Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerkbait.pl AD 2014 - dokad zmierza ¿?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 15:33

Panowie tak nie może być.

Dzięki temu portalowi zrozumiałem sens C&R .

W czasie ostatniej wyprawy do Szwecji było nas 12 osób.

Tylko ja propagowałem C&R.

7 dni spędzonych na łódkach i te przycinki pod kątem mojego zachowania z rybami. Bezcenne.

Trzeba się dzielić wiedza praktyczną , dzięki wam ją w części posiadam.

Bezsprzecznie i bezapelacyjnie trzeba promować C&R, dzielić się wiedzą związaną ze zwracaniem wolności rybom. Czymś co może pomóc kolejnemu szczupakowi, sandaczowi, kleniowi, sumowi itd. przeżyć. Ale nie szczegóły techniki, taktyki czy jak ktoś to napisał sztuczki, coś co skutecznie pomaga LIKWIDOWAĆ ryby z naszej(mojej, Twojej) wody. Nie mamy wpływu na to, kto i jak wykorzysta dane informacje. Gdyby polska mentalność była inna  a C&R było powszechnym zjawiskiem, nie miałbym nic przeciwko dzieleniu się wiedzy. A tak- life is brutal-doświadczenie trzeba zdobywać SAMEMU nad wodą a nie czekać aż komuś za dużo się napisze na jerku lub gdzie indziej.


  • Dienekes lubi to

#142 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 09 listopad 2014 - 18:50

W takim przypadku , jeżeli to byłby mój znajomy i przeze mnie tutaj by trafił publicznie podałbym jego nick z forum.

Takie zachowania należy piętnować.Na forum piękny i gładki , a poza nim kłusol.

Chyba , że nie jest uczestnikiem forum .

Może trzeba zrobić tak , że dostęp do wiedzy typowo wędkarskiej będą mieli tylko zalogowani i zweryfikowani użytkownicy .

W jaki sposób to weryfikować to już zadanie dla administratora .

Wtedy zauważenie negatywnego zachowania poza forum nad wodą skutkowałoby usunięciem z forum.

 

Nie napisałem, że jest forumowiczem. Czyta je jak wielu, mam nadzieję, że ten tekst również. Gdyby był użytkownikiem, jest taka możliwość i tak nie podał bym nicku w myśl zasady - nie kapuję... Póki co wróciłem z nad wody, szczupaka nie widziałem, za to obserwowałem stada nadlatujących gęsi z Skandynawii - idzie zima. Są ich setki by nie rzec tysiące... Piękny widok i ten rozchodzący się niesamowity dźwięk pracujących skrzydeł, gęęęgania. Jutro powtórka z noclegiem.



#143 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 09 listopad 2014 - 23:42

jerkbait.pl -> Wyświetl nową zawartość -> Filtruj według forów -> odznaczasz giełdę ...zrobione:)

Zrobiłem, odznaczyłem, forum zaczęło przyjemnie wolno turlać się do przodu. Dziękuję za podpowiedź i polecam innym  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych