Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spiochy Vision Ikon

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 16 marzec 2017 - 17:08

Z tego co piszecie to jakość Ikonów pogorszyła się dramatycznie, moje maja 5 alb 6 sezonów i ciągle służą. W zeszłym roku gruntownie łatane w kilku miejscach, głównie drobne uszkodzenia mechaniczne (mikro dziurki po jeżynach i przetarcia), ale nawet przed łataniem nie było tak ze woda się lała do nich, po prostu skarpeta była wilgotna po kilku godzinach brodzenia. Skarpety trzymają się dzielnie bez żadnych napraw, użytkowane bezpośrednio do butów do brodzenia...



#62 OFFLINE   Siksa

Siksa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 395 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 marzec 2017 - 18:53

7 dniowek na wodzie w fabrycznie nowych visión ikon V2...
6 dnia zaczęły cieknąc z lekka stopy

7 dnia już na maxa
Skarpetki do wyrzynania po łowieniu

Prawa bardziej cieknie, lewa mniej, ale zauważalnie

Oddaje z reklamacja i nigdy więcej niczego tej marki nie kupię

Koniec testów

Od początku jak zdecydowałeś się na zakup Ikonów, czekałem kiedy dojdziesz do takich wniosków. Już powoli traciłem nadzieję, ale się doczekałem :P Ja swoje Visiony, wczoraj odesłałem po raz czwarty :) Mnie taki układ odpowiada, średnio co 20-25 wypraw, nowe, czyste i pachnące śpiochy.


Użytkownik Siksa edytował ten post 16 marzec 2017 - 19:38


#63 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 marzec 2017 - 19:03

Od początku jak zdecydowałeś się na zakup Ikonów, czekałem kiedy dojdziesz do takich wniosków. Już powoli traciłem nadzieję, ale się doczekałem :P Ja swoje Visiony, wczoraj odesłałem po raz czwarty :) Mnie taki układ odpowiada, średnio co 20-25 wypraw, nowe, czyste i pachnące śpiochy.

 

Teraz spadna do roli rezerwowych. Zobaczymy kiedy i jak wroce z reklamacji gwarancyjnej.

 

Nie chce mi sie co i rusz biegac w mokrych, pora na inna firme. Sciery mialem te XC3, czy jak im tam. Skarpety az tak nie ciekly ;)



#64 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 17 marzec 2017 - 06:49

Eeee.. :rolleyes: Czyste malkontenctwo.

Jakby nie patrzył dodatkowa perforacja czy nieszczelność zdecydowanie powiększa oddychalność galotów. Trudno dziś o materiały nieprzepuszczalne w obie strony. Nieprzepuszczalne nie są zresztą wystarczająco cool.

No to może trzeba zakładać dwie albo więcej sztuk na raz, oddychalność wzrośnie zdecydowanie wzrośnie, a przemakalność gruntownie zmaleje ? :)

 

Moja niereformowalna osoba odkryła jeszcze prostszy, kompromisowy patent. Ogacam mianowicie staromodne, czarne stomilowskie wodery membraną oddychającą. Wodoszczelność mega i mega oddychająco..

 

Ale trzeba przyznać, że wielu ludzi ma organiczny wstręt do wody i wszystkich innych form wilgoci. Pot jest dla nich śmiertelnie groźny.  Pot to dżuma nowoczesności.. :D 


  • AdasCzeski lubi to

#65 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 17 marzec 2017 - 07:23

Yhy, a prawdziwy mężczyzna powinien być brudny i śmierdzieć....



Tapatalknięte z komórki
  • ark70 lubi to

#66 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 17 marzec 2017 - 07:28

Stare babcie zwykły mawiać, że mężczyzna powinien palić, pić, pierdzieć i powinny mu nogi śmierdzieć.

Wtedy zawsze wiedziały kiedy jest w domu.


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#67 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 17 marzec 2017 - 18:13

Eeee.. :rolleyes: Czyste malkontenctwo.

Jakby nie patrzył dodatkowa perforacja czy nieszczelność zdecydowanie powiększa oddychalność galotów. Trudno dziś o materiały nieprzepuszczalne w obie strony. Nieprzepuszczalne nie są zresztą wystarczająco cool.

No to może trzeba zakładać dwie albo więcej sztuk na raz, oddychalność wzrośnie zdecydowanie wzrośnie, a przemakalność gruntownie zmaleje ? :)

 

Moja niereformowalna osoba odkryła jeszcze prostszy, kompromisowy patent. Ogacam mianowicie staromodne, czarne stomilowskie wodery membraną oddychającą. Wodoszczelność mega i mega oddychająco..

 

Ale trzeba przyznać, że wielu ludzi ma organiczny wstręt do wody i wszystkich innych form wilgoci. Pot jest dla nich śmiertelnie groźny.  Pot to dżuma nowoczesności.. :D

Cieka mnie co byś napisał jak byś był na wyprawie dwu tygodniowej np na Syberii i ciekły by ci gacie temperatura wody 7do 10 stopni brak możliwości wysuszenia itp atrakcje .Kupiłem nowe IKONY na wyprawę do Mongolii bo chciałem mieć przynajmniej raz sucho przez cały wyjazd,  po trzech dniach miałem w środku wody po kolana na koniec po pas .W stomilach to se możesz wystapić co najwyżej w stawie przy odłowie.


  • Guzu lubi to

#68 OFFLINE   Łukasz 24

Łukasz 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 124 postów
  • Lokalizacjaz nad Wisły
  • Imię:Łukasz

Napisano 17 marzec 2017 - 18:32

Zastanawiałem się nad ikonami ale w wersji do pasa, ale raczej odpuszczę bo szkoda wywalać 800 zł i nad wodą zastanawiać się czy będą ciekły, w to miejsce kupię chyba dwie pary scierr też do pasa i może na kilka sezonów starczą.

#69 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 17 marzec 2017 - 19:06

Mam 3 sezon ikon guiding nic sie nie dzieje a zaliczały i 2 tygodniowe moczenie dzień w dzień.

#70 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 18 marzec 2017 - 06:10

Wodery, jakie by nie były, ciekną i będą ciekły.. Zmajstrowane z ideologicznego gałgana, który zdominował powszechne myślenie i wyobrażenie, nie przestały być kiepskim, zawodnym  narzędziem.. zdecydowanie częściej niż inne przypominającym o swoim kulawym istnieniu. Nie osiągnęły i raczej nie osiągną poziomu doskonałości wędki Loomis, StC albo Sage.

 

Zresztą brodzenie to jeden z urojonych przymusów wędkarskiego świata. Ludzie wolni nie cierpią przymusu. Poza tym look człowieka w oddychaczach bardzo przypomina wizerunek przesadnie profesjonalnie wyposażonego robociarza, któremu nadmiar wyposażenia nie pozwala się skupić na pracy.. :)



#71 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 marzec 2017 - 10:48

Zazenowanie i politowanie odczuwam, gdy w rzeczowej rozmowie zaczyna się farmazonada himalajska i pisanie nie wiadomo o czym.

Naprawdę warto byłoby popracować nad instynktem i chronic samego siebie przed powyższymi sytuacjami...
Casus serwisanta kołowrotków pokazuje, że mniejsza aktywność pisarska wcale nie musi zmniejszac " szacunku na rejonie" ;)

Taki sobotni wpis kurefleksyjny

#72 OFFLINE   Duch

Duch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarmia
  • Imię:Robert

Napisano 18 marzec 2017 - 11:44

No i w koncu zamowilem za 559 PLN Scierry, .......

I jak te Scierry jakie wrażenia???



#73 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 marzec 2017 - 11:46

I jak te Scierry jakie wrażenia???



Przyjdą w przyszłym tygodniu.
Opiszę wrażenia z kręcenia się (dupą) w fotelu :P

#74 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 20:55

Przyjdą w przyszłym tygodniu.
Opiszę wrażenia z kręcenia się (dupą) w fotelu :P

 

To nie lepiej już w wannie z wodą? ;)



#75 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 marzec 2017 - 06:40

No dobrze.. No to bez zażenowania, pragmatycznie i konkretnie zapytam - żeby się w konwencji ładnie utrzymać - jakie wodery pod pstrąga, o najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości, na Widawkę? :)



#76 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 19 marzec 2017 - 09:32

Wodery, jakie by nie były, ciekną i będą ciekły.. Zmajstrowane z ideologicznego gałgana, który zdominował powszechne myślenie i wyobrażenie, nie przestały być kiepskim, zawodnym  narzędziem.. zdecydowanie częściej niż inne przypominającym o swoim kulawym istnieniu. Nie osiągnęły i raczej nie osiągną poziomu doskonałości wędki Loomis, StC albo Sage.

 

Zresztą brodzenie to jeden z urojonych przymusów wędkarskiego świata. Ludzie wolni nie cierpią przymusu. Poza tym look człowieka w oddychaczach bardzo przypomina wizerunek przesadnie profesjonalnie wyposażonego robociarza, któremu nadmiar wyposażenia nie pozwala się skupić na pracy.. :)

3212 durnych postów przynajmniej raz mógłbyś odpisać rzeczowo albo po prostu zamilknąć .Powinieneś z Dmychem otworzyć kółko wzajemnej adoracji o pitoleniu ..Ajałaska może cię jeszcze uratować przejdziesz na całkiem inną orbitę .


  • jerzy6 i jbk lubią to

#77 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 marzec 2017 - 12:54

Udziel mi więc tomi niegłupkowatej porady  - o to zresztą szczegółowo pytałem -  jakie śpiochy powinien wybrać człowiek separujący się od wędkarskiego światka , aby słusznie wyposażony  mógł z godnością dołączyć do stada ?

Kwinto może tego nie lubić.. :huh: 


  • vako lubi to

#78 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 19 marzec 2017 - 14:38

człowiek separujący się od wędkarskiego światka


Całkiem sporo postów, jak na wędkarskiego separatyste.

#79 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 19 marzec 2017 - 14:51

Udziel mi więc tomi niegłupkowatej porady  - o to zresztą szczegółowo pytałem -  jakie śpiochy powinien wybrać człowiek separujący się od wędkarskiego światka , aby słusznie wyposażony  mógł z godnością dołączyć do stada ?

Kwinto może tego nie lubić.. :huh:

 

Kwinto, lubi. Ze swojego doswiadczenia Slawku goraco polecam wodery Simms G3 wyprodukowane w USA. Wysokiej jakosci produkt, ktory katuje juz trzeci sezon. Cena troche odstrasza ale za jakosc czasami trzeba niestety zaplacic. 


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#80 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 marzec 2017 - 22:02

Sam widzisz Kwinto, że pozawerbalne porozumienie jest całkowicie w zasięgu naszych możliwości. Simms jest/był ok! Made in USA.. :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych