Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odra - Cigacice i okolice Głogowa

konkurs

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   czaro73

czaro73

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 362 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Czaro

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:55

Hej !
Mam pytanie, czy ktoś z Was polował na Odrze w okolicach Cigacic i Głogowa ?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.

Pozdr.

Czaro73

#2 OFFLINE   Woys

Woys

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjaniedaleko Poznania

Napisano 26 czerwiec 2009 - 21:40

W tym roku były zawody z okręgu poznańskiego na początku maja. Goniło kupe bolenia z tym ze wciagały malutkie rybki osobiscie złowiłem 2 bolki miarowe 2 mi poszły, kolega z klubu złowił bolka 70+. 2 lata temu na otwarciu gp okręgu było to samo wuchta bolenia tyle że były większe i żerowały na dużych uklejach. Ogółem bardzo dużo bolka, ładne duże główki, i to tyle co moge powiedzieć. Na temat innych ryb niemoge powiedziec nic bo głównie boleń mnie interesuje, reszta schodzi na 2 plan ;) . ( W cigacicach te zawody były oczywiscie)

#3 OFFLINE   Kostek Kleń

Kostek Kleń

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaKartno/Lubuska Odra

Napisano 26 czerwiec 2009 - 23:16

ja łowie czasami w okolicach ujścia Baryczy ( zależy jak często wujka odwiedzam ) w okolicy ujścia Baryczy i na niej samej można naprawdę nałowić się okoni natomiast opaski obfitują w klenie jazie i bolki. W Cigacicach łowie częściej jest tam dużo kleni boleni trafia się brzana i sandacz. Niestety wodę w Cigacicach trzeba męczyć i męczyć aby mieć wyniki :( ( bardzo duża presja :angry: ) okolice ujścia Baryczy są miej nawiedzane przez mięsiarzy :mellow: ale samo ujscie jest zawsze zajęte xD

#4 OFFLINE   DawidKa

DawidKa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Ka

Napisano 30 listopad 2019 - 13:33

Witam i o info pytam. Niestety moje miejscówki spalone za kwotę 5.000 :) asf rządzi a mundurowi ganiają :/ pracuje w gastronomii i końcówka roku oczywiście zaje... Na oderke blisko 100 km a ganianie za nocnikami to moje uzależnienie :) jak tam sprawa wygląda byłem tam ostatnio w czasach jak jakiś miłośnik zedow zabrał się za grafikę i mapkę na fb wymalowal bo kredki w głowie miał... Interesuje mnie nasyp kolejowy bo pewnie w porcie trzeba zapisy robić a i się nie będę chopokom z zielonej montowal :) czasu brak a swoje opaski znam co do kamienia, wlatuje w nocy, bawie się świetnie i uciekam do chaty spać bo z ranca robota... Nie proszę o gotowy przepis tylko info stanu faktycznego co tam się pozmieniało od kogoś kto jest na czasie... Zapraszam na priva Pzdrawiam Dawid

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

#5 OFFLINE   Fabian

Fabian

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Fabian

Napisano 30 listopad 2019 - 15:49

Cześć,

nie do końca zrozumiałem co napisałeś :) ale jeśli chodzi o port w Cigacicach to wody mało, ryby się już zgrupowały i PZW Zielona Góra zrobiło kanał portowy odcinkiem no - kill. Wędkarzy jest dużo ale odkąd jest to łowisko no kill to tylko na spining wędkują, w tygodniu nie ma tragedi spokojnie znajdziesz miejsce dla siebie. Ryby jak to ryby, musisz trafić dzień, ale raczej nie jest to eldorado.


  • kristofer232 lubi to

#6 OFFLINE   cinn

cinn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 30 listopad 2019 - 22:20

🤪 Ja się tak czasami zastanawiam czy forumowicze piszący posty je czytają.

#7 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 grudzień 2020 - 09:04

Hej, podpiszcie petycję aby uchronić Odrę przed jej zamianą w kanał żeglugowy - ja już podpisałem.

 

https://eko-unia.org.pl/petycje/p_4



#8 OFFLINE   maciej smochy

maciej smochy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPosen

Napisano 30 kwiecień 2023 - 12:40

Witam.
Może jest ktoś z okolic Sulechów czy Cigacice.
Zamierzam się tam wybrać nad Odrę o szukam info gdzie warto pokechac w tamte rejony.

#9 OFFLINE   Tomek134523

Tomek134523

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:Tomasz

Napisano 10 grudzień 2023 - 09:06

Witam ! Aktywnie łowie na Odrze w Głogowie. Pozdrawiam !





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych