Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Composite Developments Ext Nano

blank cd

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3530 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 29 sierpień 2014 - 22:31


A ja połowię wędką na tym blanku do końca roku i nie omieszkam poinformować jeżeli te kilkumiesięczne testy zmienią moje odczucia w stos. do kilku wędkowań, które już odbyłem.

#42 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 29 sierpień 2014 - 22:38

mario tak jak piszesz najlepiej jest połowić, tylko mówię co słyszałem od osoby z topu krajowego rodbuildingu - nie będę pisał od kogo bo to była prywatna rozmowa a do tego po co wywoływać też jakieś debaty.Zobaczymy co przyniesie przyszłość jak narazie kije ledwo umoczone a już zdania podzielone...Dla mnie już cena podejrzana, MHX daje przynajmniej jakieś gwarancje konkretne a tutaj mamy tylko fantastyczne opisy o najnowocześniejszych technologiach i kosmicznych fabrykach z elitą pracowniczą - ja już się wyleczyłem z takich bajek.


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 29 sierpień 2014 - 22:42


#43 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 30 sierpień 2014 - 06:12

czyżby powtórzyła sie historia jak z ruskimi Talonami ? :huh:

Do Rosji to poszły te dobre raczej.



#44 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 30 sierpień 2014 - 06:14

[...]jakoś inne firmy swoje topowe produkty robią u siebie .

Ale to jest "top"  w ofercie CD?



#45 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:21

Nie wiem czy jest to top, w moim odczuciu nie. Chciałem zrobić fotki tych ścianek , żeby wszystkim Wam koledzy pokazać. Jednak telefonem nic nie zdzialam a aparatu nie posiadam. (na telefonie cos tam widać ,ale nie tak dokładnie żeby zobaczyć ta masakryczna różnicę w grubości ścianek.)

Na potwierdzenie moich słów proponuję wszystkim zainteresowanym na osobiste "oglądnięcie'' w/w blanków i nie kupowanie w ciemno. Nie znam się dobrze na blankach ale , w moim odczuciu taka różnica jest niedopuszczalna. 

Z drugiej strony tak sobie myslę ...pojawia sie nowy wątek , nowe blanki WOW!! każdy zafascynowany , pojawiaja sie pozytywne opinie , że fajne że czule itp.

Dziwi mnie  brak ozdewu kolegów , którzy te blanki oglądali itp. Że żaden z kolegow nie dostrzegł tych wad... NIe ma co się bać tylko trzeba wyrażać swoje zdanie  :) PO to jest to forum :)  Dodam ,że jestem laikiem i nie znam się za dobrze ,jedynie przedstawiłem swoje zdanie na ich temat. Delikatnie mówiąc 4stowki wyrzucone w błoto. Ja osobiście nie polecam...Kupowałem chińszczyznę w postaci MHX itp nigdzie takiego "shitu"  nie widzialem. Może w CD akurat kontrola jakości miała przerwę na moim blanku :) Tego nie wiem :P

 

Mam nadzieję , że nie narazilem sie aż tak bardzo zwolennikom CD , ale pzowoliłem sobie tylko na wyrażenie  swojego zdania na temat w/w blanków. I mam nadzieję , że jesli ktos z Was sie na nie zdecyfuję przynajmniej dokładnie obejrzy przed zakupem. Jedyne co mogę dodać to tylko to ,że mogł mi się trafic taki bubel może wszystkie inne są super :)  Na , których wspomniana kontrola jakości nie miala akurat przerwy :P A tak juz zupełnie serio. Czy taki producent ja CD może sobie pozwolic na wypuszczenie takich bubli w nowej seri balnkow  ? Dla mnie strzal w kolano , bo jestem pewny , że takich wpisow bedzie więcej. A czemu jestem pewny ? Gdyż po cichaczu wysalłem kolegę daby obejrzał ten sam blank i potwierdził moje słowa...Ścianki są bardzo nie równe.

 

Reasumując . Ja się zrazilem do CD. Był to pierwszy blank tej firmy i ostatni....Kolejna lekcja , nie kupowac czegoś nowego nie sprawdzonego   :)


Użytkownik pablo208 edytował ten post 30 sierpień 2014 - 08:29


#46 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:26

No dobra. A co na to gwarant?



#47 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:39

Waldku , 

 

Przyznam szczerze i bez bicia , że nawet tam nie byłem . Czlowiek uczy sie na błędach, nawet gdy popelnia dwa razy ten sam. W pewnej firmie po godzinie nie moglem wymienić uchwytu z dps-a na skss, bo  jak usłyszałem "juz został nabity  na kase" "sory" ! (ta sama firma gdzie kupilem blank)  Nie chcialem nawet sie denerwować...Nie lubię takich sytuacji i z góry wiem co będzie grane . Wina moja i już. Zapewne uslyszął bym ,że za mocno umiesiciłem przelotkę na tasmie...Uwierz mi wiem co mowię, a raczej piszę. 



#48 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:41

Całkowicie zaczyna potwierdzać się to o czym od dłuższego czasu rozmawiam z jednym z kolegów. Wędki na perfekcyjnych blankach idealnie wykonane na potrzeby klienta to już przeszłość. 

 

Bardzo niewiele brakuje, abym i ja dorzucił mały kamyczek do ogródka w pewnym wątku, ale rodbuilder ma jeszcze szanse. Czekamy na rozwój.

 

Przykre to wszystko...

 

 

Pozdrawiam


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 30 sierpień 2014 - 08:44


#49 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:46

Wracając do tematu "gwaranta" szczerze ? Przyznam i wcalę sie tego nie wstydzę ,że po prostu boje sie tam iśc i klócić. Trudno 4 paki wyrzuciłem ,ale utwierdziło to moje przekonanie , że w pewnych firmach i pewnych produktów nie warto kupować...

 

Jedyne co, to mam wrażenie , że mój post zapoczątkował serię z cyklu "to i ja sie wypowiem " nie koniecznie na plus w danym temacie :)



#50 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 30 sierpień 2014 - 08:47

Hehe blanki Orka też dostępne za miesiąc a z tego co czytałem miały być już w sprzedaży. Pewnie jeszcze nie wiedza jak nabić na kasę ;)



#51 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 sierpień 2014 - 09:38

Wracając do tematu "gwaranta" szczerze ? Przyznam i wcalę sie tego nie wstydzę ,że po prostu boje sie tam iśc i klócić. Trudno 4 paki wyrzuciłem ,ale utwierdziło to moje przekonanie , że w pewnych firmach i pewnych produktów nie warto kupować...

Jedyne co, to mam wrażenie , że mój post zapoczątkował serię z cyklu "to i ja sie wypowiem " nie koniecznie na plus w danym temacie :)

Kolego zamiast reklamować blank w FC, bo zapewne produkt objęty jest gwarancją to próbujesz rozpętać na forum, kolejną niezdrową dyskusję. Odnośnie wyrażanie opinii o FC jest osobny wątek i tam należałoby umieścić swoje "żale".
Dodam jeszcze, że prawie każda firma produkująca blanki i nie tylko wypuściła na rynek świadomie bądź nieświadomie jakiś bubel.
Czy nowe CD Nano okażą się serią nieudaną czas pokaże...
Jedno jest pewne , że złamany blank kolega pablo 208 powinien reklamować w FC.

Użytkownik Baars edytował ten post 31 sierpień 2014 - 13:05


#52 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 30 sierpień 2014 - 12:32

" próbujesz rozpętać na forum, kolejną niezdrową dyskusję. "

Czy niezadowolony klient nie ma prawa wyrazić swojej opinii o produkcie?
Czy negatywna opinia ma od razu prowadzić do niezdrowej dyskusji?

W moim odczuciu niezdrowe jest głaskanie i chwalenie wszystkiego jak leci, a niestety na forum jest tak często :)

#53 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 12:44

.


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 30 sierpień 2014 - 12:45


#54 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 sierpień 2014 - 13:50

" próbujesz rozpętać na forum, kolejną niezdrową dyskusję. "
Czy niezadowolony klient nie ma prawa wyrazić swojej opinii o produkcie?
Czy negatywna opinia ma od razu prowadzić do niezdrowej dyskusji?
W moim odczuciu niezdrowe jest głaskanie i chwalenie wszystkiego jak leci, a niestety na forum jest tak często :)

Od łamliwych blanków, wędek bardziej przeraża mnie nieumiejętność czytania postów ze zrozumieniem...

Użytkownik Baars edytował ten post 31 sierpień 2014 - 13:58


#55 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 sierpień 2014 - 14:07

" próbujesz rozpętać na forum, kolejną niezdrową dyskusję. "

Czy niezadowolony klient nie ma prawa wyrazić swojej opinii o produkcie?
Czy negatywna opinia ma od razu prowadzić do niezdrowej dyskusji?

W moim odczuciu niezdrowe jest głaskanie i chwalenie wszystkiego jak leci, a niestety na forum jest tak często :)

Już nie raz dostawałem po głowie za wyrażanie swojego zdania, ale coż . Mogę więc to robię. Kolego kotwitz nic nie zdziałamy. Towarzystwo wzajemnej adoracji jest, było i zawsze bedzie :) Ale ja nie zamierzam milczeć i jeśli coś chwalonego okazuje sie gó...em to będe o tym mowił :) I to glośno ..od tyle w tym temacie .



#56 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 sierpień 2014 - 14:09

aha i kolega @baars jak widze nawet zaślepkę górnej częsci sam sobie zrobil , bo orginalnie nawet jej nie ma :( ale to kolejny szczegół  do ,którego sie czepiam  :)

 

 

 

Pzdr



#57 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 30 sierpień 2014 - 15:11

Od łamliwych blanków, wędek bardziej przeraża mnie nieumiejętność czytania postów ze zrozumieniem...

Hmm... dałeś mi lajka, po czym go wycofałeś... :)

Cieszę się, że jesteś z wędki zadowolony i niech służy jak najlepiej, szczerze, ale ja nie o tym mówiłem... nawet przez myśl nie przeszło mi jakieś nano :)



#58 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4433 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 15:28

Witam,

 

Czyli na ten moment mamy jeden blank co pekl, cos tam mial ze sciankami zrypane, kolega nie chce reklamowac bo po co i twierdzi, ze jak wszystkie Stelle sa do d..y. Dystrybutor na pewno splajtuje, zamknie pracownie i nigdy wiecej juz o nim nie uslyszymy, seek and destroy. 

 

Bujo

 

P.S. Wszystko co wychodzi jako nowosc potrafi sie zepsuc nawet jak nazywa sie Porsche 911 GT3, pierdykaja Batsony, Dragony, Phenixy czy polskie blanki, czasem sie zdarza i tyle. 


  • patu, pepso i Baars lubią to

#59 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 30 sierpień 2014 - 15:47

Wracając do tematu "gwaranta" szczerze ? Przyznam i wcalę sie tego nie wstydzę ,że po prostu boje sie tam iśc i klócić. Trudno 4 paki wyrzuciłem ,ale utwierdziło to moje przekonanie , że w pewnych firmach i pewnych produktów nie warto kupować...

 

Jedyne co, to mam wrażenie , że mój post zapoczątkował serię z cyklu "to i ja sie wypowiem " nie koniecznie na plus w danym temacie :)

Myślę, że warto oddać blank do reklamacji-w najgorszym wypadku zostanie ona nie uznana, obawiać się na pewno nie ma czego-tam nie gryzą. Sam miałem przypadek, że coś tam było nie tak z batsonem(dziwnie się giął) i Pan Hubert podczas wizyty wymienił mi na inny bez żadnego gadania i z uśmiechem na twarzy....


Użytkownik apioo edytował ten post 30 sierpień 2014 - 15:47

  • homax lubi to

#60 OFFLINE   pikuś

pikuś

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 83 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:artur
  • Nazwisko:kmita

Napisano 30 sierpień 2014 - 15:54

Całkowicie zaczyna potwierdzać się to o czym od dłuższego czasu rozmawiam z jednym z kolegów. Wędki na perfekcyjnych blankach idealnie wykonane na potrzeby klienta to już przeszłość. 

 

Bardzo niewiele brakuje, abym i ja dorzucił mały kamyczek do ogródka w pewnym wątku, ale rodbuilder ma jeszcze szanse. Czekamy na rozwój.

 

Przykre to wszystko...

 

Wyjąłeś mi to z ust,za wyjątkiem słowa szanse.


  • Maciek_7 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, cd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych