Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bielizna termiczna (oddychająca)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 14 grudzień 2008 - 21:00

@Friko,

Odpowiedź prosta: Międzyzdroje, troć, wspaniała kompania - było za...fajnie! :mellow:

#42 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 14 grudzień 2008 - 23:49

A ja byłem dziś w Decathlonie i Go Sport w Markach. Wybór bielizny.......żaden :( O ile w Go jeszcze coś tam było co mi nie odpowiadało to W Decathlonie kompletne ZERO. Trzeba będzie po świętach spróbować.

#43 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 grudzień 2008 - 18:18

krzysiu przesadzilem troche. to nie byly 3km a spokojnie min 4 :mellow:

#44 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 18 grudzień 2008 - 16:00

Ja używam Campusa bielizny, ale nie polecam, taka sobie, trzyma zapach. Możliwe że zmarnowałem ją praniem, bo teraz pokosmacona jest.

Czas na zmianę hm, wybiorę chyba GRENE plus http://allegro.pl/item501511522_kominiarka_windbreak_z_membr ana_balaclava_marko2.html

taka np kominiarka :mellow:

Mam nadzieję że wystarczy taki zestaw : bielizna grene, kalesony i bluza z polarku, śpiochy oddychające na styczeń i brodzenie po hanczy :unsure: obawiam sie że w nogi będzie zimno :unsure:

Ps Jest jakiś temat na jerku jak zabezpieczyc stopy (skarpetki) oraz dłonie (ciepłe rękawiczki do łowienia) ?

#45 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2639 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 18 grudzień 2008 - 16:09

A czy ktoś z Wielce Szanownych używał może bielizny zimowej (kalesony i koszulka) Bundeswehry?
Pzdr
Fatso

#46 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 18 grudzień 2008 - 16:26

Właśnie ja nosiłem się z zamiarem kupna tej GRENE ale wybrałem taką GOTHERM http://allegro.pl/item497049479_bielizna_termoaktywna_gother m_m_wysylka_gratis.html
Właśnie dziś dostałem paczkę. Sprawia wrażenie cieplej i dobrze uszytej. Latam teraz w niej po domu, nic nie ociera, nie gemzi, nie gryzie. Niebawem przetestuje ją na rybach i nartach(o ile śnieg dopisze) Tylko wygladam w niej jak ci co balet tańczą :mellow:

#47 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 19 grudzień 2008 - 01:11

Fatso ja mam właśnie na sobie bieliznę polarową wojskową ale PL, kupiłem na allegro za 39 z przesyłką. Fajna jest w dotyku i ciepła :D

Ja jakbym miał kasiory to bym kupił ten zestawik :

http://allegro.pl/item505497812_okazja_komplet_meski_100_mer ynos.html



#48 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2639 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 19 grudzień 2008 - 07:46

Z tym, że bielizna wojskowa BW (przynajmniej ta, o której myślę Embarassed ) jest bawełniana...

#49 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 19 grudzień 2008 - 08:47

Z tym, że bielizna wojskowa BW (przynajmniej ta, o której myślę Embarassed ) jest bawełniana...


W temacie wydaje mi się piszemy o bieliźnie termicznej, oddychającej, polarowej :D HI TECH HDV itp itd

Bielizna BU jest bawełniana ? czyli takie zwyczajne kalesony. Jak może działać ? Zapewne jak kalesony bawełniane...

#50 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 grudzień 2008 - 11:24

Napisze coś na ten temat przy okazji relacji z Ice Fishingu. Używałem Under Armour (koszulka + kalesonki -> bezapelacyjnie to najlepszy towar obecnie na rynku), Ice Armour (czapka + rękawiczki), kombinezon strike master'a oraz windstopera z polarem (to akurat Cabelas'a). Niesamowite wrażenia i szczerze polecam. Jazda ATV (Quadem) 60 mil/h przy -23C i ...tylko nos odmrożony :lol:.

#51 OFFLINE   MefistoFishing

MefistoFishing

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • LokalizacjaStaszów

Napisano 19 grudzień 2008 - 11:49

Koledzy odradzam ten najtańszy zestaw GRENE, sam go kupiłem zwiedziony niską ceną. Badziewie. Niemiłe dla skóry, cieniutkie, właściwie przezroczyste. OSTATENCYJNIE je wyrzuciłem jak dostałem merylle z GRAFF.Po roku uzytkowania odzieży z merylli GRAFFA mogę polecić je z czystym sumieniem. Bardzo ciepła, miła i doskonale wykonana.

#52 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 20 grudzień 2008 - 12:14

Polecam :

http://ngt.pl/6_Bielizna.html

#53 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 17 marzec 2009 - 17:09

Odświeżam temat!!!

Troszku czytałem, widziałem, że Grene jest ok ale chcę na świeżo jeszcze raz przeanalizować sprawę.

http://www.allegro.pl/item585873368_wyprzedaz_bielizna_termo aktywna_grene_gwt_lux_m.html

http://www.allegro.pl/item576802627_bielizna_termoaktywna_xx l_brubeck_rower_narty_gory.html

http://www.allegro.pl/item573909277_bielizna_craft_termoakty wna_oddychajaca_xxl.html

Z tych trzech najbardziej mi się podoba bielizna Brubeck ale czy to idzie w parze z funkcjonalnością??

Z chęcią posłucham opinni.

@Popper, miałem zakupić Grene, zakupiłeś??

Pozdr.

Salmo

#54 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 17 marzec 2009 - 22:12

witam prcuje w sklepie z taka bielizna używam osobiscie bielizny himountain i moge śmiało polecić! a co do łowienia z łodzi to na bielizne trzeba jakiś dobry polar i przedewszystkim odzież typu wind stoper to napewno pomoze w zimne wietrzne dni
pozdrawiam Bartek

#55 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 17 marzec 2009 - 22:52

Skoro odświeżony temat to po 3 miesiącach użytkowania (i to dość częstego) na nartach i rybach, jak również czasem na co dzień śmiało mogę Ci polecić tą GOTHERM co ja zakupiłem w grudniu.

#56 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 18 marzec 2009 - 10:24

To super :o I cena nie jest powalająca. Też ją zakupię i sprawdzę w górach.

Pozdr.

Salmo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych