Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Silniki zaburtowe Suzuki z wtryskiem paliwa - opinie użytkowników.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 03 czerwiec 2014 - 07:01

Oddzielny temat o nanoszeniu nr na ponton jest wystarczy poszukac

Domyślam się, lecz nie mogłem znaleźć ;)



#22 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 03 czerwiec 2014 - 08:09

Przepraszam za off topic ;)

http://jerkbait.pl/t...-rej-na-ponton/

http://jerkbait.pl/t...rba-do-pontonu/

http://jerkbait.pl/t...te#entry1108374



#23 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 05 czerwiec 2014 - 16:33

Te wibracje na filmiku to raczej norma. Tohatsu telepie podobnie.

nie prawda - miałem tohatsu 15KM, mogł telepać tylko na zimnym ale nie cały czas

ostatnio zakupywałem silnik i też brałem pod uwagę tą 20 jednak usłyszałem kilka opinii użytkowników, a najbardziej była przekonująca mojego kolegi z niemiec.. powtarzam to byli użytkownicy tych silników, a nie gdzies coś słyszałem

Tak na marginesie jak kogoś interesuje to mam zadatkowaną ( u producenta mojej łodzi) yamahę F30 z manetką i zegarami nową. Jednak wpadł mi w oko inny silnik( evinrude) i teraz nie bardzo co mam zrobić z tą sytuacją bo ani ja go nie mam do czego teraz wykorzystać ani Jacek(Hornboats). Mogę odsprzedać tą yamhę dużo taniej jak normalnie ewentualnie jakoś się dogadać z Jackiem.


Użytkownik Michał81 edytował ten post 05 czerwiec 2014 - 16:39


#24 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 10 czerwiec 2014 - 19:35

Koledzy powyższe jest już nie aktualne z mojej strony bo silnik już rozliczyłem z HornBoats.

Dziś dostałem linka od Jacka :D  on chyba też już to sprzedał bo widziałem w ogłoszeniach i coś o tym wspominał  http://olx.pl/oferta...html#8a4487c959

 

i filmik

 

Nasze grono horn-owców się powiększa :)

a nowemu nabywcy gratki bo wiem co to za potworek ja mam na evinrude, juz niedługo jakiś mój filmik z mojego Horna INDIAN RED :D bo mam nowy sprzęt do filmowania

Pozdrawiam



#25 OFFLINE   pursuit

pursuit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 20:41

Koledzy powyższe jest już nie aktualne z mojej strony bo silnik już rozliczyłem z HornBoats.

Dziś dostałem linka od Jacka :D  on chyba też już to sprzedał bo widziałem w ogłoszeniach i coś o tym wspominał  http://olx.pl/oferta...html#8a4487c959

 

i filmik

 

Nasze grono horn-owców się powiększa :)

a nowemu nabywcy gratki bo wiem co to za potworek ja mam na evinrude, juz niedługo jakiś mój filmik z mojego Horna INDIAN RED :D bo mam nowy sprzęt do filmowania

Pozdrawiam

Kolego łajba zacna , ale giełda w innym dziale  ;)



#26 OFFLINE   PAWELNOWIALIS

PAWELNOWIALIS

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaEŁK
  • Imię:PAWEL
  • Nazwisko:NOWIALIS

Napisano 04 marzec 2015 - 15:10

WITAM

 WSZYSTKICH ZAINTERSSOWANYCH O SILNIKACH 20 KONNYCH NA WTRYSKU

WŁASNIE NABYŁEM TAKI SILNIK BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY TYLKO PRZEZ KILKA GODZIN UŻYTKOWANIA

TO SIĘ WOGÓLE NIE NADAJE DO PŁYWANIA A W SZCZEGÓLNOŚCI NA MORZU ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA

ROZSYPAŁA SIĘ SPODZINA W DROBNY MAK

OCZYWIŚCIE SERWIS ORZEKŁ WINĘ KLIENTA CO JEST NIE PRAWDĄ I WYCENIŁ ZA NAPRAWĘ TYLE CO POŁOWE SILNIKA

TAK WIĘC PO OBEJŻENIU CZĘSCI WIDAĆ ŻE ZA MOCNO GO ODCHUDZILI BO TO WEDŁUG MNIE JEST ZA DELIKATNE

TAK WIĘC BARDZO BARDZO DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE NAD KUPNEM TEGO SILNIKA

OD 15 LAT PŁYWAŁEM NA UŻYWANYCH YAMAHACH I ZACHCIAŁO MI SIĘ NOWEGO NAJLEPSZEGO I TERAZ MAM KUPE ZŁOMU W GARAŻU

 



#27 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 04 marzec 2015 - 16:07

mamy dwa na wtrysku, z żadnym ani problemu, nigdy nawet nie próbowały nie zapalić ani stanąć



#28 OFFLINE   PAWELNOWIALIS

PAWELNOWIALIS

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaEŁK
  • Imię:PAWEL
  • Nazwisko:NOWIALIS

Napisano 04 marzec 2015 - 16:18

mamy dwa na wtrysku, z żadnym ani problemu, nigdy nawet nie próbowały nie zapalić ani stanąć

TO MACIE SZCZĘŚCIE  PANOWIE



#29 ONLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4792 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 04 marzec 2015 - 16:37

Niech kolega poda model silnika. Bo na dzien dzisiejszy to chyba wszystko nowe od 25km wzwyż jest na wtrysku. Więc zostają tylkobwiosła.

#30 OFFLINE   mariog1974

mariog1974

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 marzec 2015 - 17:02

Ja bym tutaj nie demonizował może trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz.Inni jakoś pływają i sobie chwalą.Może napisz dlaczego serwis orzekł winę użytkownika.



#31 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 04 marzec 2015 - 17:11

Serwis może poprostu chce sie pozbyć problemu dlatego tak orzekli



#32 ONLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4792 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 04 marzec 2015 - 17:31

Możliwe. Nie wiem jak jest w przypadku zaburtowców ale ekspertyzy do samochodów nie są koszmarnie drogie. Może warto zlecić.

#33 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 04 marzec 2015 - 17:35

Nie krzycz.

#34 OFFLINE   nurek28

nurek28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1573 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 04 marzec 2015 - 17:41

Ja też się zastanawiałem między hondą a suzuki na kożyść hondy przemówił power trym.

#35 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 04 marzec 2015 - 18:20

WITAM

 WSZYSTKICH ZAINTERSSOWANYCH O SILNIKACH 20 KONNYCH NA WTRYSKU

WŁASNIE NABYŁEM TAKI SILNIK BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY TYLKO PRZEZ KILKA GODZIN UŻYTKOWANIA

TO SIĘ WOGÓLE NIE NADAJE DO PŁYWANIA A W SZCZEGÓLNOŚCI NA MORZU ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA

ROZSYPAŁA SIĘ SPODZINA W DROBNY MAK

OCZYWIŚCIE SERWIS ORZEKŁ WINĘ KLIENTA CO JEST NIE PRAWDĄ I WYCENIŁ ZA NAPRAWĘ TYLE CO POŁOWE SILNIKA

TAK WIĘC PO OBEJŻENIU CZĘSCI WIDAĆ ŻE ZA MOCNO GO ODCHUDZILI BO TO WEDŁUG MNIE JEST ZA DELIKATNE

TAK WIĘC BARDZO BARDZO DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE NAD KUPNEM TEGO SILNIKA

OD 15 LAT PŁYWAŁEM NA UŻYWANYCH YAMAHACH I ZACHCIAŁO MI SIĘ NOWEGO NAJLEPSZEGO I TERAZ MAM KUPE ZŁOMU W GARAŻU

heheheh gdzieś pisałem, że to badziew :))))

 

jeszcze się okaże, że to jedna z okazji cenowych z tak zwanego podwójnego importu po za siecią suzuki i dlatego nie ma gwarancji :))))



#36 OFFLINE   mariog1974

mariog1974

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 marzec 2015 - 18:41

Ja też się zastanawiałem między hondą a suzuki na kożyść hondy przemówił power trym.

Ja też już miałem kupować Suzuki ale w ostatniej chwili postawiłem na Honde.To jednak sprawdzona konstrukcja układ paliwowy na gażniku,zawsze można coś pogrzebać samemu,zdecydowanie niższe koszty serwisowe przynajmniej u nas w Szczecinie.



#37 OFFLINE   PAWELNOWIALIS

PAWELNOWIALIS

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaEŁK
  • Imię:PAWEL
  • Nazwisko:NOWIALIS

Napisano 04 marzec 2015 - 20:17

Ja bym tutaj nie demonizował może trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz.Inni jakoś pływają i sobie chwalą.Może napisz dlaczego serwis orzekł winę użytkownika.

serwisant orzekł że uderzyłem w kamień albo nawinołem line albo zmieniałem biegi przy maksymalnych obrotach tych albo za dużo po prostu na głebokiej wodzie coś zgrzytneło i zaczeły sie roblemy i to duże  z tą firmą na gwarancji nie chcą naprawić nawet chciałem zapłacić to przez prawie dwa miesiące czekałem na częsci

sie nie doczekałem więc sprawa trafiła do sądu i aktualnie jestem bez silnika i wydałem kupe kasy na mecenasa opinie rzeczoznawcy i koszty sądowe

jeszcze opiszę całą sytuacje z całą dokumentacją zdjęciami opisami bez względu na to jak sprawa sie potoczy i jak w polsce za swoje pieniądze trzeba po sądach dochodzić swoich praw



#38 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 04 marzec 2015 - 20:28

Nie wyobrażam sobie, jak może się z winy klienta rozsypać spodzina po kilku godzinach pływania .....albo musiał zaliczyć dzwona...bo chyba oleju ze spodziny nie spuścił ;)

U mnie skończyło by się to w sądzie....ale nie skończy bo wziąłem na ten rok Hondę 20 SHGU z rozruchem i wspomaganiem trymu sprężyną gazową i "będzie Pani zadowolona" ....chyba, .....mam nadzieję......



#39 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 04 marzec 2015 - 20:30

serwisant orzekł że uderzyłem w kamień albo nawinołem line albo zmieniałem biegi przy maksymalnych obrotach tych albo za dużo po prostu na głebokiej wodzie coś zgrzytneło i zaczeły sie roblemy i to duże  z tą firmą na gwarancji nie chcą naprawić nawet chciałem zapłacić to przez prawie dwa miesiące czekałem na częsci

sie nie doczekałem więc sprawa trafiła do sądu i aktualnie jestem bez silnika i wydałem kupe kasy na mecenasa opinie rzeczoznawcy i koszty sądowe

jeszcze opiszę całą sytuacje z całą dokumentacją zdjęciami opisami bez względu na to jak sprawa sie potoczy i jak w polsce za swoje pieniądze trzeba po sądach dochodzić swoich praw

no ale dalej mało wiemy, wiec kupiłeś ten silnik u autoryzowanego dealera przez sieć suzuki polska czy od jakiejś innej firmy z rzekomą gwarancja europejską?



#40 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 04 marzec 2015 - 20:32

serwisant orzekł że uderzyłem w kamień albo nawinołem line albo zmieniałem biegi przy maksymalnych obrotach tych albo za dużo po prostu na głebokiej wodzie coś zgrzytneło i zaczeły sie roblemy i to duże  z tą firmą na gwarancji nie chcą naprawić nawet chciałem zapłacić to przez prawie dwa miesiące czekałem na częsci

sie nie doczekałem więc sprawa trafiła do sądu i aktualnie jestem bez silnika i wydałem kupe kasy na mecenasa opinie rzeczoznawcy i koszty sądowe

jeszcze opiszę całą sytuacje z całą dokumentacją zdjęciami opisami bez względu na to jak sprawa sie potoczy i jak w polsce za swoje pieniądze trzeba po sądach dochodzić swoich praw

Czy to SUZUKI ...i od którego importera ..bo jakoś nie wiadomo skąd ale wziął się drugi, tańszy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych