Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nasi idą ..RS Rods - pracownia rodbuildingowa

pracownia rodbuilding

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 14 maj 2009 - 19:49

http://rsrods.pl/index.html
Bardzo mnie cieszą takie znaleziska . Nie potrafię jednak ulokować strony w czasie , ani miejscu . Godności też są tajne przez poufne , ale generalnie flaga na maszcie łopocze ..



#2 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 14 maj 2009 - 19:59

Myślę a raczej jestem pewien że takie pracownie coraz częściej będą powstawać w naszym Kraju.
Jest dużo młodych-zdolnych wędkarzy którzy będa chcieli spróbować rodbuildingu.I chociaz nie wszystkim się uda to na pewno jakaś częśc z nich wyrośnie na mistrzów w tym fachu.

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 maj 2009 - 20:02

dziwne jest to ze tworcy nie bardzo kwapia sie do ujawnienia swoich osob. nie pada tam zadne nazwisko. moze maja cos do ukrycia ;)

#4 OFFLINE   raf7

raf7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra
  • Imię:Rafał

Napisano 16 maj 2009 - 09:20

dziwne jest to ze tworcy nie bardzo kwapia sie do ujawnienia swoich osob. nie pada tam zadne nazwisko. moze maja cos do ukrycia ;)


Twórcy nie maja nic do ukrycia, a że strona dopiero w fazie końcowych testów, a działalność z rynku lokalnego dopiero przenosimy na trochę szerszą skalę (choć to nadal nasze hobby a nie komercja) - to na razie nie ma się co chwalić w szerokim świecie. A co do nazwisk to nie widzę żadnego problemu tylko nie wiem czy to cokolwiek komuś coś będzie mówiło:
Rafał Kubicki, czyli ja we własnej osobie - jeden z dwójki założycieli RSRods. A kolejny twórca myślę, że sam się wypowie na swój temat - nie będę go wyręczał.



#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 maj 2009 - 09:27

Super Rafale, że do nas dołączłeś! Kolejny rodbuildera na pokładzie.

Pozdrawiam
Remek

#6 OFFLINE   bohors

bohors

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 16 maj 2009 - 10:21

Tak jak napisał Rafał nie chwalimy się bo jak na razie to jest ciągle nasze hobby . Oboje pracujemy , mamy rodziny, inne zainteresowania i często nie mamy czasu na zrobienie kija nawet dla siebie , więc na komercję na razie nie ma czasu, zwłaszcza że mamy sezon w pełni. Czasami zrobimy jakiegoś kija dla kolegi, czasami naprawimy złamasa. Jesteśmy z Jeleniej Góry , nasi koledzy wiedzą że składamy wędki , a co dalej z tego będzie to pokaże czas.
Ale jedno jest pewne; budowanie wędek daje więcej frajdy niż struganie woblerów. :mellow:


Sebastian Bajdiuk

#7 OFFLINE   bohors

bohors

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 16 maj 2009 - 10:23

Ale struganie wobków też jest fajne , zwłaszcza żuczków z nóżkami z gumki ;)

#8 OFFLINE   Robcyk

Robcyk

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 16 maj 2009 - 19:30

Swięta prawda!!! Zrobienie wędki to nie to samo co wystruganie woblerka. Mam za soba pierwszy kijek CD Blbr 2108ml i powiem że już chcę nastepny robić ( ale niestety fundusze mnie trzymają :(.A kolega zrobił już drugiego CTS-a(ale ja mu zazdroszczę).I wychodzi mu naprawdę dobrze że tak powiem. Ja ze swojego jestem też zadowolony jak nie wiem.Pozdrawiam odważnych młodych rodbuilderów. :D

#9 OFFLINE   Pablotor2k

Pablotor2k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Paweł

Napisano 17 maj 2009 - 20:11

Witam.

Czy miał ktoś styczność z pracownią RS Rods ? Byłbym wdzięczny za jakąś opinię ponieważ noszę się z zamiarem skorzystania z ich usług.

Dzięki z góry i pozdrawiam.

#10 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2009 - 08:38

dobrze Sławku że to wyciągnąłeś... ja ze swojej strony wszystkim stawiajacym pierwsze kroki w rodbuildingu chciałbym przypomnieć o otwartym zaproszeniu jerkbait.pl:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8360& ;start=0&

do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami i opisania historii jak to się zaczęło w formie artykułu. Myślę że Użytkownicy tego forum przeczytaliby coś takiego z przyjemnością :D

Pozdrawiam

#11 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2009 - 08:41

Nie wiem czy zadajesz swoje pytanie przed, czy po lekturze tego wątku, ale na wszelki wypadek:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=9083& ;start=0&

z tego co chłopaki piszą to na razie hobby a nie komercja, więc wielu klientów pracowni pewnie jeszcze nie ma :D

#12 OFFLINE   raf7

raf7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra
  • Imię:Rafał

Napisano 18 maj 2009 - 08:52

Nie wiem czy zadajesz swoje pytanie przed, czy po lekturze tego wątku, ale na wszelki wypadek:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=9083& ;amp ;start=0&

z tego co chłopaki piszą to na razie hobby a nie komercja, więc wielu klientów pracowni pewnie jeszcze nie ma :D


Dokładnie. Lepiej bym tego nie ujął. Na razie działaliśmy na rynku lokalnym i mamy co prawda już dość pokaźną liczbę wędzisk na swoim koncie, ale raczej nie byli to wędkarze z j.pl więc i ciężko o referencje będzie. Mogę co prawda podać jakieś namiary na osoby, które użytkują nasze wędki, ale zdaję sobię sprawę, że może to nie brzmieć zbyt wiarygodnie, bo to w większości nasi koledzy.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia, rodbuilding

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych