Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Kamatsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 12:35

Czy ktoś zna stonę, na której można znaleźć pełną ofertę (przynajmniej dostępną w kraju) woblerów Kamatsu?
Sprawą jestem zainteresowany, gdyz przeczytałem, że Kamatsu bardzo udanie skopiowało Shad Rapa Rapali, zaś cena jest dużo niższa niż oryginału.
Jestem też zainteresowany boleniową ofertą wobków Kamatsu.

#2 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 17 marzec 2006 - 12:49

Zamiast powiedzmy pięciu Kamatsu kup cztery Rapalki.
Bo co orginal to orginal.

#3 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 17 marzec 2006 - 13:24

jest pewna nieścisłość w tym o co pytasz. kamatsu prowadzi f. Konger. Znajdzież bez problemu. Cały katalog woblerów jest w formacie PDF.
Tylko pełna oferta kamatsu to nie to samo co oferta Kongera. W Kongerze nie ma z kim gadać. Pod adresami podanymi przez tą firmę w ogóle nie wiedzą co to jest kamatsu. Powołują się nawet na sklep internetowy z woblerami, tylko tam są woblery zupełnie innych producentów. Czyli taka typowa polska wolna amerykanka. gdybyś jednak znalazł sklep w Polsce z dużym wyborem w/w to podaj mi telefon do nich. Chętnie się zapoznam.

pozdrawiam

#4 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 13:42

@ Thymallus
OK jeśli znajdę to prześlę Ci namiary na priv, a stronę Kongera sprawdzę.

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 marzec 2006 - 13:47

niestety nawet sami dostawcy od kongera - znam kilku kierowcow ktorzy woza ten sprzet nie maja zielonego pojecia na jakich zasadach odbywa sie rozprowadzanie tych badz co badz dosc obiecujacych wobkow... bywa tak ze na caly samochod znajdzie sie jeden a czasami to nawet z piec woblerko w:D

#6 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 17 marzec 2006 - 13:52

Praktyka o ktorej pisze Mifek jest (byla) dosc powszechna wsrod dystrybutorow sprzetu wedkarskiego.

Pamietam, jakis czas temu mialem okazje pozyskiwac produkty na podstawie smoczego katalogu. Katalog byl aktualny, ceny w cenniku tez, ale jak sie zamawialo to sie okazywalo ze ludzie czekaja juz na to pol roku :(

Prowadzac taka polityke, nie trzeba tworzyc kosztownych magazynow, towar schodzi na biezaco. Zabawa trwa dopoki producent (zrodlo) nie bedzie chcial sprzedawac normalnych ilosci...a od tego roku smok stracil Gamakatsu...

Guzu

#7 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 14:46

Zamiast powiedzmy pięciu Kamatsu kup cztery Rapalki.

To prawda, ze co dobrze znany (w tym przypadku legendarny) wyrob to znany....ale....zwlaszcza po doswiadczeniach szwedzkich mnie bardziej podobaja sie woblery w jednym kawalku wyplute z wtryskarki, ster tworzy integralna czesc z woblerem, jezeli plastik jest dobrze dobrany to jest to przyneta praktycznie nie do zniszczenia.

A w roznych wyrobach z balsy a to ster sie lubil polamac (nie dotyczy tego akurat modelu) a to zaczynalo cieknac od dziur po zebach...

Kamatsu widzialem na Targach, wiele znajomych ksztaltow... :lol: .....jezeli tanie i dobrze wykonane to czemu nie sprobowac?Tylko wlasnie, gdzie to kupic?
Gumo

#8 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 14:58

@Thymallus
Pierwsze efekty zasięgania języka są dość skromne :wacko:
1. Sklep WMH - Spójnia tel. (22) 839 53 53 - po wnikliwszym przesłuchaniu twierdzą, że mają ok. 20 różnych modeli (jeden z kolegów stwierdził,m że to musi być nowa dostawa, albo 1 model = 1 kolor :unsure: ).
2. Sklep Ochotka - www.ochotka.com, ochotka@ochotka.com, (22) 612 26 18 mają mieć pełną ofertę za ok. 2 tygodnie (realizacja zamówienia). Na stronie w ogóle nie maja tych wobków.
3. Sklep MUskie - duży wybór, ale nie mają wszystkich kolorów, w każdym razie najkonkretniejsza odpowiedź. Ten sklep ma niewątpliwie największy w Warszawie wybór przynet spinningowych, ale zarazem najwyższe ceny. Tel. (22) 857 36 26


#9 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 14:59

@Czez,

tutaj znajdziesz katalog z pełną ofertą woblerów Kamatsu:
http://www.konger.pl/


@Thymallus, @Gumo,

największa oferta woblerów Kamatsu była zawsze w warszawskim Bassie. :D


@All,

większość woblerów tej firmy jest zrobiona na wzór znanych modeli innych firm. Są to ewidentnie skopiowane wzory.
Jednak należy pamiętać, że jeśli są skopiowane to wcale nie muszą być złe. Ja mam kilka woblerów Kamatsu i na kilka z nich regularnie łowię ryby. Mam swój typ w woblerze trollingowym oraz w wobkach na bolki i sandacze. Są bardzo łowne. :D

#10 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 15:02

@Czez,

wpisaliśmy posty w tym samym momencie...hehe :mellow:

#11 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 15:39

@ Rognis
@ Thymallus
telefonowałem do Bassa (22-632 97 41), w tej chwili nie mają Kamatsu, ale mają mieć w bliżej nieokreslonej przyszłości :D

#12 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 15:57

@Czez,

cholera, a mieli taki duży wybór. Chyba nawet pełen. :wacko:

#13 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 17 marzec 2006 - 17:00

Czez, bardzo dziękuję za informacje. Cieszę się, że kolega Rognis powoli zauważa różnicę pomiędzy czasem przeszłym, a rzeczywistością. Mnie 300 km od Warszawy trochę trudno śledzić zaopatrzenie warszawskich sklepów. a sam dystrybutor czyli f. Konger nie wie nic.

pozdrawiam

#14 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 17 marzec 2006 - 17:03

Kamatsu w Bassie to historia. Z tego co pamiętam w zeszłym roku mieli tylko kilka sztuk. Nawet w małych sklepikach mieli więcej.

Pozdrawiam
Remek


#15 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2006 - 20:21

Moze w listopadzie cos rzuca? <_<

A tak a propos sklepow, odwiedzilismy niedawno Muskie na Smoluchowskiego...rozne rzeczy juz widzialem ale gosc, ktory nas obslugiwal wpoil we mnie nowe spojrzenie na temat: OLEWAC KLIENTA.
Niezla przedsezonowa zacheta do zakupow i na pewno skorzystam, zwlaszcza ze marze w tym sklepie to chyba ze 100%...

Bawcie sie panowie ze sklepu spokojnie dalej ta konsola z grami, dobranoc... B)
Gumo

#16 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 marzec 2006 - 13:28

Bawcie sie panowie ze sklepu spokojnie dalej ta konsola z grami, dobranoc...

Hehehe. Dobre. Tego jeszcze nie widzialem.
Fakt, ze jak bywam w sklepie w Wawie to albo Jerk albo FC, a tam konsol nie widzialem :D... jeszcze :D

Guzu


#17 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 13:32

@Daniel,

w salonie Muskie możesz stać pół godziny przy ladzie i może łaskawie cię obsłużą. :wacko: :huh:

#18 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 13:46

@Seba,

żeby tylko to ja bym sobie nie krzywdowal :lol: Zagladam czasem do tego sklepu w sobote - jest czynny chyba do 14-ej a w tygodniu najczesciej nie mam czasu bo pracuje.
Nie daj Boże żeby tam wejśc o 13:00 czy co gorsza 13:30 - niechętne spojrzenia obsługi, zwijanie zakładu itp działania mające na celu żeby delikwent domyślił się że jest persona non grata i już sobie poszedł :unsure:
szkoda, bo w sumie zaopatrzenie sklepu w przynety spinningowe jest naprawde niezle, i nawet pomimo wysokich cen chetnie bym cos kupil od czasu do czasu, ale jak pomysle sobie o obsłudze to najczęsciej mi przechodzi :lol:

#19 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 20 marzec 2006 - 14:10

ja bym olał z góry taki sklep. Choćby dla zasady....

#20 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2006 - 14:59

Hehe, ale za to gra ....wedkarska...

Baloo, oni doskonale wiedza, ze moga sobie na to pozwolic....duzych sklepow z szerokim asortymentem jak na lekarstwo. Ode mnie do Bassa jest pewnie ze 40km, do WMH z 15...i z reguly jest tak, ze nawet musisz kilka zjezdzic zeby kupic co Cie interesuje.
Na mnie juz duzo nie zarobia, na szczescie sa inne zrodla zaopatrzenia... B)
O, biedni oni beda jak szeroko pojeta sprzedaz internetowa wzrosnie, beda stragany przed wejsciem rozkladac... :lol:
Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych