Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Team Dragon Long Range


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 07 styczeń 2015 - 19:41

Ach te miliony PSI , kręcą bardziej niż dupy na wiosnę :)

#22 Guest_kulu_*

Guest_kulu_*
  • Guests

Napisano 09 czerwiec 2015 - 20:09

Trochę odświeżę wątek ;) Jako że mój TD wrócił z serwisu jakiś czas temu. I tu słowo, bo obiecałem. Serwis stanął na wysokości zadania. Wymienili, naprawili, w czasie i sprawnie. Co do samego kijka - leży mi. Zdążył nawyciągać się pajków, głównie wiślanych. Największy 82 cm nie sprawił kijkowi bólu. Z metrówką też sobie na pewno poradzi. Nie gubi okoniastych w typowo polskich rozmiarach, kleników też nie. Nie odbijały mi się od niego bolki za wyjątkiem jednego, co z pod nóg wziął. Czucie w porządku (mogę się gapić w siną dal, podziwiać widoki, a i tak przytnę w czas), ugięcie cieplejsze niż w moim poprzednim TD ze starszej serii i to plus. Rzuty dalekie i celne, z dwóch łap, z jednej, z zamachu i od niechcenia. Z młynkiem w rozmiarze 4000 mogę śmigać cały dzień. Z wad średnio ten korek wygląda (fabrycznie ciut byle jak montowany) po 40 wypadach, ale raczej intensywnie korzystam, więc może to normalne jakoś. W porównaniu z moim xtreme uncjowym kij sprawia wrażenie mocniejszego, choć to subiektywne odczucie. Podbijałem 20 gram + 3 cale gumy - dawał radę. Akcja dla mnie bardziej fast niż x fast.Tzn są szybsze kije ;) I to chyba tyle wrażeń.

Broń Boże nie piszę peanów na cześć Dragona. To tylko i wyłącznie moje wrażenia, być może będą pomocne, gdyby ktoś szukał. A jak coś to PW ;) 



#23 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 12 czerwiec 2015 - 19:31

Ach te miliony PSI , kręcą bardziej niż dupy na wiosnę :)

Hehehe, dobre ;)

 

Wracając do tytułowego patyka. Kumpel go ma i trochę się nim pobawiłem. Nieźle wyważony, estetyka oki, ale na bogów Olimpu to żaden x-fast. Dobry pracowniany med-fast szybciej gaśnie niż ten TDek, który buja się jak murzyńska faja. Na moje kijek spoko pod bolki czy zębacze ale zedów na gumy jakoś tu nie widzę. No i te 28g to raczej całkowita masa rzutowa, nie jak w "starych" TD gdzie CW bardziej oznaczał wagę główki, bez liczenia przeciętnej gumy dla danej mocy modelu.



#24 OFFLINE   Aspius Rapax

Aspius Rapax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaSkrajnie dziki wschód
  • Imię:Mateusz

Napisano 11 wrzesień 2016 - 21:45

Witam Panów i Panie,

Nie zakładałem nowego wątku coby nie zaśmiecać forum. Mam pytanie odnośnie wędziska Team Dragon Long Range 2,90 c.w. 10-28 oraz Asp Killer 2,90 c.w. 10-35. Uganiam się za boleniami (tylko za boleniami), głównie na własne woblery o ciężarze 7-8 gr (bezsterowce) sporadycznie coś się trafi w granicach 10-14 gr. Łowisko to rzeka Bug. Pytanie dotyczy właśnie ciężaru wyrzutu czy ww. kije obsłużą woblery o wadze poniżej 10 gr? Pytanie może i głupie, ale wolę zapytać. Poprzednio używany kij to Mikado inazuma fast spin o c.w. do 30 gr bez podanego dolnego zakresu. Pozdrawiam i z góry dzięki za odp. 



#25 OFFLINE   dragonexp

dragonexp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:AS

Napisano 12 wrzesień 2016 - 19:42

Posiadam TD long range 290 do 28gr i wobki 8-10g nawet dobrze się ładują, zakładam nieraz brombe na klenia i też da się rzucić, kijek kupiłem jako uniwersał na Wiśle i super mi się sprawdził pod bolenia szczególnie ta długość pomaga prowadzić wobki na opaska i burtach.

Użytkownik dragonexp edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 19:45


#26 OFFLINE   Aspius Rapax

Aspius Rapax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaSkrajnie dziki wschód
  • Imię:Mateusz

Napisano 13 wrzesień 2016 - 20:31

Wielkie dzięki dobry człowieku za wypowiedź. Wędka na Bug, a chcę spróbować czegoś dłuższego. Gdyby w tej długości było coś o ciut mniejszym cw. np. 5-25 by było idealnie ;)



#27 OFFLINE   dragonexp

dragonexp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:AS

Napisano 13 wrzesień 2016 - 21:16

Powiem Ci szczerze że między 5-25, a 10-28 nie ma za dużej różnicy, miałem wcześniej dragona express 5-25 i jak dla mnie to nie widzę różnicy poza lepszym czuciem przynęty na TD.

#28 OFFLINE   Aspius Rapax

Aspius Rapax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaSkrajnie dziki wschód
  • Imię:Mateusz

Napisano 14 wrzesień 2016 - 19:37

Ok, raz jeszcze dzięki. Nic lepszego chyba nie znajdę w "rozsądnych pieniądzach". 



#29 OFFLINE   Ksiaze00

Ksiaze00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWroclaw
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 luty 2017 - 22:24

Dobry wieczor wszystkim kolegom po fachu :-).Jestem na tym forum po raz pierwszy - mam nadzieje ze mnie nie zjecie :-). Poszukuje kija spinningowego o specyfikacji wymienionej w temacie .Poprosze o jakies pomysly z mojej strony jest to Dragon Long Range 290cm cw 10-28 lub Dragon Hm69 Thrill 285cm cw 7-25 do tego mlynek Abu revo s40 .Moze ktos posiada podobny zestaw i w wolnej chwili napisze wady i zalety z gory dziekuje i pozdrawiam :-)

#30 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 luty 2017 - 22:32

Po takiej wrzutce odpowiadam - zjemy, zezremy, przegonimy...na poczatku do odpowiedniego dzialu, celem przywitania, nastepnie do szukajki, a przy okazji w leb za niesprecyzowanie zagadnienia! No i na koniec do poczekalni marsz 😉

Tez mi parametry, dlugosc i cena. To nie na serio, prawda?

Użytkownik coloumb edytował ten post 04 luty 2017 - 22:34


#31 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 04 luty 2017 - 22:46

a dlaczego nie 270 cm i wtedy Shimano SpeedMaster AX 270 M lub Shimano BeastMaster DX 270 M?

a co Cię skłoniło do wyboru kołowrotka Abu Revo S40?



#32 OFFLINE   Ksiaze00

Ksiaze00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWroclaw
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 luty 2017 - 22:52

Od zawsze lowilem dluzszymi kijami rzedu 3m stad tez taki wybor.Dlaczego Abu ? Mialem w reku troche o nim poczytalem wydaje sie byc porzadnym mlynkiem. W gre wchodzi jeszcze spro 100400

Użytkownik Ksiaze00 edytował ten post 04 luty 2017 - 22:54


#33 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 04 luty 2017 - 23:07

a próbowałeś jakąś Daiwę 3000 lub Shimano 4000? w młynkach za 400-500 zł jest już wybór

poczytaj np wątek http://jerkbait.pl/t...otek-do-500-zł/



#34 OFFLINE   Ksiaze00

Ksiaze00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWroclaw
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 luty 2017 - 23:15

Odp Wuran -dzieki na watek juz zabieram sie do czytania :-) chociaz nie ukrywam ze Abu wpadl mi w oko

#35 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 04 luty 2017 - 23:24

no to poczytaj jeszcze jak dasz radę, łatwo nie ma przy wyborze sprzętu

http://jerkbait.pl/t...ór-kołowrotków/

http://jerkbait.pl/t...0-wasze-opinie/

http://jerkbait.pl/t...k-pod-sandacza/

http://jerkbait.pl/t...daiwa-freams-a/



#36 OFFLINE   Ksiaze00

Ksiaze00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWroclaw
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 luty 2017 - 23:25

Wuran co myslisz o takim uniwersalnym komplecie : Daiwa Exceler 270 cm cv 5-35 i mlynek Daiwa Exceler 3000HA

#37 OFFLINE   Ksiaze00

Ksiaze00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWroclaw
  • Imię:Krzysiek

Napisano 04 luty 2017 - 23:27

Tu masz racje 100% im dluzej ogladasz, probujesz,czytasz tym jest wiekszy dylemat co kupic :-).Spoko bedzie sie odytowac :-)

Użytkownik Ksiaze00 edytował ten post 04 luty 2017 - 23:45


#38 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 04 luty 2017 - 23:37

Książe edytuj posty a nie dawaj jeden pod drugim.

#39 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 luty 2017 - 00:25

Książę... ruszy dupę i sam trochę poczyta?!
jerkbait wisi, wyszukiwarka popsuta, google nie działa?


Użytkownik Jano edytował ten post 05 luty 2017 - 00:26

  • kaczor lubi to

#40 ONLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 05 luty 2017 - 00:30

Co do kija, to odpowiedz sobie na pytanie, jakie ryby zamierzasz łowić, w jakich wodach, jakimi metodami i na jakie przynęty. Potem daj ogłoszenie w dziale "Kupię" i w kwocie do 600 zł dostaniesz propozycje kupna wędek co najmniej o klasę lepszych od tych Dragonów.


Użytkownik Krzysiek Rogalski edytował ten post 05 luty 2017 - 00:31

  • Tomas81 i David77 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych