Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FishingArt - producent blanków / pracownia rodbuildingowa

blanki pracownia fishing art blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2915 odpowiedzi w tym temacie

#1301 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 09 sierpień 2014 - 08:01

Tomek ładnie ubrany kijek  :)  , to taki sam jak Krystka ?

Tak.



#1302 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:11

Może i ostre ale ugięcie i trzymanie ryby powinn być wzorcowe.W japan 7-30g jest wzorcowe ugięcie i trzymanie ryby a kij ostra szpada.Zobaczysz pod rybą, myślę że będziesz Pan zadowolony :) .

No dzisiaj trochę było.Szkuty takie 50-55 ale faktycznie nie typowa wędka.Pod rybą elegancko się ugina nawet pod taką choć trudno tu mówić o walce.Czułość jest niesamowita.Zasięg miazga,katapultuje wobki na oszałamiające odległości co jest cechą bardzo ważną przy Rapach.



#1303 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:33

Też właśnie myślę,że te Vegtery są zaskakującymi blankami.Czułość,moc,zaskakująca rozpiętość ciężaru wyrzutu, piękne ugięcie i niesamowita katapulta to znaki rozpoznawcze tej serii.


Użytkownik kogut edytował ten post 11 sierpień 2014 - 12:48


#1304 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaPL/NL

Napisano 12 sierpień 2014 - 17:27

ja swoim vegterem 8'6"-20lb. poza bolko-zedo-szczupakami łowiłem też na rafach na woblerki 3,5-4cm. rzuca już tym słabo (fajnie jest od 9-10g),ale z łódki można wobka wypuścić... czułość: na p.p. 10lb.+ fluoro 15lb.-miazga.wobek 3,5cm wypuszczony na 70-80m ostro szarpie łokciem i wszystko się wpina, ryb: przy łowieniu białorybu na mocno odkręconym hamulcu spadł mi jeden okoń ok.25cm a kilkanaście innych ryb wyjechało (klenie,okonie,szczupaki,bolki,zedy i dwa sumki 70-95cm).

   

dziwna konstrukcja,z jednej strony ostro podbija i kasuje luz przy główce 30g,a z drugiej fajnie sie łowi na małe ,byle agresywne (wobek,cykada,obrot.) przynęty.ekstra szybka,ale z pięknym progresem,choc rzeby powalczyć potrzebuje ryby minimum ze 2kg.gasi ryby bardzo szybko, nawet sumy (parę bujnięc po zacięciu+ parę chlapnięć przy podbieraniu,) -mi pasuje


Użytkownik WOBI edytował ten post 12 sierpień 2014 - 17:33

  • Del Toro i Krystekwolf lubią to

#1305 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 12 sierpień 2014 - 19:35

ja swoim vegterem 8'6"-20lb. poza bolko-zedo-szczupakami łowiłem też na rafach na woblerki 3,5-4cm. rzuca już tym słabo (fajnie jest od 9-10g),ale z łódki można wobka wypuścić... czułość: na p.p. 10lb.+ fluoro 15lb.-miazga.wobek 3,5cm wypuszczony na 70-80m ostro szarpie łokciem i wszystko się wpina, ryb: przy łowieniu białorybu na mocno odkręconym hamulcu spadł mi jeden okoń ok.25cm a kilkanaście innych ryb wyjechało (klenie,okonie,szczupaki,bolki,zedy i dwa sumki 70-95cm).

   

dziwna konstrukcja,z jednej strony ostro podbija i kasuje luz przy główce 30g,a z drugiej fajnie sie łowi na małe ,byle agresywne (wobek,cykada,obrot.) przynęty.ekstra szybka,ale z pięknym progresem,choc rzeby powalczyć potrzebuje ryby minimum ze 2kg.gasi ryby bardzo szybko, nawet sumy (parę bujnięc po zacięciu+ parę chlapnięć przy podbieraniu,) -mi pasuje

Wybacz ze sie spytam ale jestes pewien tych 70 - 80 metrów ? Bo jezeli tak to czułość jest super :)



#1306 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:42

ja swoim vegterem 8'6"-20lb. poza bolko-zedo-szczupakami łowiłem też na rafach na woblerki 3,5-4cm. rzuca już tym słabo (fajnie jest od 9-10g),ale z łódki można wobka wypuścić... czułość: na p.p. 10lb.+ fluoro 15lb.-miazga.wobek 3,5cm wypuszczony na 70-80m ostro szarpie łokciem i wszystko się wpina, ryb: przy łowieniu białorybu na mocno odkręconym hamulcu spadł mi jeden okoń ok.25cm a kilkanaście innych ryb wyjechało (klenie,okonie,szczupaki,bolki,zedy i dwa sumki 70-95cm).

   

dziwna konstrukcja,z jednej strony ostro podbija i kasuje luz przy główce 30g,a z drugiej fajnie sie łowi na małe ,byle agresywne (wobek,cykada,obrot.) przynęty.ekstra szybka,ale z pięknym progresem,choc rzeby powalczyć potrzebuje ryby minimum ze 2kg.gasi ryby bardzo szybko, nawet sumy (parę bujnięc po zacięciu+ parę chlapnięć przy podbieraniu,) -mi pasuje

Wędka pod Rapy na dużą rzekę i grubą wodę.Idealnym multikiem do niej byłaby Daiwa Z .



#1307 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaPL/NL

Napisano 13 sierpień 2014 - 08:28

Wybacz ze sie spytam ale jestes pewien tych 70 - 80 metrów ? Bo jezeli tak to czułość jest super :)

Ze 110 metrowego nawoju (który stracił pewnie z 10m przy przewiązywaniu zestawów) wypuszczałem się tak żeby na szpuli zostawało kilka zwojów linki w razie W...,myślę że bywało nawet więcej,ale nie chcę nikogo szokować. Warunek : agresywny wobek np. typu hornet czy alaska 3,5-4cm i rafowy kleniowo/brzanowy  nurt. dodam że miałem brania i wyciągałem ryby z  takich odległości,a po holu czułem się tak samo ja po dorszu z Władka ;)



#1308 OFFLINE   Siksa

Siksa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 395 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 29 sierpień 2014 - 10:42

Panowie miał ktoś z was do czynienia z muchówką na blanku Ignis 9" 4#? Szukam dość szybkiej wędki, pracującej głębiej pod większym obciążeniem. Będę używał jej głównie do suchej, czasem nimfy, a łowić będę na Sanie. Ten blank to typowa szpada o szczytowej akcji, czy nada się do moich celów?



#1309 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2639 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 29 sierpień 2014 - 12:50

Kiedy pare miesięcy temy rozmawiałem z P. Krzysztofem o blanku do takich właśnie celów, to tego Ignisa polecał.



#1310 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 30 sierpień 2014 - 07:10

http://www.fishingar...ie-Rzutowym.htm



#1311 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:38

Kiedy Mistrz będzie dostępny w pracowni ?

#1312 OFFLINE   Konrad-Northrods

Konrad-Northrods

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 03 wrzesień 2014 - 20:48

Będzie po 15.09 na razie tylko tel. satelitarny:)



#1313 ONLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 03 wrzesień 2014 - 21:26

A ja bidny napieprzam maile  :) Nie otrzymując odp...Juz wiem czemu :) 

 

 

Pzdr



#1314 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1883 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 05 wrzesień 2014 - 05:48

A ja mam takie pytanie jak naprawde jest z łamliwością blanów z FA. Jak zwykle plotek dużo! Ponoć kilka już ich było.
Ja słyszałem o dwóch

#1315 ONLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 05 wrzesień 2014 - 06:28

NIe wiem jak jest z "łamliwością" , ja mam 3 blanki od Krzysztofa . Sam na nich rzezbiłem z pomocą lepiej znających sie na temacie kolegów i żaden mi się nie złamał. Jeden z nich przezbrajalem ze 3 razy..więc  zapewne są to mocne i dobre blanki ,skoro nic sie nie  schrzanilo:) 

 

Pzdr 



#1316 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 05 wrzesień 2014 - 07:00

Z łamliwością jest tak że Krzysztof realizuje wszystkie naprawy gwarancyjne szybko i bez zbędnych pytań.
Sam tego doświadczyłem ( z CTSem bo Krzysztofowego blanku jeszcze nie mam ) więc wiem co mówię.

#1317 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:19

Plotek jak zwykle najwiecej  :D Pewnie procentowo lamia sie tak samo jak inne.

Ale nawet jak moj sie zlamie, to mam gwaracje na miejscu i nie musze odsylac blanku do jakiegos Xin Zig Ho na drugi koniec swiata.


  • Karol Krause lubi to

#1318 OFFLINE   pawello

pawello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B.

Napisano 05 wrzesień 2014 - 19:10

Ja swojego Blaasika połamałem, ale niestety podczas wypakowywania z samochodu. :(   



#1319 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1883 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 05 wrzesień 2014 - 19:16

Czyli standard więcej plotek niż faktów :/

#1320 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 05 wrzesień 2014 - 21:55

Cóż, mógł bym coś w tym temacie napisać ale że serwis niesamowita profeska, odpuszczę. Wpadka może zdarzyć się najlepszym. I mam zamiar zamawiać następny blank od Krzysztofa, w sumie zrobię to bankowo :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych