Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki T-Russell Matagi

blank matagi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
308 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   fish28

fish28

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 2313 postów
  • Imię:Darek

Napisano 04 marzec 2019 - 16:21

Nie miałem Area Sensor, ale jeśli chodzi o Super Trouta, to moim zdaniem opisany jest w miarę poprawnie. No można od biedy też te 5g zapodać, ale wtedy już szczyt trochę klęka. Dolny zakres jest zgodny z opisem i od tych 1,5g jest już całkiem fajnie. 1g to takie męczenie się🙂
  • drag lubi to

#302 OFFLINE   drag

drag

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1313 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 04 marzec 2019 - 16:27

Nie miałem Area Sensor, ale jeśli chodzi o Super Trouta, to moim zdaniem opisany jest w miarę poprawnie. No można od biedy też te 5g zapodać, ale wtedy już szczyt trochę klęka. Dolny zakres jest zgodny z opisem i od tych 1,5g jest już całkiem fajnie. 1g to takie męczenie się

Dzięki :) .O górę mniej chodzi wiadomo że to nie kij do przeciążania.Dzięki za podpowiedż :good:

#303 OFFLINE   fish28

fish28

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 2313 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 16:45

Wiesz, ja czasem to mu nawet 7g zapodawałem i nic mu nie było🙂
  • drag lubi to

#304 OFFLINE   drag

drag

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1313 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 04 marzec 2019 - 16:51

Ok :) .Takiej potrzeby nie będzie,mnie najbardziej chodzi o dół.Chciałbym czasem podać jakiegoś jiga gram z małym hakiem i to najważniejsze.Dlatego zastanawiam się też nad Area Sensor.W wątku jest filmik z tym kijem w akcji i też fajnie to wygląda jeśli chodzi o pracę.

#305 OFFLINE   fish28

fish28

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 2313 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 16:59

No to ten gram dla st moim zdaniem trochę mało. Rzucisz ale jeśli dołożysz jeszcze 0,5g to już jest całkiem fajnie 🙂
Pewnie Area Sensor lepiej sobie poradzi ale ja się nie wypowiadam bo nie miałem.

Użytkownik fish28 edytował ten post 04 marzec 2019 - 17:01

• drag lubi to

#306 OFFLINE   flymar

flymar

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 marzec 2019 - 22:00

Mam Area Sensor

O dolny zakres się nie obawiaj - spokojnie rzuca już z główkami poniżej 1 grama.Nie ważyłem swoich gumek ale takie imitacje ES w długości 3,5 cm na głowce 0,7g rzuca przyzwoicie.Natomiast góra opisana jako 2,5 g to już za  dużo do aktywnej animacji.Tak naprawdę kupiłem go do przynęt 0,5-1g i w tym zakresie rzucisz i zanimujesz.Kiedyś na próbę założyłem 2g plus wąziutkie 2 cale-leci w kosmos,ale już nie podbijesz biorąc pod uwagę opór plecionki w wodzie i te np 30m plecionki nad wodą (było PE 0,4).

• drag lubi to

#307 OFFLINE   Wronka1991

Wronka1991

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaStalowa wola
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Wroński

Napisano 14 marzec 2019 - 11:23

Koledzy proszę o pomoc mam zamiar zbudowac MATAGI T-Russell SUPER CHINU M a boje się trochę że 2 gr +keitech 2 może dac słaby wynik jeżeli chodzi o widocznasc i czułości
blanku prosze o jakies porady.Odrazu mówię że zależy mi na kiju min.2,50 i tak zeby do 7 gr + guma 2 ogarnął .Z góry dzięki

Użytkownik Wronka1991 edytował ten post 14 marzec 2019 - 11:25

#308 OFFLINE   MieczysławS

MieczysławS

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 14 marzec 2019 - 12:33

Koledzy proszę o pomoc mam zamiar zbudowac MATAGI T-Russell SUPER CHINU M a boje się trochę że 2 gr +keitech 2 może dac słaby wynik jeżeli chodzi o widocznasc i czułości
blanku prosze o jakies porady.Odrazu mówię że zależy mi na kiju min.2,50 i tak zeby do 7 gr + guma 2 ogarnął .Z góry dzięki

W podanym przedziale przynęt lepiej Ci się sprawdzi delikatniejsza wersja tego blanku Matagi T-Russell Super Chinu ML.

Moc obydwu jest jednakowa 6-15 lb, ale ML-ka ma delikatniejszą szczytówkę.

Realne c.w. to 2-10 g dla Matagi T-Russell Super Chinu ML i 3-14 g dla Matagi T-Russell Super Chinu M.

Pozdrawiam

#309 OFFLINE   Wronka1991

Wronka1991

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaStalowa wola
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Wroński

Napisano 14 marzec 2019 - 19:51

Dzieki bardzo za podpowiedz