Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

II Warsztaty Salmo - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 marzec 2006 - 09:16

Cześć,
No cóż, przyszedł czas na relację z Warsztatów Salmo. Zapraszam Was serdecznie do lektury tekstu oraz zdjęć. Wewnątrz znajdziecie również multimedialną prezentację Historia ryby, w której opowiadamy o jednej z ryb złowionych podczas zlotu (muzyka miała być wesoła :mellow:). Zachęcam do dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie
Remek


#2 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 14 marzec 2006 - 09:29

Absolutna rewelacja- taki wypad i TAKA relacja :D

Brawo ekipa Salmo za taka impreze. Brawo Seb za taka relacje.

Niektore fotki, juz teraz moga miec miano kultowych :mellow:


Guzu

#3 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 14 marzec 2006 - 09:37

Witam
Więcej takich hiciorów :mellow: :mellow: :mellow:
Rewelka
pzdr.
Tarło$

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2006 - 10:12

Oj, strasznie żałuję że nie mogłem usłyszeć dyskusji pomiędzy Markiem i @Pepe !!!
Marek jest wędkarzem który z pewnością MOŻE coś powiedzieć o łowieniu szczupaków na duże gumy i na duże jerki, może uaktywni się na naszej stronie w tych tematach z czasem :mellow:

Bardzo fajna relacja, bardzo fajne zdjecia znad wody, dobra robota Seba!


#5 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 14 marzec 2006 - 10:38

Bardzo fajna relacja z jeszcze fajniejszej imprezy. Widać z buziek uczestników, że wszystko odbyło się w takiej sympatycznej i serdecznej atmosferze. Tak trzymać.

pozdrawiam

#6 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 14 marzec 2006 - 11:42

Swietna impreza i relacja.
Szkoda, ze nie bylem :unsure:
B)

#7 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 marzec 2006 - 12:56

miło się wspomina ;)
Relacja bardzo fajna. Szczególnie spodobała mi się przygotowana prezentacja. Fajnie się ogląda, niemal jak film.

pozdrawiam,

Marek

#8 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2006 - 14:05

Super relacja z na pewno Super Wypadu.
Prezentacja / filmik z holu troci Pepe - pierwsza klasa!!!
Ech, żal, że mnie tam nie było :( ...

#9 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 14 marzec 2006 - 15:43

Wewnątrz znajdziecie również multimedialną prezentację Historia ryby, w której opowiadamy o jednej z ryb złowionych podczas zlotu (muzyka miała być wesoła :mellow:).

Dobre, dobre... wiele rzeczy można powiedzieć o Nirvanie... ale żeby była wesoła :lol: :lol: :lol: .
A tak w ogóle to super prezentacja.

#10 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 marzec 2006 - 16:45

No i wyszło na to, że mamy kolejne przyjacielskie cykliczne spotkanie nad wodą. Brawo organizatorzy, vivat uczestnicy, SALMO niech nam rośnie dalej w siłę i potęgę.
Kopara mi opadła,że nie pojechałem (tym bardziej, że Kraków też był tam reprezentowany).
Oby więcej takich imprez.
Jeżeli ktoś nudzi się w połowie października, to skromnie informuję że równie gościnni są Krakusy na Pucharze Głowatki.
Szczegółowa informacja ukaże się w stosownym czasie.

Jeszcze raz gratuluję organizatorom, uczestnikom i autorom relacji.

#11 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2006 - 16:56

@GrynszpaN,

myślę, że w tym roku uda nam się odwiedzić Puchar.
Może w końcu ktoś z nas zostanie Bacą od Głowatki. :mellow:

#12 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 14 marzec 2006 - 18:01

tak jak opisał Rognis wyjazd pod względem towarzyskim udał się rewelacyjnie,czasu spędzonego nad wodą też było sporo,biorąc pod uwagę ilość przespanych godzin i odczyty z urządzenia Efexa które u większości uczestników pokazywało napis HOTbyło to nie lada wyczynem,na przyszłość wiem że podczas takich imprez porterówka jest niezbędna :lol:,niestety ani u mnie ani u @Gromita nie sprawdziło się prawo frajera o którym mówił nam prawie każdy słysząc że jesteśmy po raz pierwszy na trociach,jak się później dowiedzieliśmy niektórzy jeżdżą po kilka lat nad rzekę i nie mogą dopaść trotki,więc się nie łamaliśmy.Chociaż cały czas mam w głowie te warszaty to nie mogę się doczekać nastęnych,a nad Parsętę powrócę pewnie jeszcze nie raz.POzdrawiam również cały skład wesołego busa który zmienił się w wesoły skład wypakowanej po dach cordoby :lol:

#13 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 14 marzec 2006 - 19:50

@seba, ale dales czadu, ile nocy zawaliles? :mellow:
rewelacyjna relacja!

#14 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 marzec 2006 - 06:44

Rognis :D reportaz jest swietny , duzo ciekawych spostrzezen i duzo pieknych zdiec . Marek Szymanski cos mi sie zaokragla :mellow: Ciekawe gdzie nastepny Zlot ..aha Warsztaty sie odbeda ?

#15 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 15 marzec 2006 - 07:02

Artykul jest wspanialy , zdjecia ladne i ostre ,a filmik obledny,( w jakim programi obrabiany , czym krecony )
Pozdrawiam
PP

#16 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 15 marzec 2006 - 08:11

Cześć Sebek
Relacja z warsztatów pierwsza klasa,poparta zawodowymi zdjęciami.Byłem pierwszy raz na takiej imprezie wędkarskiej,napewno będę uczestniczył w następnych.Fantastyczni wędkarze w hotelu i nad wodą,wędkarz z Kartuz (jak by wszyscy byli tacy jak ON,byli byśmy w wędkarskim raju).Adasia porterówka wyśmienita,smialiśmy się ile on tego zabrał a okazało się że trochę za mało.Sebek napisałeś że hotel super i miałeś rację tylko właściciel nie zabardzo... No i jeszcze o czrnej magi Karola i jego czarnym kogucie,do tej pory mam ślady na pięcie :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich którzy byli na warsztatach jak i tych których zabrakło...

Gromit

#17 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 15 marzec 2006 - 09:10

Cześć,
Bardzo się cieszę, że relacja się spodobała. Bardzo jestem też zadowolony, że udało mi się wprowadzić coś co również przypadło do gustu - filmik. Obiecuję będzie więcej czegoś takiego. Taki film może zrobić każdy. Wystarczy poświęcić troszkę czasu i wykorzystać program Windows Movie Maker (każdy ma go na swoim komputerze :mellow:, jeśli oczywiscie ma Windows'a) albo jeszcze łatwiej można to zrobić za pomocą darmowego programu Microsoftu Photo Story 3.

Pozdrawiam
Remek


#18 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2006 - 11:59

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa!
Jest mi bardzo miło i oczywiście jestem zmobilizowany do dalszej ciężkiej pracy nad kolejnymi tekstami. :D

W relacji zapomniałem wspomnieć o przygodzie @Gromita z Karolowym pstrągowym kogutem. Otóż, jakimś cudem kogut zaopatrzony w podwójny hak, znalazł się nagle w spodniobutach, które założył Gromit. W końcu doszło do tego, że haki stały się na tyle uciążliwe, że Gromit zaczął odczuwać ból w pięcie. Po zdjęciu spodniobutów i ku naszemu ogromnemu zdziwieniu okazało się, że w jego piętę wbity jest malutki kogucik. Straszliwie nas to rozbawiło. :lol: I do tej pory nie wiemy skąd on się tam wziął...
Wracając do tematu hotelu to niestety jego właściciel miał mało wspólnego z cywilizowanym zachowaniem oraz chyba nie miał doświadczenia w przyjmowaniu większej ilości gości na raz... :wacko:



#19 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 15 marzec 2006 - 15:56

Wracając do tematu hotelu to niestety jego właściciel miał mało wspólnego z cywilizowanym zachowaniem oraz chyba nie miał doświadczenia w przyjmowaniu większej ilości gości na raz...
warto dodać że jego zachowanie zmieniło się podczas sobotniej kolacji,niektórych nawet po pleckach głaskał :lol:


#20 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 15 marzec 2006 - 16:21

Hmm to moze opiszecie wkoncu jak bylo z tym wlascicielem...bo kazdy tylko cos wspomni,a reszta (Ci co nie byli) sie tylko domyslaja <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych