Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

FishingArt - pracownia rodbuildingowa

pracownia fishing art blank

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2601 odpowiedzi w tym temacie

#2601 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4978 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano wczoraj, 22:11

Maciek poruszyl tu chyba dosc wazna ceche tych blankow a mianowicie stosunek ich balansu do ogolnej wagi. Bylo juz o tym w niednym watku, wiec nie bede sie powtarzal z wyjasnieniami a odniose sie do konkluzji, ze wywazenie zestawu dajace nawet duza ogolna waga jest mniej dolegliwe w trakcie dluzszego niz kilka chwil spinningowania niz odchudzenie go kosztem wywazenia. 

SLS-y daja mozliwosc wywazenia z niska ogolna waga,- to jest ich duuuuza zaleta.

• maniak i cristovo lubią to

#2602 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4978 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano dziś, 05:57

Jest jeszcze jedna cecha SLS-ow, ktora wysmienicie sprawdza sie w ciasnych miejscach. Ciasne miejsca to dla mnie takie gdzie walke trzeba stoczyc na malej powierzchni. Nie mam tu na mysli jedynie malych rzeczek, ktore podpowiada wyobraznia. Lowic na starych opaskach duzej rzeki w tzw "kieszonkach" ostatnia faza holu odbywa sie rowniez na malej powierzchni w wolniaku albo nawet cofce i zalezy nam/mnie, szczegolnie gdy mam duza rybe na kiju aby nie odeszla znow w nurt. Do takiej walki na malym obszarze mnie najlepiej sie sprawdza kij o bardzo duzej amortyzacji (taki jak SLS), ktory paruje zrywy ryby cala swa dlugoscia. I jak jeszcze przy podebraniu, zawinie w kolko,- to dla mnie ideal.

Wlasnie z powodu tych cech zdecydowalem sie na SLS-a 9020, bo ma dlugosc jaka daje mi duzy komfort prowadzenia przynet po "moich" opaskach i zarazem nie przeszkadza przy podbieraniu ryby.

Użytkownik Rheinangler edytował ten post dziś, 06:28

• maniak lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych