Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łeba i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 czerwiec 2014 - 23:03

przynajmniej po dobrej stronie rzeki byłeś :P

 

Ja ja uwielbiam , i cenie po nad życie , jedna z najpiekniejszych rzek w Polsce


  • popper lubi to

#22 OFFLINE   kolay

kolay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 12:13

hej, korzystając z tematu podpytam, może mi ktoś doradzi,

 

Szukam kwatery w Łebie przyjaznej rodzinie w półtorarocznym dzieckiem na tygodniowy pobyt. Ważne by w pokoju była łazienka, łóżeczko dziecięce, klimat przyjazny dziecku, miejsce do zaparkowania auta itp. Cena nie jest wyznaczkiem, ale fajnie by nie byłą kosmiczna. Niekoniecznie Łeba, ale w grę wchodzi Nowęcin i okolice.  Oczywiście miejsce przyjazne pasji wędkarskiej- Wyprawy na kuter, rzeka Łeba itp.

 

Macie jakies doświadczenia, moze byliście w miejscach , które są warte polecenia?

 

Z góry dzięki!



#23 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 03 lipiec 2014 - 12:27

Kolego, dwa lata temu byliśmy z rodzinką tydzień w Łebie ale spędzaliśmy ten czas w ośrodku wczasowym połozonym nieco na uboczu (czyt. na wschód) od centrum miasteczka. Domki od niewielkich, dwu-pokojowych do dużych. 6-7 osobowych typu Brda. Niewątpliwa zaletą jest...kryty basen :)

Gdybyś chciał konkretny namiar to skrobnij na priv. Podpytam żonki bo teraz nie pamietam nazwy.

 

W porcie masz możliwość połowić sandacze i wypłynąc na dorszyki (polecam Zbyszka i jego "super szybki krążownik" z USA).

 

Pozdr,

 

M.



#24 OFFLINE   kolay

kolay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 12:55

Tak, tak-temat łowienia mam opykany. W porcie z tym sandaczem to krucho, mozna na cos liczyć, ale trzeba strzelic się w dobry okres. Ja łowiłem zazwyczaj na odcinku Łeby bliżej jeziora Łebskiego-tam trafiały się sandacze. W pewnych okresach to ponoć fenomenalne łowisko okonia. Z kutrów łebskich najmilej wspomnam Szmuglera.



#25 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:28

W zeszłym roku na kanale przy moście widziałem jak gostek pykał sandacze jeden za drugim,okazy to nie były ale zabawa super.



#26 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 20 sierpień 2014 - 13:59

Panowie.

 

Jadę po raz kolejny do łeby.

Tym razem nie chcę już uganiać się za sandaczem czy okoniem a chciał bym połowić coś pstrągowego lub kleniowego.

 

Możecie polecić coś.

Jak znajdę chwilę to podpowiem gdzie na co i jak z sandaczem się tam pobawić.



#27 OFFLINE   angler78

angler78

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:13

(...) Z kutrów łebskich najmilej wspomnam Szmuglera.

 

Przyłączam się. Uważam, że jednostka m/y Szmugler jest w sumie najlepsza w Łebie. Za każdym razem wyprawa i ilość złowionych ryb bardzo satysfakcjonująca (najmniej złowiłem 30, przy warunkach dość niesprzyjających), ale to w dużej mierze zasługa szypra, który szuka ryb i zwraca uwagę na satysfakcję klientów. Kuter ma naprawdę super załogę, a dodatkowo jest po remoncie więc jest bardzo czysto, a poza tym przestronnie, mamy dużo miejsca.  Jeśli ktoś zamierza wybrać się do Łeby to naprawdę zachęcam do skorzystania. :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych