Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kij na jesienne drapieżniki (czyli duże gumy i obrotówki) co polecicie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 06:25

Ja do takich zastosowań wcześniej używałem SG Bushwhacker XLNT 10-40 wędka spełniała swoje zadanie ale brakowało jej troszkę mocy. Dla mnie kij miał około 16-17lb. Teraz łowie MHX MB844-2 20lb i według mnie to jest idealna moc wędki do takich zastosowań. Wędka jest wystarczająco czuła z resztą jak łowisz na tak duże gumy brania są agresywne.

#62 ONLINE   PatLove

PatLove

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaLBN
  • Imię:Marcin

Napisano 24 wrzesień 2017 - 08:21

Tez zastanawiałem się nad tym blankiem ale wybór ostatecznie padł na Batsona, tyle tylko ze kije, o których piszemy to budżet ok 800-900pln, a takiego Fenwicka można wyrwać za ok 600pln, co i tak jest ponad zakładana przez autora kwota...

#63 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 08:56

Warto szukać używek. Przeważnie można wyrwać prawie nieużywane wędki sporo taniej. Ja obłowiłem parę wędek zanim znalazłem to czego szukałem. W sklepach ogólnie warto poszukać wędek dedykowanych jerkom, bez znaczenia czy to korba czy cast cw około 50-60gram. Te wędki mają około 20lb. I wybrać akcje jaką się lubi. Ja lubię wędki o akcji fast i przy mojej metodzie połowu takie wędki się sprawdzają.

#64 ONLINE   PatLove

PatLove

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaLBN
  • Imię:Marcin

Napisano 24 wrzesień 2017 - 10:01

Fakt, używka to dobry temat, tylko niekiedy trzeba swoje cierpliwie odczekać zanim kupi się taki kij.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych