Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

DAIWA Exist 2015 opinie, uwagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 14 styczeń 2015 - 15:15

Kołowrotek jak kołowrotek, ale żeby powodował tak silne przeżycie religijno-erotyczne to mnie trochę dziwi :D

Nie dziw Pan nic, po prostu skroplone uczucia wylały mi się wszystkimi dziurkami...

No full nirwanka jednem słowem... :lol: :lol: :lol:



#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 19:51

Zakupowi nowego Exista towarzysza emocje nieosiagalne dla innych kreciolkow, te ciagle oczekiwanie az zacznie w koncu ''zabkowac'' i 2.5 tys pojdzie w pi..u ( zakladajac cene wyjsciowa 3.5 tys zas bo za tysiaka moze ktos kupi na jerkbaicie) :) :) :) 



#23 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 14 styczeń 2015 - 19:56

Zakupowi nowego Exista towarzysza emocje nieosiagalne dla innych kreciolkow, te ciagle oczekiwanie az zacznie w koncu ''zabkowac'' i 2.5 tys pojdzie w pi..u ( zakladajac cene wyjsciowa 3.5 tys zas bo za tysiaka moze ktos kupi na jerkbaicie) :) :) :)

Mówisz Michał, że exist też do d...y :lol:  :lol: .



#24 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 14 styczeń 2015 - 20:39

Mówisz Michał, że exist też do d...y :lol:  :lol: .

A nie... :rolleyes:



#25 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 14 styczeń 2015 - 20:44

Zakupowi nowego Exista towarzysza emocje nieosiagalne dla innych kreciolkow, te ciagle oczekiwanie az zacznie w koncu ''zabkowac'' i 2.5 tys pojdzie w pi..u ( zakladajac cene wyjsciowa 3.5 tys zas bo za tysiaka moze ktos kupi na jerkbaicie) :) :) :)

Jak kołowrotek jest ciutkę głośniejszy niż kot skradający się w sąsiednim powiecie, to i ten tysiak "na jerkbajcie" mocno w strefie marzeń... :rolleyes:



#26 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 15 styczeń 2015 - 03:36

Panowie co jak co, ale jakbyśmy dostali taką zabawkę to każdy z nas by się ucieszył ; )



#27 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 09:49

Mówisz Michał, że exist też do d...y :lol:  :lol: .

 

 

Do d..y sa wszystkie stelle, exist jest nie wiem do czego, najpredzej do gabloty :) 


  • spinnerman lubi to

#28 ONLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:24

Do d..y sa wszystkie stelle, exist jest nie wiem do czego, najpredzej do gabloty :)

Miałem już dawno zapytać :) to czym ty krecisz jak większość mlynkow jak i flagowcow jest do dupy? Betoniarką :)

#29 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:33

Miałem już dawno zapytać :) to czym ty krecisz jak większość mlynkow jak i flagowcow jest do dupy? Betoniarką :)

 

Niezmiennie od wielu lat Twin Powerami dzejdiem, Sustainami ze starych czasow, mam tez Metaroyala. Wsio rabotajet, farba nie schodzi, tryby sie nie zacieraja, nie zabkuja, stukaja czy pukaja.


  • Wiktor i Karol Krause lubią to

#30 ONLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:44

Czas ich przeminąl,zapomnijmy bo teraz musi się psuć tyczy się to również motoryzacji.W tych czasach zarabia się na serwisie.Można zrobić coś co będzie na lata ale po co?to jest biznes.

#31 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:54

Czas ich przeminąl,zapomnijmy bo teraz musi się psuć tyczy się to również motoryzacji.W tych czasach zarabia się na serwisie.Można zrobić coś co będzie na lata ale po co?to jest biznes.

 

Od nas samych zalezy czy akceptujemy narzucane nam warunki czy nie. Jak bedziemy sie slinic na kazda nowosc i kupowac to beda coraz gorsze. Po co nam w kolowrotku morskie przekladnie jak za chwile zaczna krecic jak wspomniana juz  betoniarka :) 


  • Wiktor lubi to

#32 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4147 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:00

Podobnie jak Bujo zatrzymałem się na etapie ''Twin Power - Turki" i w zupełności jest mi z tym dobrze i nie potrzebuje nic ponadto do łowienia  ;)

Choć Stelle posiadam  :lol:  :lol:  :lol: w gablocie  :lol:  :lol:  :lol:


  • Franc lubi to

#33 ONLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:13

Od nas samych zalezy czy akceptujemy narzucane nam warunki czy nie. Jak bedziemy sie slinic na kazda nowosc i kupowac to beda coraz gorsze. Po co nam w kolowrotku morskie przekladnie jak za chwile zaczna krecic jak wspomniana juz  betoniarka :)

Zgadzam się z Tobą ale prędzej czy później zostaniemy do tego zmuszeni bo te stare konstrukcje wieczne nie będą a i z częściami licho.W moim arsenale również zatrzymałem się na roczniki 2001 :) Ale ostatnio chodzi po głowie coś świeżego (nie znaczy lepszego) :)

#34 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4601 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:21

Panowie oni tam rynek wschodnio-europejski mają naprawdę głęboko w... i wcale nie pragną tu zaistnieć. To inne pieniądze i inna mentalność. Tam nikt nie łowi po kilka lat jednym kołowrotkiem z prostej przyczyny- oni lubują się w nowościach technologicznych i stać ich na to  :) Cena topowego kołowrotka to równowartość 20 plastikowych woblerów.  Jak ktoś chce to mogę dać namiar na dobry sklep w którym nowy EXIST kosztuje w granicach 550 USD. 

Szkoda, że ostatnio papier tak skoczył... :( 



#35 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5417 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:39

TP stukają tak samo jak Stelle, tylko jeszcze w pudełku :)

 

Bardzo ładny, serio, kupię cztery, będą super wyglądać poustawiane na półce od najmniejszego do największego, jade zamówić gablotkę u stolarza


  • spinnerman i Franc lubią to

#36 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:51

Panowie oni tam rynek wschodnio-europejski mają naprawdę głęboko w... i wcale nie pragną tu zaistnieć. To inne pieniądze i inna mentalność. Tam nikt nie łowi po kilka lat jednym kołowrotkiem z prostej przyczyny- oni lubują się w nowościach technologicznych i stać ich na to  :) Cena topowego kołowrotka to równowartość 20 plastikowych woblerów.  Jak ktoś chce to mogę dać namiar na dobry sklep w którym nowy EXIST kosztuje w granicach 550 USD. 

Szkoda, że ostatnio papier tak skoczył... :(

 

 

Ja wole Twin Powery i normalne zycie niz 16 godzin w korporacji i Existy czy Stelle do d..y :) :) :) 


  • Wiktor i Maciej1979 lubią to

#37 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 15 styczeń 2015 - 12:12

POKOLENIE IKEA.



#38 OFFLINE   nitror1

nitror1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Arek

Napisano 15 styczeń 2015 - 13:24

Panowie oni tam rynek wschodnio-europejski mają naprawdę głęboko w... i wcale nie pragną tu zaistnieć. To inne pieniądze i inna mentalność. Tam nikt nie łowi po kilka lat jednym kołowrotkiem z prostej przyczyny- oni lubują się w nowościach technologicznych i stać ich na to  :) Cena topowego kołowrotka to równowartość 20 plastikowych woblerów.  Jak ktoś chce to mogę dać namiar na dobry sklep w którym nowy EXIST kosztuje w granicach 550 USD. 

Szkoda, że ostatnio papier tak skoczył... :(

Poproszę o namiary :)



#39 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4601 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2015 - 15:11

Poproszę o namiary :)

Poszedł priv. ;)



#40 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 15 styczeń 2015 - 17:51

Czytam, zresztą nie poraz pierwszy, że komuś ząbkował exist, więc teraz wiesza na nim psy.

Jestem po raz kolejny zdziwiony.

Stara seria '05 jest u mnie w użytku od momentu pojawienia się na rynku.

Żaden z nich nie ząbkuje i nie widzę szansy, żeby któryś zaczął.

Jest tylko jeden wymóg formalny, żeby tak było u każdego- należy używać ich zgodnie z przeznaczeniem.

Jeśli ktoś sobie wyobraża, że jak kupił młynek za 2-3 tysie, to już może z nim robić wszystko, to jest w błędzie.

Exist, jest kołowrotkiem dedykowanym do Ul (1003, 2004), lekkiego (2500) i średniego spinningu (wielkość 3000 hyper).

Po kilku wypadach nad rzekę z ciężkimi (lub stawiającymi duży opór w wodzie) przynętami i np. po paru próbach wyrwania 30 gr główki z zaczepów,

taki exist 2500 faktycznie zacznie tracić spasowanie i tu już tylko krok do ząbkowania.

Trochę trudniej jest zakatować mechanizm hyper, ale to też się niektórym udało.

 

Nie wiem jaki będzie ten najnowszy, poprzednią generacją po testach "na sucho" też nie byłem zachwycony,

ale o modelu '05 (właściwie wykorzystywanym), mogę mówić tylko w superlatywach.


  • Guzu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych