiej czy może japońskiej??? bo to trochę rożne wydania... i różni osiągalne...

#3 OFFLINE   stella

stella

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaPolska Północna
  • Imię:Tadeusz

Napisano 28 wrzesień 2008 - 21:56

Witam.
Najlepiej PL lub JPN
Pzdr Tadeusz

#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 wrzesień 2008 - 18:20

Tadziu sugeruje zdecydowanie się. polski i japoński to dwie zupełnie rożne ligi i katalogi. o ile polski jestem w stanie załatwić - tak mi się przynajmniej wydaje, to z japońskim mogę mieć poważne problemy...

#5 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 29 wrzesień 2008 - 19:30

Moge załatwić katalog daiwy niemiecki lub szkocki. To tez 2 różne katalogi. pozdrawiam

#6 OFFLINE   stella

stella

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaPolska Północna
  • Imię:Tadeusz

Napisano 30 wrzesień 2008 - 07:20

Panowie!
Zdecydowanie w wersji polskiej...ewentualnie niemieckiej.
Pzdr Tadeusz

#7 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 07:54

kolego, to zdecydowanie napisz do daiwy, po polsku, ewentaulnie po angielsku, jak bedziesz mial problem z japonskim, to mifek niestety tobie nie pomoze ale ja tobie pomoge w pisaniu po niemiecku ...
jeszcze jakies zyczenia

#8 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 30 wrzesień 2008 - 11:39

Panowie przestańcie dręczyć niewinnego złowieka. On po prostu nie wie dlaczego te katalogi są różne. Domyślam się, że widzi tylko różnicę w języku w, którym katalog napisano.
Stella@ bardzo ogólnie to wygląda tak. katalog japoński obejmuje ofertę na rynek Japoni. Jest to (jak piał Mifek) zupełnie inna bajka. Katalog na Europę wydawany jest w przedstawicielstwie europejskim i ma asortyment dopasowany do Europy. To są produkty, które prawie w ogóle nie pokrywają się z ofertą japońską.
Natomiast w Polsce nie ma oficjalnego przedstawicielstwa Daiwy. jest tak jakaś firma, która sprzedaje jakieś wybrane produkty z katalogu europejskniego. Te produkty mają napis Daiwa.
Z takich topowych wyrobów Daiwy to są wędziska muchowe do połowu łososi i odległościówki produkowane w Szkocji. Natomiast reszta oferty jest produkowana nie wiadowo gdzie.
Dlatego sądzę, że najpierw powinineś zdecydować się czy chcesz kupić wyrób z napisem daiwa czy chcesz kupić pradziwą Daiwę.
Napisz co ci chodzi po głowie to może coś podpowiemy.

pozdrawiam :D

#9 OFFLINE   stella

stella

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaPolska Północna
  • Imię:Tadeusz

Napisano 30 wrzesień 2008 - 16:47

Koledzy!
Sytuacja wygląda tak. W chwili obecnej nie chcę kupić nic grubszego. Jak będę chciał kupić coś takiego to zwyczajnie zwrócę się o to do Pana Artura z Mefistofishing. On robi to dobrze. Ostatnio sprowadził mi z Japonii Stellę HG, a wcześniej ktoś inny Certate. Pozostałe drobiazgi załatwiam w rodzimych sklepach wędkarskich. Natomiast sklepy te, posiadają jakieś broszury dla siebie z cenami. A więc wypożyczenie tego nie wchodzi w grę. Tak więc katalog potrzebuje do zwykłego poszperania, a następnie do kupna czegoś tam z Daiwy.
Dlatego też, myślałem,że może ktoś z Naszego portalu ma dostęp do normalnego sklepu, gdzie takie katalogi najzwyczajniej leżą na półce dla klientów. Wiem, że tak jest, gdyż prawie bym się załapał na katalog Daiwy w wersji niemieckiej. Niestety był ostatni do rozdania. Tak wygląda spr. katalogów w większych miastach, a w małych miasteczkach, gdzie mieszkam to istna tragedia. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest internet, korzystam z niego. Oprócz tego chcę posiadać namacalny katalog. Nie pomyślałem, że jest to coś wygórowanego i może stworzyć takie problemy.
Co miałem powiedzieć- napisałem. To tyle. Pzdr Tadeusz

#10 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 17:08

Jeśli chodzi o katalog Daiwy(ver.Niemiecka) to może ci spróbuje załatwić jednych z warszawskich sklepów były właśnie te katalogi, jak będę na zakupach, jak będą to wezmę dla ciebie. :D Miałem katalog Daiwy lecz go wyrzuciłem jakiś czas temu ponieważ stwierdziłem ze tam nic nie ma ciekawego dla mnie.

Pozdrawiam
Slider

#11 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 30 wrzesień 2008 - 17:43

szkocka daiwa to głównie program karpiowy, spławikowy (match-ówki, tyczki i tego typu historie), gruntowy- feedery itp. oraz muchówki. Oprocz tego cała masa drobiazgów, ciuchy, pokrowce trochę przynęt. Daiwa niemiecka to poprostu oferta daiwy na europe. Mam dostep do tych katalogów więc jeśli je nadal potzrebujesz odezwij się na priva. pozdrawiam. a jesli chodzi o kołowrotki daiwa rodem z japoni to ma je w ofercie mikado :huh: byłem w lekkim szoku ale mają japońskie wersje caldi excelerów i czego tam sobie jeszcze człowiek nie wymyśli. pozdrawiam

#12 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 17:55

prosze, na biezaco i zawsze pod reka :D
http://www.daiwa.de/...4,44__daiwa.htm
http://www.daiwa.com/
http://www.daiwaseik...hing/index.html
http://www.excite-webtl.jp/world/english/web/?wb_url=http%3A %2F%2Ffishing.daiwa21.com%2Findex.asp%3Fcategory00%3D9&w b_lp=JAEN&wb_dis=2

#13 OFFLINE   stella

stella

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaPolska Północna
  • Imię:Tadeusz

Napisano 30 wrzesień 2008 - 19:27

Witam ponownie.
Dziękuję bardzo za wszelkie sugestie i porady.
Odezwę się na priv.
Pzdr Tadeusz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych