Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

o silnikach znowu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 sierpień 2009 - 19:50

Witam
Mam od niedawna problem - silnik stracił trochę mocy, nie kręca się na tak wysokie obroty jak drzewiej bywało, wcześniej pływałem spokojnie ponad 40km/h, teraz przebicie 30paru to już sztuka. Jest możliwe ze upał mu nie służy? Nie wymieniany od jesieni olej? przytkany filtr paliwa? problemy z chłodzeniem ?(brak innych symptomów)
Pytanie drugie, chciałbym kupić nową śrubę (tohatsu) wie ktoś gdzie tego szukać? Wiem z poprzednich postów, że są 3 typy, teraz mam standard, chciałbym szybkościową bo wcześniej jak się wkręcał na obroty bez problemu to brakowało mu możliwości przełożenia tego na wodę. Gdzie ich szukać w necie lub Krakowie?

#2 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 sierpień 2009 - 19:59

Kuba, a byłeś na stronie tohatsu.pl?

#3 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 sierpień 2009 - 20:00

Jak ufać firmie która nie jest w stanie przetłumaczyć swojej strony odpowiednio a ich FAQ jest w zasadzie... nieodczytywalne ze względu na czcionki. Jedyne co potrafią odpowiedzieć - skontaktuj się z lokalnym dilerem....

#4 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 sierpień 2009 - 20:15

Oki, sklep jest w Krakowie i chyba nazywa się Hals. Poza tym zobacz Permatech lub Echosonda. Jest też taki link: http://www.solas.com...rch/default.asp :D Permatech jest ich przedstawicielem w RP.

#5 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 sierpień 2009 - 20:44

No nazwa sklep to trochę za wiele dla poddasza z wejściem przez podwórko i śmietnik. Sklep jest i pewnie w końcu jakoś wynegocjuję części, choć gdy przychodzi do cen to pan okazuje się mieć bardzo dziwne poczucie humoru i na przykład podstawowy serwis silnika - wymiana oleju, bez filtrów, bez smaru spodziny, bez impelera kosztuje 350pln. Za wymianę oleju, robotę trwającą 5 minut jak ktoś niedowidzi, ma niedowład rąk i nie jest sprawny technicznie. Termin kilkudniowy....

Za linki wielkie dzięki, może przez nich coś załatwię.Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia Kryst!

#6 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 sierpień 2009 - 21:11

No cóż Kuba, nic się nie zmieniło - musimy być własnymi mechanikami, lekarzami, prawnikami itp., itd. :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych