Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak przekonac do C&R?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
530 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:09

poziom generuja uzytkownicy, nie moderacja a zwlaszcza ci uzytkownicy, ktorzy pisza nie na temat ;)

 

 

(...) nurtuje mnie ostatnio jedna mysl... Czy potrafilby by przekonac sie do metody C&R (...)

 

tudziez licytuja sie metrykami pochodzenia ewtl iloscia slomy wystajacej z butow ... human beeing :)


  • krystiano1981r i Del Toro lubią to

#42 OFFLINE   Adaśko

Adaśko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:21

nadal wiekszosc wypowiadajacych sie  w tym temacie myli pojecie prostaka z "prostym czlowiekiem"


Użytkownik Adaśko edytował ten post 24 czerwiec 2014 - 19:22


#43 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:10

nadal wiekszosc wypowiadajacych sie  w tym temacie myli pojecie prostaka z "prostym czlowiekiem"

 

Ciekawe ciekawe. To wedlug ciebie prosci ludzie to tylko na wsi mieszkaja? 

 

To kiedy bedziesz te nauki prowadzil dla tych prostych ludzi? Moze na wyklad bym sie zglosil, zobaczyl z bliska jak szlachta sie bawi  :lol:  :lol:  :lol:


  • kocmyrz lubi to

#44 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:16

panowie, wroccie prosze do meritum sprawy, w innym wypadku ta dysusja, dazaca do nikad, skonczy pod skalpelem :)



#45 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:21

Zdecydowanie powinna sie skonczyc skalpelem. Bo co tu za dyskusja i jakie meritum?



#46 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:27

again :)

 

 

Czy potrafilby by przekonac sie do metody C&R



#47 OFFLINE   adamekkp

adamekkp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 319 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:45

Dla mnie osoba co raz od swięta wezmie sobie rybke bo akurat mocno hapneła czy POPROSTU ma ochote, to własnie ta prosta-normalna osoba(limit dolny i górny). Szanuje tych pozytywnie prostych gości co ewidentnie starają się by każda ryba wróciła do wody. A już ci nie prości to tacy co wypad nad wode coś wezmna na patelnie czy dla sasiada. TU TEŻ kolejnym sa najmniej prości tzw popierdol** co nie tylko bierze dla sasiada i do zamrazarki ale i taki cytuje "A Panie pare małych okoni, pociapie i kurom będzie". O tu się zaczyna jakaś syberia czy coś, by przeżyć trzeba kogoś zabić.

ok można mnie już cisnąć


Użytkownik adamekkp edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 11:46


#48 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:57

Jakby mi wyskoczyl gosc z takim podejsciem jak kolega Adasko, to zdecydowanie by mnie nie przekonal.

 

Mniej wiecej cos w stylu: 'wszyscy czarni to zlodzieje, ale przekonajmy ich zeby sie zmienili', smiech na sali :lol:  :lol:  :lol:

 

Zmiany trzeba zaczac od samego siebie i swojej postawy, promowac dane zachowania swoja postawa. A nie, my czerwoni jestesmy zajebsci to nauczymy ta zielona cholote naszej pseudo ynteligenckiej cultury, choc ta nasza czerwien i kultura tylko 'malowana' :wacko:



#49 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:01

Przynamniej teraz tytul zaczyna wygladac po 'lucku'  :lol:



#50 OFFLINE   adamekkp

adamekkp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 319 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:11

 

 

Mniej wiecej cos w stylu: 'wszyscy czarni to zlodzieje, ale przekonajmy ich zeby sie zmienili', smiech na sali :lol:  :lol:  :lol:

Nie jestem rasistą ale nie mniej więcej tylko dokładnie coś w stylu ........ jak to mówią ch**a ręką nie oszukasz. Dobrze powiedziane - zacznij od siebie.

 

Senior DelToro, rozumiem tylko ja mam taki specyficzny charakter - ironiczny-dowcipniś, cham ale wychowany


Użytkownik adamekkp edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 12:43

  • Zielony, j-23 i Del Toro lubią to

#51 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:29

Nie jestem rasistą ale nie mniej więcej tylko dokładnie coś w stylu ........ jak to mówią ch**a ręką nie oszukasz. Dobrze powiedziane - zacznij od siebie.

 

 

Odnosilo sie do poprzedniego tytulu posta. Nie zrozumiales o co mi chodzilo.

Jesli osoba zakladajaca posta generalizuje ze ludzie ze wsi sa prosci, to rownie dobrze mozna powiedziec ze: czarni to zlodzieje, muzulmanie to terrrorysci, albo wszyscy zolci to tacy czy owacy.

 

Czyli dzielenie ludzi ze wzgledu tylko i wylacznie na pochodzenie, rase, kolor skory czy religie. Co jest calkowinie nie na miejscu i dalekie od prawdy. Dlatego polecial ten przyklad. 



#52 OFFLINE   adamekkp

adamekkp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 319 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:10

Rozmawiając z znajomymi którzy łowią już kilkanascie lat, aż lezka się kręci. Dlaczego? bo połowili ladnych pare lat temu rybki o których ja moge teraz śnić. Nie spininguje długo, całkiem prawdopodobne, że moje "rekordy" to dla niektórych zwyczajny dzień nad wodą. Zmierzam do tego, że chcesz zjeść rybe to i tak ją zjesz, tylko najbardziej boli to, że KLOCEK, który złowiłeś/aś mogłby kiedyś znowu kogoś uszcześliwić. Nawiązując do Bugu przed przyduchą mozna było takie 80-100 sandacze każdego wieczorka łowić (tutaj szacun Remek za kabana)a teraz? Tam gdzie ja łowie ciężko o szczupaka wymiarowego a okoń 30 to rarytas. Najgorzej, że tak będzie dalej, a połowa ludzi takich jak ja nigdy nie pobije jakiegoś swojego pułapu, no i co mam wyjechać bo chce spełnić swoje widzi misie?Tak jak DelTor0 powiedział aby zacząć od siebie, ja nie ciągam tych wymiarków do domu i cieszy mnie te dziwne spojrzenie niektórych gdy widzą, że wyholowana rybka wraca do wody. Może z czasem, przybędzie takich osób więcej i wkońcu doczekam się w "rodzinnym" zbiorniku więcej ryb ponad wymiar.

Są też różne metody połowu, które uwazam, że nie powinny byc legalne.

 

pozdrawiam Adamekkp


Użytkownik adamekkp edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 13:10


#53 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:34

Powiem tak, wypuszczalem jak jeszcze szczylem bylem, smiali sie. Wtedy nawet jednej osoby nie znalem zeby wypuszcala. Zreszta jak wczesniej wspominalem nawet nie wiedzialem co to C&R. 

 

Do tej pory sobie wypuszczam i juz, moja decyzja, moja sprawa. Ale zauwazylem ze coraz wiecej osob z mojego kola tez wypuszcza, szczegolnie mlodych chlopakow. Kolo na wsi tak na marginesie. 

 

Ale nie mam zamiaru sie z tym calym wypuszczaniem obnosic ani nikogo pouczac, bo tak to nie dziala, w ten sposob nikogo sie nie przekona. Bo jak ktos ma kogos przekonac, jak robi z siebie bufona i podchodzi do innego czlowieka jak do idioty?

 

 

 

 

A i tak na marginesie draznia mnie teksty 'rybka w dobrej kondycji wrocila do wody', bo co to jest? Reklama, nowa moda, a ryba pewnie w oleju?



#54 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:41

Adam metoda ryb nie łowi. Nie ma to znaczenia uwierz mi. To narzędzie w ludzkich rękach. Zapewniam, że nie liczy się kto gdzie wychowany i czy na Fakcie, czy innych gazetach. Mam kolegów bez zębów co jak gość tłukł sandała, to ten chciał mu łeb urwać i szanuje ryby i przyrodę. Mam też kolegów z centrów miast, co wszystko zeżrą. To ślepa uliczka. Trzeba tłumaczyć i dawać przykład. Nie ortodoksyjnie jak to się tu na forum udaje przed innymi. Chcesz? zjedz ale małą rybę. Proszę. Ale dużą uszanuj. I jedną zabierz ale co 2go,czy 3cią wyprawę. Jak ktoś to łyknie i do tego sie przekona to potem sam wypuści każdą. A zero-jedynkowośc jest nie zdrowa. Na siłę to i seks nie smakuje...



#55 OFFLINE   adamekkp

adamekkp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 319 postów
  • LokalizacjaPodlasie

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:52


 

Ale nie mam zamiaru sie z tym calym wypuszczaniem obnosic ani nikogo pouczac, bo tak to nie dziala, w ten sposob nikogo sie nie przekona. Bo jak ktos ma kogos przekonac, jak robi z siebie bufona i podchodzi do innego czlowieka jak do idioty?

 

 

 

 

 

To tak jak moja sytuacja z dziadkiem, który okonie dla kur łowi. Mam bić go? nie, głowe opuściłem i odszedłem. Więcej już do tego wędkarza nie podejde.

 

Adam metoda ryb nie łowi. Nie ma to znaczenia uwierz mi. To narzędzie w ludzkich rękach.

Ale chyba się zgodzisz, że łowienie na spining jest o wiele przyjemniejsze gdy pracujesz kijem, a nie tylko kołowrotkiem czy łódka. Nie chce tutaj wchodzić głębiej, można tak łowić, można. Ja osobiście zostaje przy swoim ;)

 

My tu gadu gadu a ja zaraz na rybki wale, przydało by się coś do frytków złapać............. patrz 2 posty wyżej o charakterze:D by mi się tu nie posypały epitety



#56 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 14:09

 

 

My tu gadu gadu a ja zaraz na rybki wale, przydało by się coś do frytków złapać............. patrz 2 posty wyżej o charakterze:D by mi się tu nie posypały epitety

 

Wydalo sie!!!  :lol:  :lol:  :lol:  Teraz lincz  :D



#57 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 czerwiec 2014 - 15:11

A moze taki przyklad, nie ma byc zlosliwy, tylko obrazujacy bledne zalozenie z poczatku tego watku.

 

 

Powiedzmy ze kolega Adasko jest etycznym wedkarzem, wypuszcza swoje ryby, wie jak sie obchodzic ze zlowionymi rybami itd. Jedzie kolega  np do Anglii i spotyka tamtejszego wedkarza, ktory z gory zaklada ze jesli kolega Adasko pochodzi z PL to jest prostym czlowiekim z jakiejs pipidowy, musi klusowac, walic wszystko w leb i w olej. 

Czyli kolega Adasko zostal wrzucony do worka ze wszystkimi takimi czy owymi, tylko dlatego ze pochodzi z tego czy owego miejsca. Spodobaloby sie koledze Adasko takie uogolnienie ze strony zagranicznego wedkarza? Zapewne nie. 

Czy kolega Adasko chcialby byc pouczany przez takiego wedkarza, ktory odrazu traktuje go z gory i jak jakiegos prostego czlowieka, tylko dlatego ze pochodzi z tego czy owego miejsca? Zapewne tez nie.

 

 


Użytkownik DelTor0 edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 15:13


#58 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 26 czerwiec 2014 - 14:54

Powiem tak, wypuszczalem jak jeszcze szczylem bylem, smiali sie. Wtedy nawet jednej osoby nie znalem zeby wypuszcala. Zreszta jak wczesniej wspominalem nawet nie wiedzialem co to C&R. 

 

Do tej pory sobie wypuszczam i juz, moja decyzja, moja sprawa. Ale zauwazylem ze coraz wiecej osob z mojego kola tez wypuszcza, szczegolnie mlodych chlopakow. Kolo na wsi tak na marginesie. 

 

Ale nie mam zamiaru sie z tym calym wypuszczaniem obnosic ani nikogo pouczac, bo tak to nie dziala, w ten sposob nikogo sie nie przekona. Bo jak ktos ma kogos przekonac, jak robi z siebie bufona i podchodzi do innego czlowieka jak do idioty?

 

 

 

 

A i tak na marginesie draznia mnie teksty 'rybka w dobrej kondycji wrocila do wody', bo co to jest? Reklama, nowa moda, a ryba pewnie w oleju?

No co ty? Nie żartuj! Nie chcesz jak inni oznakować się? ;) Można porobić naklejki, naszywki, pieczątki na czoło, tatuaże, tablice rejestracyjne C&R, wypalić sobie znak gorącym żelazem itd...

 

Dołączenie do tak "szlachetnego" grona, to musi być dopiero wyróżnienie.  :lol:  

 

;)


  • Kaszub Bait lubi to

#59 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 26 czerwiec 2014 - 15:07

No co ty? Nie żartuj! Nie chcesz jak inni oznakować się? ;) Można porobić naklejki, naszywki, pieczątki na czoło, tatuaże, tablice rejestracyjne C&R, wypalić sobie znak gorącym żelazem itd...

 

Dołączenie do tak "szlachetnego" grona, to musi być dopiero wyróżnienie.  :lol:  

 

;)

 

 

Irek, aspoleczny jestem  :D Zreszta prosci ludzie ze wsi nie nosza nalepek, gumofilce ino  :lol:



#60 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 27 czerwiec 2014 - 08:54

Znalazłem takie dla miłośników trzech pasków.  ;)

Guma dobrze przyjmuje nadruki i można sobie zapodać logo według własnego pomysłu.. wyróżnienie w tłumie gwarantowane. 

 

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych