Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Żwirownie w Międzyrzecu Podlaskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kotwica88

kotwica88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 470 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 21 lipiec 2014 - 22:27

Witam,

może tutaj się dowiem, czy coś się tam w tym sezonie dzieje?:) ktoś coś wie? ;)


  • Bolen30 lubi to

#2 OFFLINE   motylW1

motylW1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec
  • Imię:Arek

Napisano 22 lipiec 2014 - 00:13

Wpisz w przegladarke: MTW Żwirek, to się coś tam dowiesz i zobaczysz.

W tym roku już kilka dużych sumów się dało oszukać i nie tylko.



#3 OFFLINE   sadam14

sadam14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podlaski
  • Imię:Adam

Napisano 22 lipiec 2014 - 19:41

Warto wspomnieć,że żwirownia doczekała się oswobodzienia, od okupacji pzw, ciężka praca chłopaków ze stowarzyszenia, daję już swój plon. Więcej informacji jak napisał kolega Arek na stronie www, lub w sklepie " Pinka " w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Partyzantów. Tam zasięgniesz najnowych informacji o opłatach i wędkarskich wieściach ;) Pozdr



#4 OFFLINE   kotwica88

kotwica88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 470 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 22 lipiec 2014 - 19:59

na własne oczy przekonam się w weekend, co się tam dzieje...jest maraton wędkarski, a ja będę miał w tym samym czasie wesele na Zaciszu ;)

swoją drogą ciekaw jestem, czy nadal pływają tam tak potężne okonie, jak 10 lat temu...

o tych sumach też słyszałem, że zaczęły dłubać, ale raczej z gruntu,albo na żywca...



#5 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:55

Warto wspomnieć,że żwirownia doczekała się oswobodzienia, od okupacji pzw, ciężka praca chłopaków ze stowarzyszenia, daję już swój plon. Więcej informacji jak napisał kolega Arek na stronie www, lub w sklepie " Pinka " w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Partyzantów. Tam zasięgniesz najnowych informacji o opłatach i wędkarskich wieściach ;) Pozdr

 

Super wiadomość. To kawał pięknej wody. Co prawda zdarza mi się tam wędkować tylko w wakacje ale jak i gospodarz w końcu jest właściwy to będzie coraz lepiej.


  • kris73 lubi to

#6 OFFLINE   daro_d

daro_d

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podlaski, woj. Lubelskie

Napisano 24 wrzesień 2014 - 17:35

Polecam odwiedzić stronę MTW i galerię złowionych rybek po przejęciu wody przez Żwirka

http://mtw-zwirek.pl/galeria/



#7 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 24 wrzesień 2014 - 17:38

Artukuł ukazujący mechanizmy oswobodzenia wody od władzy PZW i konsekwencje z tym związane:

 

http://www.wedkarstw...a-wprost-nr-35-



#8 ONLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 981 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:51

Byłem w tym roku tam raz, zapowiada się ciekawie, ale ciekawe jak sobie tam chłopaki poradzą z tą wodą. Miejmy nadzieję że będzie tylko lepiej ale łowisko jak dla mnie dosyć trudne i tajemnicze i to mnie wciąga :)

Użytkownik Lucas edytował ten post 27 wrzesień 2014 - 15:53


#9 OFFLINE   tomchaf11

tomchaf11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaSIEDLCE

Napisano 31 październik 2017 - 14:01

WŁAŚNIE WŁADZE MTW ŻWIREK WPROWADZIŁY ZAKAZ ŁOWIENIA OKONIA DO STYCZNIA. JEST TO KARYGODNE WCZEŚNIEJ NIKT I NIGDZIE NIE INFORMOWAŁ ŻE  MA BYĆ TAKI ZAKAZ. PROPONUJE RÓWNIEŻ ABY ZROBILI ZAKAZ NA LINA, KARPIA, KARASIA ORAZ AMURA PRZECIEŻ TEŻ NIMI ZARYBIALI. ABSURDALNE POSUNIĘCIE JESTEM OBURZONY TAKĄ INFORMACJĄ. PROSZĘ NIE PISAĆ TYLKO ŻE CHCĘ SIĘ NABRAĆ RYBIEGO BIAŁKA BO PREFERUJE C&R.  GŁÓWNIE WYKUPUJĘ POZWOLENIE POD OKONIE ŻEBY POŁOWIĆ OD PAZDZIERNIKA .PO PROSTU TAK SIĘ NIE ROBI!



#10 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 31 październik 2017 - 14:24

WŁAŚNIE WŁADZE MTW ŻWIREK WPROWADZIŁY ZAKAZ ŁOWIENIA OKONIA DO STYCZNIA. JEST TO KARYGODNE WCZEŚNIEJ NIKT I NIGDZIE NIE INFORMOWAŁ ŻE  MA BYĆ TAKI ZAKAZ. PROPONUJE RÓWNIEŻ ABY ZROBILI ZAKAZ NA LINA, KARPIA, KARASIA ORAZ AMURA PRZECIEŻ TEŻ NIMI ZARYBIALI. ABSURDALNE POSUNIĘCIE JESTEM OBURZONY TAKĄ INFORMACJĄ. PROSZĘ NIE PISAĆ TYLKO ŻE CHCĘ SIĘ NABRAĆ RYBIEGO BIAŁKA BO PREFERUJE C&R.  GŁÓWNIE WYKUPUJĘ POZWOLENIE POD OKONIE ŻEBY POŁOWIĆ OD PAZDZIERNIKA .PO PROSTU TAK SIĘ NIE ROBI!

Jak dobrze przeczytałem na stronie MTW to chodzi o zabieranie okonia a nie jego połów. Jak wypuszczasz złowione rybki to chyba możesz dalej je łowić. 



#11 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 31 październik 2017 - 14:31

Tak jest kolego nie siej paniki możesz lowic nie możesz zabierać ... a że władze dbają o częste kontrolę to oni tego dopilnuja żeby ryby nie pojechały w bagażniku ... chłopaki z towarzystwa robią dobra robotę ! A jak się komuś nie podoba to niech nie wykupuje pozwolenia !nikomu nie zabraniają lowic tylko próbują żeby z tych iluś kilogramów zostało trochę na inne lata zanim się obkuje palowali by te okonki tylko dym by szedł i kropka takie jest moje zdanie w tej kwesti
  • sadam14 i Sandi lubią to

#12 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 październik 2017 - 15:10

WŁAŚNIE WŁADZE MTW ŻWIREK WPROWADZIŁY ZAKAZ ŁOWIENIA OKONIA DO STYCZNIA. JEST TO KARYGODNE WCZEŚNIEJ NIKT I NIGDZIE NIE INFORMOWAŁ ŻE  MA BYĆ TAKI ZAKAZ. PROPONUJE RÓWNIEŻ ABY ZROBILI ZAKAZ NA LINA, KARPIA, KARASIA ORAZ AMURA PRZECIEŻ TEŻ NIMI ZARYBIALI. ABSURDALNE POSUNIĘCIE JESTEM OBURZONY TAKĄ INFORMACJĄ. PROSZĘ NIE PISAĆ TYLKO ŻE CHCĘ SIĘ NABRAĆ RYBIEGO BIAŁKA BO PREFERUJE C&R.  GŁÓWNIE WYKUPUJĘ POZWOLENIE POD OKONIE ŻEBY POŁOWIĆ OD PAZDZIERNIKA .PO PROSTU TAK SIĘ NIE ROBI!

Bardzo dobrze zrobiły że zabroniły zabierać okoni. Jest to godne pochwały a nie karygodne.

I nie krzycz. 

A skoro jak piszesz (chcę w to wierzyć) że preferujesz C&R to powinieneś tańczyć z radości.


Użytkownik godski edytował ten post 31 październik 2017 - 15:11


#13 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 31 październik 2017 - 16:09

Ale, że jak to? Nikt szanownego Pana nie poinformował? Rozumiem, że mieli wysłać jakieś powiadomienie na perfumowanej papeterii? Skąd w niektórych taka roszczeniowa postawa...? Ja również proponuję zakaz na lina, karpia, karasia oraz amura. Natomiast spokojnie mogą zezwolić na zakup pangi w biedronce...



#14 OFFLINE   intoxication

intoxication

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaBP
  • Imię:I
  • Nazwisko:xxx

Napisano 31 październik 2017 - 21:26

Witam. A powiedzcie jak wygląda tam sytuacja ze wzdręgami? Dużo ich pływa? A okonie jakieś ładne się trafiają ? Mieszkam w Krk ale w przyszłym roku wracam do Białej i orientuje się w temacie :]

 

pozdrawiam!



#15 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 31 październik 2017 - 21:29

Okonie zdarzają się okazowe, o wzdręgach nic nie wiem. Jest fajna populacja sandacza, szczupaka i suma, karpiarze też nie nudzą się :)


  • sadam14 i Franc lubią to

#16 OFFLINE   sadam14

sadam14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podlaski
  • Imię:Adam

Napisano 31 październik 2017 - 21:33

Wzdręgi są,ale jeżeli chcesz połowić wzdręgi na spinning to jedź na zbiornik Żeliznicki. Obłowisz się do znudzenia :)


  • intoxication lubi to

#17 ONLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1644 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 31 październik 2017 - 23:06

WŁAŚNIE WŁADZE MTW ŻWIREK WPROWADZIŁY ZAKAZ ŁOWIENIA OKONIA DO STYCZNIA. JEST TO KARYGODNE WCZEŚNIEJ NIKT I NIGDZIE NIE INFORMOWAŁ ŻE MA BYĆ TAKI ZAKAZ. PROPONUJE RÓWNIEŻ ABY ZROBILI ZAKAZ NA LINA, KARPIA, KARASIA ORAZ AMURA PRZECIEŻ TEŻ NIMI ZARYBIALI. ABSURDALNE POSUNIĘCIE JESTEM OBURZONY TAKĄ INFORMACJĄ. PROSZĘ NIE PISAĆ TYLKO ŻE CHCĘ SIĘ NABRAĆ RYBIEGO BIAŁKA BO PREFERUJE C&R. GŁÓWNIE WYKUPUJĘ POZWOLENIE POD OKONIE ŻEBY POŁOWIĆ OD PAZDZIERNIKA .PO PROSTU TAK SIĘ NIE ROBI!

Informacja jest w regulsminie tylko trzeba go czytać.
Przed przystąpieniem do wędkowania, wędkarz zobowiązany jest do ustalenia czy nie obowiązują na łowisku dodatkowe ograniczenia, poza zawartymi w niniejszym Regulaminie, jak również zapoznać się z aktami prawnymi dotyczącymi wędkarstwa, wymienionymi w § 6.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • Wobi lubi to

#18 OFFLINE   intoxication

intoxication

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaBP
  • Imię:I
  • Nazwisko:xxx

Napisano 01 listopad 2017 - 08:18

Dzięki za info.

Mając kartę I zezwolenia Bialskie i tak tam nie połowie tak?

Musze mieć ich zezwolenie roczne za 140?

A jak z zarybianiem i dbaniem o zbiornik ?
Pozdrawiam

#19 OFFLINE   sadam14

sadam14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podlaski
  • Imię:Adam

Napisano 01 listopad 2017 - 08:52

Karta jest potrzebna. Wszelkie informacje na stronie mtw żwirek. Można wykupić licencję na jeden dzień. Zbiornik jest zarybiany i sprzątany.
  • intoxication lubi to

#20 OFFLINE   sadam14

sadam14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaMiędzyrzec Podlaski
  • Imię:Adam

Napisano 01 listopad 2017 - 09:43

http://mtw-zwirek.pl/cennik/  Znajdziesz tutaj wszelkie informacje.


  • intoxication lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych