Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie koszty POWER PRO??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jacavip

jacavip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 19 marzec 2006 - 13:59

Witam troche naczytalem sie o wytrzymalosci jaka prezentuje power pro zakupiona w Polsce oraz o tym o ile bardziej warto sciagnac ja z USA. Szczerze mowiąc sam juz zglupialem bo nie spodziewalem sie, ze moga wystapic takie rozbieznosci w parametrach tych plecionek. CZy naprawde lepiej jest sciagnac ja ze stanow (jako ze nie mam tam zadnych znajomych, pozostaje mi chyba tylko Cabelas), a jesli tak to jaki jest koszt samej wysylki tu do nas?
Z góry serdecznie dziekuje za rade i pozdrawiam.

#2 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 19 marzec 2006 - 15:22

Witam troche naczytalem sie o wytrzymalosci jaka prezentuje power pro zakupiona w Polsce oraz o tym o ile bardziej warto sciagnac ja z USA. Szczerze mowiąc sam juz zglupialem bo nie spodziewalem sie, ze moga wystapic takie rozbieznosci w parametrach tych plecionek. CZy naprawde lepiej jest sciagnac ja ze stanow (jako ze nie mam tam zadnych znajomych, pozostaje mi chyba tylko Cabelas), a jesli tak to jaki jest koszt samej wysylki tu do nas?
Z góry serdecznie dziekuje za rade i pozdrawiam.

Witaj, a czy kolega mysli, że w USA to nie ma bubli. Jesli chcesz kupic oryginalną plecionke Power Pro to wejdz na allegro i tam znajdziesz. Oczywiście są też podróby których radzę ci unikac wielkim łukiem B) Ostatnio kupowałem koledze i jest zadowolony:),a troszkę się na plecionkach zna!

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2006 - 15:33

@Jacavip,

minimalny koszt przesyłek z Cabela'sa do Polski jest taki:
- drogą morską - około 15 USD
- drogą lotniczą - około 35 USD.
Im większe zamówienie tym koszty przesyłki rosną.

Jeżeli przesyła się bezpośrednio ze sklepu do Polski, to do kosztów mogą jeszcze dojść cło i podatek Vat. :(

#4 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2006 - 16:55

Bylo o tym wielokrotnie....juz tak jest, ze nawet , zdawaloby sie ,te same wyroby, po trafieniu do Polski i znalezieniu sie w sklepie, razaco odbiegaja parametrami od tych sprzedawanych, chociazby we wspomnianym Cabelasie, za to ich cene mozna przemnozyc przez dwa a w przypadku wspomnianej PP przez 3 (w Polsce spzredaja 100y za powyzej 100zl,w cabelasie za 13$ - 150y)

Przyczyn tego mozna szukac w plamach na sloncu, wiekszej radiacji (blizej do Czernobyla) ale faktem jest, ze tak jest i warto o tym rozmawiac aby przyszedl czas zeby tak nie bylo...
Gumo

#5 OFFLINE   jacavip

jacavip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 21 marzec 2006 - 12:24

Witam serdecznie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na zakup PowerPro w Cabelasie. Zadecydowały o tym głównie opinie o przewadze jakości plecionki z USA nad naszą polską oraz cena, która nawet po doliczeniu kosztów wysyłki (drogą morską oczywiście) jest niższa niz w naszych sklepach.W związku z moim zakupem chciałem się jeszcze zapytać czy ktoś może orientuje się jaki jest czas oczekiwania na taką przesyłkę?
Pozdrawiam

#6 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2006 - 12:30

@Jacavip,

przesyłka morska idzie niestety od 1 miesiąca do 3 miesięcy.
Przesyłka lotnicza idzie od 5 do 10 dni.

#7 OFFLINE   jacavip

jacavip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 21 marzec 2006 - 13:15

To troszke długawo tą drogą morską:( A może ktoś bylby chętny też coś zamówić jakby udalo sie zebrać parę osób to możnaby się złożyć na koszty przesyłki lotniczej. w razie co proszę o odpowiedź.

#8 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 23 marzec 2006 - 00:24

Dziś, a właściwie to wczoraj bo już jest po północy dostałem pocztą szpulę 270 m plecionki Power Pro kupionej na allegro za 116 zł w tym koszt przesyłki.
Płaciłem przelewem w ubiegły piątek!
Spróbowałem i obejrzałem - plecionka wygląda identycznie jak ta którą kupiłem dwa lata temu w sklepie w Polsce, tylko opis jest w jakimś obcym języku. :lol:
Sprzedawca na allegro zanim zamówiłem potwierdził mi wytrzymałość - 20 lb to ok. 9 kg i ta na taką wygląda.
Power pro można też podobno kupić w Warszawie w Ochotce na metry po 55 gr za metr.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych