Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1612 odpowiedzi w tym temacie

#1461 OFFLINE   Wiesiek2602

Wiesiek2602

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wiesiek

Napisano 14 wrzesień 2021 - 15:29

Zabawne to jest to, że szydzisz z ludzi na których łożysz kasę, regularnie co rok...,😆😆😆
Do tego czytuje ich wywody😆😆😆
Wręcz żenujące...

Użytkownik Wiesiek2602 edytował ten post 14 wrzesień 2021 - 15:35


#1462 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 14 wrzesień 2021 - 16:00

Zabawne to jest to co masz do powiedzenia w temacie Rzeka Narew bo reszta wypocin w twoim wykonaniu to po prostu g.wno.


  • compi i MietekK lubią to

#1463 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 15 wrzesień 2021 - 13:25

W końcu coś się ruszyło 80 cm z głębszej rynny dało sporo emocji, lubię te rzeczne kaczory za ich siłę i nieprzewidywalność, jednak coś tam z Wisły wpłynęło…

Załączone pliki



#1464 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 15 wrzesień 2021 - 13:49

Odcinek mazowiecki zapewne.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

#1465 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 15 wrzesień 2021 - 19:19

Mazowiecki, za Sikorami, myślałem, że ch.j strzeli smakoszy jak zobaczyli, że wypuszczam…
  • Hesher i tobifly2 lubią to

#1466 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 15 wrzesień 2021 - 19:43

Piękna ryba . Cofnij się kilka postów to zorientujesz się dlaczego pisałem o okręgu .😁
  • abrams i mopar lubią to

#1467 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 15 wrzesień 2021 - 20:17

Dzięki, jeszcze sumek 110 cm się zameldował, na sandaczową szpadkę, była zabawa w nurcie…
  • MietekK i tobifly2 lubią to

#1468 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 16 wrzesień 2021 - 06:35

Mazowiecki, za Sikorami, myślałem, że ch.j strzeli smakoszy jak zobaczyli, że wypuszczam…

No to od dzisiaj pewnie korek na korku będzie stał w okolicy, gdzie go złowiłeś :-)



#1469 OFFLINE   Wiesiek2602

Wiesiek2602

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wiesiek

Napisano 16 wrzesień 2021 - 06:59

Pogratulować pajka!
I zapewne się tam zaraz zaroi od rzecznych wyg pływających od lat 70-tych, znających rzekę jak nikt, oraz recytujący słowa najwyższych działaczy PZW😆 przeorają wodę, parę dni się pokręcą i powiedzą, że ta fotka to był fotomontaż i tu żadnych ryb nima jak wszędzie na Narwi, tak działa wrzucanie zdjęć😆😆😆

#1470 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 16 wrzesień 2021 - 07:41

Pogratulować pajka!
I zapewne się tam zaraz zaroi od rzecznych wyg pływających od lat 70-tych, znających rzekę jak nikt, oraz recytujący słowa najwyższych działaczy PZW😆 przeorają wodę, parę dni się pokręcą i powiedzą, że ta fotka to był fotomontaż i tu żadnych ryb nima jak wszędzie na Narwi, tak działa wrzucanie zdjęć😆😆😆


Z takim podejściem to te forum umrze szybciej niż nam się wydaje.

#1471 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 16 wrzesień 2021 - 07:42

Tak po prawdzie, to zdjęcie można zrobić tak, aby było widać rybę, dłoń i kawałek wody lub mokrej trawy.
Podobnie w nocy.

Nie sądzę też, aby zdjęcie szczupaka spowodowało pospolite ruszenie na Sikory (kiedyś miałem tam kupić działkę w linii brzegowej).
Systematycznie słyszę pięknych sandaczach łowionych 3 mosty dalej na warszawskiej Wiśle, albo o zgrupowaniach boleni na pewnej główce lub przy konkretnym kolektorze i jakoś tam nie jadę - nie chce mi się, wolę łowić w innym sektorze...


Użytkownik korol edytował ten post 16 wrzesień 2021 - 07:43

  • Wacha lubi to

#1472 OFFLINE   Wiesiek2602

Wiesiek2602

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wiesiek

Napisano 16 wrzesień 2021 - 07:52

Dopóki produkują Stellę, TP, blanki Loomisa czy Blassa i do szafy wpadają kolejne złomy to to forum nigdy nie umrze😜
Dziwne, że jeszcze nikt się nie przyczepił do tego na jakim sprzecie szczupak skapitulował😆
Panie Korol, na takiego jednego jak Pan przypada 30 tylko czekających na info co gdzie i na co😜 widziałem nie raz wycieczki po dwoch, trzech panów autami na ostrołęckich blachach gdzie ewidentnie dostali cynk o rybie i jeździli w jedno miejsce przez kilka dni, stali obok siebie i młócili.

#1473 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 16 wrzesień 2021 - 08:19

Tak po prawdzie, to zdjęcie można zrobić tak, aby było widać rybę, dłoń i kawałek wody lub mokrej trawy.
Podobnie w nocy.

Nie sądzę też, aby zdjęcie szczupaka spowodowało pospolite ruszenie na Sikory (kiedyś miałem tam kupić działkę w linii brzegowej).
Systematycznie słyszę pięknych sandaczach łowionych 3 mosty dalej na warszawskiej Wiśle, albo o zgrupowaniach boleni na pewnej główce lub przy konkretnym kolektorze i jakoś tam nie jadę - nie chce mi się, wolę łowić w innym sektorze...


Dobrze, że nie kupiłeś teraz chcą tam kolej puścić i jest ostra walka, ponieważ miejscowi i działkowicze protestują, myślę, że fajniejsze miejscówki są w okolicach Modlina żeby dobrze połowić. Wychowałem się nad tą wodą i widziałem jak rzeka się zmienia, wypłyca, jeszcze moźna coś fajnego wydłubać coraz więcej wędkarzy wypuszcza ryby drapieżne, a jeśli zabiera to sporadycznie, najgorsi są grunciarze tym ciężko coś wytłumaczyć, na plus, że śmieci od jakiegoś czasu zabierają, ale to też zasługa starej gwardii, która pacyfikuje tych co syf po sobie zostawiają, wieści nad wodą szybko się niosą.

#1474 ONLINE   Wacha

Wacha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:W.

Napisano 16 wrzesień 2021 - 09:26

Odwiedziłem i ja wczoraj omawiany odcinek, pierwszy raz z użyciem pływadła. Ustawiłem się typowo pod bolenia, w tym aspekcie pomimo niedużych głębokości w mojej ocenie woda ta ma potencjał, bo ryby mają dużo schronienia wśród bujnej tu roślinności. Pięknie było pospoglądać na masę drobnicy pośród wielu roślinek i przewspaniałe ataki rapek - tych większych i tych mniejszych + innych drapieżników - w stada drobnicy. Niestety rapkę, nawet kiedy już uderzy, ciężko doholować do końca, bo grzęznąc w roślinności szybko się wypina. Na minus - jak było już przez Kolegów wcześniej wspomniane - masa grunciarzy... mamy połowę września, środek tygodnia a na tym odcinku naliczyłem ponad 50 grunciarzy, generalnie nic do nich nie mam, ale jak widziałem sposób podbierania dorodnego leszcza (nie podbierakiem, a ...hakiem) i to co po chwili zadziało się z rybą (parę cięgów kijem)...to nie takie wędkarstwo w jakim ja sie lubuję. Wracając do pozytywów...w pewnym momencie zauważyłem wyskok nad taflę szczupaka, odpowiednie ustawienie pontonu, zmiana wędki i przynęty (14 cm łamany wobek) zrobiły swoje - ryba wyjechała w pierwszym rzucie, dokładnie z tego miejsca w którym się pokazała w całej swej okazałości. Odpłynęła w bardzo dobrej kondycji, mam nadzieję że będzie teraz (przynajmniej przez jakiś czas) bardziej ostrożna...rozmiarami dokładnie taka jak u Kolegi Rexxx. Pozdrawiam, połamania!

Załączone pliki



#1475 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 16 wrzesień 2021 - 15:51

:good: To forum trzyma się tak dobrze, dzięki takim pasjonatom jak Ty i wielu innym, ale na pewno nie dzięki tym co ich Stelle, TP i złom w dupsko uwiera.

Gratuluję fajnej rybki w fajnych okolicznościach  :good:


Użytkownik BOB edytował ten post 16 wrzesień 2021 - 15:52

  • Wacha i MietekK lubią to

#1476 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisano 16 wrzesień 2021 - 17:13

Kolego Wacha widziałem was wczoraj, sporo rzeki przeczesaliście, pływałem na szarym dużym kajaku, pozdrawiam i do zobaczenia. Dzisiaj tylko mały sumek się zameldował o 7-mej rano.

Użytkownik Rexxx edytował ten post 16 wrzesień 2021 - 17:13

  • Wacha lubi to

#1477 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 21 wrzesień 2021 - 20:36

21.09.21 Gzowo-Wierzbica szczupaczki około wymiarowe 5szt.rybki jakby z zarybienia każdy jakiś ubytek łusek /poprzecierane płetwy. :huh:



#1478 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 21 wrzesień 2021 - 20:50

Jacyś uciekinierzy z siatek .😁

#1479 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 21 wrzesień 2021 - 20:56

Raczej z siatami miały do czynienia niedawno.



#1480 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 28 wrzesień 2021 - 18:51

Końcówka września i październik to mój ulubiony czas na narwiańskie bolki.

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych