Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Legia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2186 odpowiedzi w tym temacie

#1661 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 21 maj 2018 - 08:41

W angielskiej Premiership już dawno sobie z tym problemem poradzono. ;) Zaoszczędzili na barierkach nawet!!! :D

 

Ilość incydentów na samych meczach Premiership oraz bijatyk i zadym w okolicach stadionów w pubach stale rośnie od lat. Podobna sytuacja jest w Niemczech, Czechach nie mówiąc już o krajach południowych jak Grecja, Bułgaria a już totalny kosmos to Rosja. Nie chcę tego bronić ale Polska naprawdę nie jest jakimś wyjątkiem na tym tle.


  • Jeziorm 1 i kokosz77 lubią to

#1662 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1679 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 21 maj 2018 - 14:26

bez komentarza

https://sport.onet.p...-kutnie/xp9qkj7



#1663 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 maj 2018 - 14:34

Znowu dzicz. Nie ma rozróżnienia na miasta. Dzicz to dzicz.


  • AdasCzeski lubi to

#1664 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 maj 2018 - 15:21

Widze że jest Pan kolejnym ekspertem w dziedzinie piłki itd a więc tak:

 

Szanowny Panie - Sytuacji  analogicznych na przestrzeni ostatnich lat było kilka. Jako pierwszy przykład podam mecz z Zagłębiem Lubin gdzie Legia wygrywając 1:0 kończy mecz wynikiem 2:1 i to Lubinki Świętują Mistrza w Warszawie w ostatniej kolejce. Kolejny najbardziej zbliżony przykład to mecz z Widzewem gdzie wygrywając 2:0 mecz kończy się wynikiem 3:2 dla Łodziań i to odwieczny rywal zdobywa Mistrzostwo w Warszawie. Dwa przykłady z ostatni kilku lat więc niech Pan nie będzie taki ciekawy.  No chyba że "Sensacja" to Pańskie drugie imię.

Myślę że ze środowiskiem Kibicowski nie ma Pan zbyt wiele wspólnego. Łatwo jest krytykować nie mając o tym bladego pojęcia. Bo w Europie sobie poradzili. Tak Pan myśli bo wie Pan tyle co powiedzą media.

Tak na dobrą sprawę we wczorajszym meczy nic się nie wydarzyło. Poleciało trochę pirotechniki na murawę i co w związku z tym?

Tydzień temu W cywilizowanym kraju jakim są Niemcy (Polska według Pana Dzicz!) pierwszy raz w Historii Bundesligi spadł Hamburg - na płycie lądują świece dymne i inna pirotechnika - dzicz?? Pewnie tak

05.05.2018 - Sporting - Benfica - Cywilizowany kraj bo to Portugalia! Na meczu Masa pirotechniki leci na murawę jako wyraz niezadowolenia kibiców z polityki klubu i kolejnego sezonu bez mistrzostwa. Trzy dni po tym meczy kibice Sportingu wpadaja na trening Piłkarzy gdzie wszyscy bez wyjątku dostają po głowach  kilku trafia do szpitala z obrażeniami głowy itd - dzicz? Nie - bo to Portugalia!

Finał Ligi Europy 2018 - Kibice OM z masą pirotechniki na stadionie której część ląduje na murawie!

Trzy przykłady z ostatnich dwóch tygodni i co? Cała Europa to DZICZ!!!!

 

Jak czytam o dziczy na Polskich stadionach to mi się słabo robi a zarazem pojawia się uśmiech i powiem szczerze - wolę żeby na Polskich stadionach była dzicz niż  popcorn i ludzie w wypchanymi portfelami. Jak mówi stare porzekadło "Stadion to nie teatr"!!! Polacy i ich mentalność zdecydowanie można zbliżyć do Bałkanów gdzie podobne sytuacje są praktycznie w każdej kolejce. Proponuje Panu żeby Pan trochę poczytał o tym świecie i wypowiadał się później, poczytał o tym jak kibice na Bałkanach podczas wojny tworzyli partyzanckie oddziały, poczytał o tym jak kibice działają, jak kupują karetki pogotowia, jak zajmują się domami dziecka i co robią i wtedy może Pan zrozumie że to co Pan widzi jest tylko małą częscią tego co media chcą żeby Pan zobaczył. Życzę Panu zmiany tego stereotypowego myślenia - może się uda! Proszę pamiętać że tak było jest i będzie i to się nie zmieni bo prawd jest taka że Polskiej Piłki niezależnie od jej poziomu bez tej "Dziczy" nie będzie!

Sławek napisał ze dzicz to dzicz bez względu na pochodzenie.Co ten elaborat powyżej ma udowodnić?Że w innych krajach tez jest dzicz?Ma to coś usprawiedliwić?

Piszesz że jak czytasz o dziczy to pojawia Ci się uśmiech-z czego tu się smiac czy cieszyć?Popcorn czy czyjś wypchany portfel nie rzuci racą czy krzesełkiem byle gdzie,na przykład w moje dziecko.Nie spowoduje tez strachu czy urazu psychicznego u dziecka które widzi cos takiego na własne oczy.Cały ten powyższy wywód jest tak ułomny że nie wiem co więcej napisać.

 

PS.Powyższe napisał kibic sportu i Wielkopolanin któremu jest wstyd za hołotę która się wczoraj na Bułgarskiej zaprezentowała.Piłka nożna jest w zasadzie jako jeden z niewielu sportów poza kręgiem moich zainteresowań ale to nic nie zmienia.



#1665 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 21 maj 2018 - 15:23

Drag - z calym szacunkiem ale ulomne to jest Twoje myslenie. Wez dziecko na mecz, zalicz ze 100 spotkan i wtedy napisz o urazie psychicznym jakiego uznalo. A jak masz obawy ze ktos za glosno krzyknie albo odpali race to zabierz dziecko na mecz szachowy - tam powinno byc spokojniej i nikt nie bedzie krzyczal. Jest Pan kolejnym przykladem czlowieka czerpiacego wiedze z tego co napisza inni a jestem pewien zenw swoim zyciu nie zaliczyl Pan ani jednego meczu. Pan wybaczy ale interentowych ekspertow to juz wystarczy.


Jasne ze tak. Tak poprostu sobie stali i nagle bec! Wyskoczyli w 200 i zaatakowali uzbrojonych po Zeby Policjantow hahahha dobre :)

Jezeli ktos chce sprawdzic co oznacza slowo Zadyma to poelcam wpisac na YT spodek 95 i porownac to z tym co po wczorajszym meczu przedstawiaja rzetelne media.

Użytkownik dziki1916 edytował ten post 21 maj 2018 - 15:33

  • Jeziorm 1 lubi to

#1666 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 maj 2018 - 15:36

Drag - z calym szacunkiem ale ulomne to jest Twoje myslenie. Wez dziecko na mecz, zalicz ze 100 spotkan i wtedy napisz o urazie psychicznym jakiego uznalo. A jak masz obawy ze ktos za glosno krzyknie albo odpali race to zabierz dziecko na mecz szachowy - tam powinno byc spokojniej i nikt nie bedzie krzyczal. Jest Pan kolejnym przykladem czlowieka czerpiacego wiedze z tego co napisza inni a jestem pewien zenw swoim zyciu nie zaliczyl Pan ani jednego meczu. Pan wybaczy ale interentowych ekspertow to juz wystarczy.


Jasne ze tak. Tak poprostu sobie stali i nagle bec! Wyskoczyli w 200 i zaatakowali uzbrojonych po Zeby Policjantow hahahha dobre :)

Jezeli ktos chce sprawdzic co oznacza slowo Zadyma to poelcam wpisac na YT spodek 95 i porownac to z tym co po wczorajszym meczu przedstawiaja rzetelne media.

Wiedziałem że nie powinienem się w tym temacie udzielać.Podkusiło mnie.Nie wiem dziki ile masz lat.Ja mam 43 i za czasów jak jeszcze interesowałem się piłka zaliczyłem sporo meczów na Bułgarskiej.Kończę.



#1667 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 21 maj 2018 - 15:56

Skoro zaliczyl Pan kilka meczow kiedys to niech Pan sobie porowna to co jest teraz a to co bylo kiedys?

P.S - dzisiaj Pali sie flagi - kiedys palilo sie magazny. Takie sa fakty!

Użytkownik dziki1916 edytował ten post 21 maj 2018 - 15:57


#1668 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 21 maj 2018 - 16:28

Dziki, 

 

a jeśli ten niedzielny mecz odbywałby się w Warszawie i Lech wygrywał to też tak by się to skończyło? 



#1669 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 maj 2018 - 16:59

Skoro zaliczyl Pan kilka meczow kiedys to niech Pan sobie porowna to co jest teraz a to co bylo kiedys?

P.S - dzisiaj Pali sie flagi - kiedys palilo sie magazny. Takie sa fakty!

Pozwolę sobie już dalej nie udzielać się w tym temacie.Zresztą,i tak nie doszlibyśmy z tego co widze do porozumienia.Z powyższym też się nie zgadazam.

Dodam tylko z całkiem innej beczki że na forum przyjęta jest zasada iż mówimy (piszemy)sobie po imieniu czy tez po nicku.Nie musimy sobie "Panować".

Gratulacje na koniec dla Legii,w takiej czy innej lidze, zdobyła mistrzostwo.

Pozdrawiam.


Użytkownik drag edytował ten post 21 maj 2018 - 17:00

  • olo86 lubi to

#1670 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 21 maj 2018 - 21:33

Dla Malarza ten tytuł sie nalażał,bo pare punktów wybronił i tyle.

Ciężko przez gardło przechodzi, ale gratuluje mistrzostwa dla Legii

A ze swej strony.....moze do trzech razy sztuka,choć wątpie bo bez kasy ciężko


Użytkownik martek edytował ten post 21 maj 2018 - 21:34

  • godski i Hesher lubią to

#1671 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 22 maj 2018 - 07:52

Jasne ze tak. Tak poprostu sobie stali i nagle bec! Wyskoczyli w 200 i zaatakowali uzbrojonych po Zeby Policjantow hahahha dobre :)

Rozumiem że tv kłamie i nic takiego nie miało miejsca. 



#1672 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6203 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 22 maj 2018 - 09:05

Dla Malarza ten tytuł sie nalażał,bo pare punktów wybronił i tyle.

Ciężko przez gardło przechodzi, ale gratuluje mistrzostwa dla Legii

A ze swej strony.....moze do trzech razy sztuka,choć wątpie bo bez kasy ciężko

Arek z Pułtuska, pewna firma ;)



#1673 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:58

Cork city ... pozamiatane ;)



#1674 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 21 lipiec 2018 - 21:45

Cork city ... pozamiatane ;)

Legia też zamieciona przez Zagłębie.



#1675 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 23 lipiec 2018 - 05:57

Zaczęło się jak co roku. Legia przegrywa SP , przegrywa w lidze...zobaczymy jutro.

#1676 OFFLINE   kmb

kmb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Krystian

Napisano 23 lipiec 2018 - 06:35

Niebawem kolejny długofalowy chorwacki projekt dobiegnie końca...szkoda tylko straconych punktów, przygotowania do sezonu i pewnie odpadnięcia z pucharów a wtedy może nie wystarczyć na Nawałkę. Czasami mam wrażenie że ten Mioduski to straszny naiwniak.



#1677 OFFLINE   mav3rick

mav3rick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaPrzewóz
  • Imię:Emil

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:02

Nie dziwię się, że przegraliśmy ten mecz. Nie wiem co za taktykę miał trener, ale ustawienie 3-7-0 to raczej nie miało dużych szans...

#1678 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2143 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 23 lipiec 2018 - 15:23

Bardzo ciężkie losowanie w LM. Jeśli uda się wyeliminować Trnavę to nasze pannice będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności...



#1679 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 23 lipiec 2018 - 17:15

Bardzo ciężkie losowanie w LM. Jeśli uda się wyeliminować Trnavę to nasze pannice będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności...

Zostawmy już tylko wyżyny .



#1680 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 lipiec 2018 - 03:08

Pożyjemy, pamiętamy Spartaka  ;) . Trzeba zawsze być optymistą.

Komentarz w pierwszej połowie przechodzi do historii : "Legia juz w beznadziejnej sytuacji ... "

 


Użytkownik godski edytował ten post 24 lipiec 2018 - 03:45

  • pomelo (maciekd) lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych