Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spodniobuty Pros - czy ktoś używa ?

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Grabek84

Grabek84

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 29 marzec 2019 - 16:21

I tu dochodzimy do sedna zasobności. Dopiero zaczynam przygode ze spinem wiec na rozruch nie chcę wchodzic w koszty. Prawdopodobnie wybiorę PROS premium na początek bo nie mam obycia nad woda żeby nie rozwalic na pierwszym lepszym krzaku

#62 OFFLINE   Grabek84

Grabek84

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 30 marzec 2019 - 02:34

Orientuje się ktoś gdzie na Śląsku kupię spodniobuty Pros? W sumie mogą byc tez okolicę Kędzierzyna Koźla

#63 OFFLINE   Zybi81

Zybi81

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 537 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Z

Napisano 31 marzec 2019 - 07:45

Co do pros tak ogólnie. Mam wodery 3 razy podklejałem już podeszwę, na zgrzewie przeciekały. Na pomostach po deszczu nie idzie w nich chodzić, taniec pingwina na lodzie, przyczepność zerowa. I po sezonie mało/średnio używane obydwie podeszwy popękane, zmęczone jak sandały pielgrzyma. Kupiłem jakąś tam wersję budżetową i mam...następny wydatek. Podobne odczucia co do prosa (inny model) ma mój wuja z którym czasami smigam na rybki. Z tego co zauważyłem i podpytałem znajomych to nawet nieźle w wersji budżetowej jaxony sie sprawują. No ale wiadomo jaxon...

#64 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 31 marzec 2019 - 16:52

Co do pros tak ogólnie. Mam wodery 3 razy podklejałem już podeszwę, na zgrzewie przeciekały. Na pomostach po deszczu nie idzie w nich chodzić, taniec pingwina na lodzie, przyczepność zerowa. I po sezonie mało/średnio używane obydwie podeszwy popękane, zmęczone jak sandały pielgrzyma.(...)


Nie che mi się wierzyć że używasz Pros-ów. Ja użytkuje je w pracy. Lekko nie mają i żadnych podobnych przypadłości nie zaobserwowałem. Takie zwykłe szare z PCV z ciemnymi łatami na kolanach.
  • szydłoś lubi to

#65 OFFLINE   Zybi81

Zybi81

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 537 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Z

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:51

Dokładnie takie. Dodam jeszcze, że ten jasnoszary materiał łatwo łapie brud i ciężko go doczyszcić. No i te paski parciane mocno się popruły. A pudełko było takie piękne... Może za bardzo wymagający jestem?
b12-wodery-wedkarskie-pros-premium-super

Użytkownik Zybi81 edytował ten post 01 kwiecień 2019 - 12:02


#66 OFFLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 02 kwiecień 2019 - 15:22

Co prawda ja mam spodniobuty (oliwkowe) Prossa , kolega ma właśnie te jasne ze wzmocnieniami. I powiem tak , mamy je jakieś 7-8 lat i złego słowa  nie powiem.Zazwyczaj jeżdżą zwinięte w samochodzie ,nawet cały sezon. Kolega ma dziurkę na d... , ale dlatego że usiadł na szkle. Naprawdę za tą cenę szczerze polecam i sam kupię jeszcze raz.


  • Homegeon lubi to

#67 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2648 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 03 kwiecień 2019 - 05:45

Z tego co zauważyłem i podpytałem znajomych to nawet nieźle w wersji budżetowej jaxony sie sprawują. No ale wiadomo jaxon...

A jak zagłębisz temat, to okaże się, że dla Jaxona Pros robi wodery 😁
Druga sprawa kolega pyta o spodniobuty nie wodery.
@Grabek zwykłe zielone Prosy Tobie wstarczą i trochę w nich pośmigasz. Latem upocisz się strasznie ale dopóki będzie to pcv czy nylon to tegi nie unikniesz
https://sklep.interg...GYaAoBGEALw_wcB

Użytkownik Artech edytował ten post 03 kwiecień 2019 - 05:56


#68 OFFLINE   Zybi81

Zybi81

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 537 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Z

Napisano 03 kwiecień 2019 - 11:46

Pisałem ogólnie o moim doświadczeniu z pros i wspomniałem o moim wujku, który też ma wodery prosa. Może trafiłem na jakiś zależały magazynowy model? Nie wiem. Dla mnie moje doswiadczenie z pros jest kiepskie co nie wyklucza, że może i są dobre. Ale dobre odczucia użytkowników tej marki też nie wykluczają tego, że potrafią się odklejać czy pękać podeszwy, strzępić paski parciane czy co tam jeszcze.

#69 OFFLINE   evangelion69

evangelion69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 styczeń 2023 - 12:55

Głupie pytanie ale... jak ma się grube uda i łydki to PROS pasują? Rozciągają się?



#70 OFFLINE   Misiek1

Misiek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 162 postów
  • LokalizacjaMyślenice
  • Imię:Michał

Napisano 06 styczeń 2023 - 19:34

Mam sporo spodniobutów Prosa- bardzo jestem z nich zadowolony. U mnie na glony nie ma mocnych , ale moim zdaniem i tak lepiej wypadają od Oceanów z ta żółtą podobno przeciwpoślizgową podeszwą.  Podsumowując cena /jakości super. A co do grubych łydek i uda takie mam , nie mma problemów -trochę trzeba początkowo powalczyć potem przy ściąganiu ale jest ok. Jak to w każdych spodniobutach :D 



#71 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 06 marzec 2023 - 09:56

Mam  używam  od kilku sezonów   dojrzewając   do  jakiś  oddychających   " produktów  "  . Na    małe  rzeczki  i do  brodzenia  w  relacji  jakość / cena    wypadają  ok   i mi się  sprawdzają   .

Jak wytrzymają   od  ca  marca  do końca   sierpnia  , to uważam  że  spełniły  swoją  misję  na  dany  sezon  . Niestety  po jakiś   cierniach i ostrych   konarach  gdy  robi  się  przeciek    trudno  je  zakleić .

I na  nowy  sezon    kupuję  następne . Zwykle   mam  dwie  pary   jedne schną  drugie w użytkowaniu   i tak na zmianę ... 


  • Gnat lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych