Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

North Fork Composites - Nowe blanki Garego Loomisa

nfc g.loomis blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
445 odpowiedzi w tym temacie

#321 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 01:40

Uczciwość,jeszcze raz uczciwość ale pewności brak.



#322 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4957 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 11 listopad 2019 - 06:40

Dlatego nie chętnie buduje wędki na odległość, dla mnie to kupowanie kota w worku i pewnie z tego powodu taki spory procent wędek zaraz po zbudowaniu ląduje na giełdzie.
Drugą rzeczą jest właśnie otrzymanie zamawianego blanku , budujemy jeden kijek pokazujemy koledze , następnie on chce mieć taki sam i tu zaczna się pod górkę bo po złożeniu ponownego zamówienia otrzymujemy co innego niż pierwowzór.
  • Guzu i Jozi lubią to

#323 OFFLINE   Kupisz

Kupisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 11 listopad 2019 - 06:46

... Oczywiscie krzywizna jest nie akceptowalna ale minimalna roznica w wadze moze juz byc norma.


Minimalna różnica wagi blanku ok. W moim nominalna waga 65g, zważona 79g tj ponad 20% różnicy. Gdzie jest minimum? Ehh:)

Użytkownik Kupisz edytował ten post 11 listopad 2019 - 06:50


#324 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 listopad 2019 - 08:35

Minimalna różnica wagi blanku ok. W moim nominalna waga 65g, zważona 79g tj ponad 20% różnicy. Gdzie jest minimum? Ehh:)

20% odchylu to po prostu inny blank
Nie wiem co dostałeś, jak widać NFC w ofercie nie ma innych 9 6, żeby się pomylić.
Ale świat jest pełen piaskowanych grafitowych blankow że szczytówka 5.5...

Ja bym napisał maila do NFC, zapytał czy dopuszczają takie odchylenia od parametrów podanych w tabeli.
Ciekawe co odpiszą ?

Użytkownik Guzu edytował ten post 11 listopad 2019 - 08:59

  • Jozi lubi to

#325 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 listopad 2019 - 09:02

Tak Koledzy. Trzeba to powiedzieć jasno. Nie trzeba mieć dużego pecha ( w którego zresztą nie wierzę) żeby wkręcić się w bubel.
  • Jozi lubi to

#326 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2019 - 09:50

...Na szczęście są inne marki dostępne :)

 

….albo inne sklepy.... w przypadku o którym pisze Zbyszek to TAckle24.de  zawaliło sprawę.... nie będę u nich więcej kupował



#327 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 listopad 2019 - 10:15

Niemiec płakał jak sprzedawał..blank ;-))))

#328 OFFLINE   hamerhed

hamerhed

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • Lokalizacjapoznań/giżycko
  • Imię:arek

Napisano 11 listopad 2019 - 10:41

 Czy kij zamówiony na odległość podlega zwrotowi przez okres 2 tyg. Pytam z ciekawości. Bo wiadomo że może to rodzić problemy natury ptaktycznej. Ale tak z litery prawa. Jak jest?

 

Z tego co pamiętam, jeśli jest to rękodzieło wykonane na zamówienie to zwrotowi nie podlega. Chyba że towar jest niezgodny z umową, wtedy obowiązują "standardowe" mechanizmy.



#329 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 listopad 2019 - 10:44

Z tego co pamiętam, jeśli jest to rękodzieło wykonane na zamówienie to zwrotowi nie podlega. Chyba że towar jest niezgodny z umową, wtedy obowiązują "standardowe" mechanizmy.

Tu chyba, na razie, chodzi o sam blank.



#330 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 listopad 2019 - 11:51

Czyli jeśli zamawiam kij na blanku A. Dostaję blank B i zarazem gotowy kij to wdupca rodbuilder. I wędkę mogę zwrócić.
A jeśli chodzi o towar niezgodny z umową to wystarczy spisać parametry długośc dolnika osprzęt itp. Czyli. Solidni zbrojmistrze mogą być spokojni. A artyści mniej. Pamiętajcie lepiej spisać temat i jest przejrzystość.


Czyli jeśli zamawiam kij na blanku A. Dostaję blank B i zarazem gotowy kij to wdupca rodbuilder. I wędkę mogę zwrócić.
A jeśli chodzi o towar niezgodny z umową to wystarczy spisać parametry długośc dolnika osprzęt itp. Czyli. Solidni zbrojmistrze mogą być spokojni. A artyści mniej. Pamiętajcie lepiej spisać temat i jest przejrzystość.
Oczywiście życzymy sobie solidnych i zaufanych rodbilderów......

Użytkownik bassy edytował ten post 11 listopad 2019 - 11:52


#331 OFFLINE   hamerhed

hamerhed

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • Lokalizacjapoznań/giżycko
  • Imię:arek

Napisano 11 listopad 2019 - 12:13

Tu chyba, na razie, chodzi o sam blank.

W pytaniu pojawiło sie słowo kij a nie blank, wiec przyjąłem że chodzi o wędkę na zamówienie. Jeśli autor miał na myśli blank to obowiązuje 2 tygodnie na zwrot przy zakupie na odległość bez podania przyczyny, chyba że znowu ściągany za indywidualne zamówienie wtedy mamy niezgodność z umową, ale zdaje się bez możliwości zwrotu gotówki.



#332 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2019 - 12:19

Koledzy, nie róbmy offtop.... to jest wątek o blankach NFC.... wątek dotyczący uprawnień konsumenckich,reklamacji etc jest już na forum, tam jest wszystko dokładnie opisane z tego co pamiętam



#333 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 11 listopad 2019 - 12:45

Tak ogolnie to jest problem z gotowcami na blankach NFC. Gotowe wedki sa dostepne jako “Edge Rods”, blanki jako NFC. Dzisiaj mialem troche czasu wiec pogrzebalem w roznych forach amerykanskich i wszedzie przewija sie ten sam problem. Bardzo kiepski customer service (brak kontaktu/odpowiedzi) oraz ogromne opoznienia w wypelnianiu zamowien. Nie za wiele negatywnych opini na temat samych wedek/blankow ale moze tak byc, ze robia i blanki i wedki na szybkiego bo nie nadazaja. Dlatego byc moze wychodza takie buble. Jak nie maja czasu zeby wypelniac zobowiazania z zamowien to beda mieli czas na sprawdzanie jakosci? Mialem kupic od nich gotowca ale po przeczytaniu tego watku i podobnych ma innych forum odpuszczam. A co bedzie jak cos sie z wedka stanie? Brak kontaktu przez maila, z telefonami jest podobnie. Ostatnio strzelila mi przy wyrzucie St.Croix i w dwa dni sprawa zostala zalatwiona.
  • damien79 i Remicki lubią to

#334 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2019 - 13:01

....zawsze możesz spróbować Kistlera,  robią gotowe wędki na blankach NFC istnieją od dawna i z tego co kojarzę cieszą się dobrą opinią



#335 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 11 listopad 2019 - 13:11

Zgadza sie. Mam jedna wedke. Kistler robi wedki pod bass’a- krotkie. Edge robi wedki chyba na wszystkich blankach NFC. Ja chcialem wedke z seri steelhead/salmon pod bolenia. Takiej nie ma w ofercie Kistler.

#336 OFFLINE   Kupisz

Kupisz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 11 listopad 2019 - 14:13

Ja bym napisał maila do NFC, zapytał czy dopuszczają takie odchylenia od parametrów podanych w tabeli.
Ciekawe co odpiszą ?

Napisać nie zaszkodzi chociaż customer service NFC to podobno kamień w wodę
Np https://www.rodbuild...ad.php?2,494758

#337 OFFLINE   talon

talon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 16:16

Jeśli blank kupowales w FC to niech oni się martwią i dostarczą blank jaki załatwiłeś.
Nic już u nich nie kupię.

#338 OFFLINE   woojtek13

woojtek13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów

Napisano 23 listopad 2019 - 23:53

Witam,

Poszukuję porównania wędek na blankach ST 964-2(IM) i ST 962-2(IM) firmy NVC

Może miał ktoś z nimi styczność. Szczególnie interesuje mnie model ST 962-2(IM) ???



#339 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 27 grudzień 2019 - 09:20

Ktore z blankow NFC sa z przeznaczeniem pod walleya-sandacza ?



#340 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:38

Np. Seria MB


  • Szymon82 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, nfc, g.loomis, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych