Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mój zestaw castingowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 06 maj 2006 - 18:22

Nie mam doświadczeń z drutem żadnych. Tak jakoś i się to zawinęło :mellow: Ale na szczęście z tego typu agrafką nie ma problemu żeby ją przepiąć na drugi koniec stalki. Aczkolwiek popróbuję najpierw tak jak jest teraz,gdyby sie miało coś plątać to się poprawi <_< pozdrawiam zamker.

#82 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 08 maj 2006 - 13:05

Zamker, czekam i czekam. Dawaj szybko komentarz do swoich przyponów. Mi jakoś one nie wychodzą :wacko: i będe musiał zamówić kilka takich .
Pozdr.
Salmo

#83 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 08 maj 2006 - 13:26

Zamker skoro już zrobiłeś sobie przypony, to i sam możesz zrobić agrafki. Narysowałbym Ci jakąś dosyć prostą do wykonania. Zrób ją z tego samego drutu co i przypon.
Pozdrawiam

#84 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 09 maj 2006 - 20:34

ciekaw jestem Twoich testow ZAMKER. Przede wszystkim z tego powodu, że jak na razi ewychodzę z założenia, że agrafka z kretlikiem przy przynecie w przyponie szczupakowym powoduje podwyzszenie ilosci splatan kotwic przynety z wslasnie tym ustrojstem.
Choć wiekszosc moich doswiadczen opieram na przyponach miekkich... może z drutem bedzienieco inaczej. Daj znać bom ciekaw bardzo :mellow:


Daję znać :mellow: Jedno splątanie (tylna kotwiczka zaskoczyła na plecionkę) po niefortunnym rzucie (malutka bródka :lol:) w układzie takim jak n fotce i jedno splątanie z agrafką po przeciwnej stronie krętlika (również tylna kotwiczka zarzucona na plecionke powyżej przyponu). Rzutów po około 50-70 przy każdym z mocowań agrafki. Można odnieść wrażenie może mylne ,że drut 15 cm jest za krótki? Niestety nie dowiedziałem się jak z trwałością zestawu bo nic nie złowiłem.Ogólnie tego dnia na tym akwenie była zupełna kiszka. pozdrawiam zamker.


#85 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 09 maj 2006 - 20:36

Zamker skoro już zrobiłeś sobie przypony, to i sam możesz zrobić agrafki. Narysowałbym Ci jakąś dosyć prostą do wykonania. Zrób ją z tego samego drutu co i przypon.Pozdrawiam


Jeżeli można to bardzo poproszę o jakiś rysuneczek. Szczypiec i innych ko ń binerek u mnie dostatek :lol: .pozdrawiam zamker.


#86 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 10 maj 2006 - 06:30

To najlepiej jak sie kiedyś spotkamy (np nad rzeczką to na miejscu mogę Ci coś zaproponować a nawet zrobić :D
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych