Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spiochy Vision Ikon

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 marzec 2017 - 15:35

I jak te Scierry jakie wrażenia???

 

Sa.

Pierwsze wrazenie - niewiele sie roznia od Ikonow. Tamte moze maja te sztywniejsze nogawki, bo tam jest wiecej warstw materialu.

Ale dotychczas nie bylo mi dane rozkoszowac sie przewagami z tych dodatkowych warstw plynacymi.

Te scierry sa troche ciemniejsze, mam nadzieje, ze nie beda nadmiernie przyciagac promieni slonecznych podczas marszu. Bo moze byc goraco ;)

Kieszenie lepiej rozwiazane niz w Ikonach, ale chyba gorzej niz tam, to sie nie da.

Wiele znakow wskazuje na to, ze jeszcze w tym miesiacu w tych nowych bede mial okazje powedkowac.

To napisze wrazenia z weekendowego uzytkowania.

 

Pozdr


  • coma lubi to

#82 OFFLINE   DanekM

DanekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa/Wrocław
  • Imię:Daniel

Napisano 21 marzec 2017 - 17:48

Tak czytam i czytam o tych gaciach i wychodzi mi że szkoda nerwów na szarpanie się ze słabym produktem. Gdyby nie serwis, który ratuje sytuacje, to mam wrażenie że Ikony stałyby się ikoną cieknących gaci :)

 

 

A tak jeszcze Sławkowi chciałbym odpowiedzieć: Sławku, nie kupuj spodniobutów, bo w rzeczonej Widawce pstrągi dawno temu się wyniosły. W reklamówkach. Także daremny Twój trud i wydatki :)


  • Guzu lubi to

#83 OFFLINE   bohdan321

bohdan321

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Lokalizacjaok.Częstochowy

Napisano 21 marzec 2017 - 17:56

Sa.

Pierwsze wrazenie - niewiele sie roznia od Ikonow. Tamte moze maja te sztywniejsze nogawki, bo tam jest wiecej warstw materialu.

Ale dotychczas nie bylo mi dane rozkoszowac sie przewagami z tych dodatkowych warstw plynacymi.

Te scierry sa troche ciemniejsze, mam nadzieje, ze nie beda nadmiernie przyciagac promieni slonecznych podczas marszu. Bo moze byc goraco ;)

Kieszenie lepiej rozwiazane niz w Ikonach, ale chyba gorzej niz tam, to sie nie da.

Wiele znakow wskazuje na to, ze jeszcze w tym miesiacu w tych nowych bede mial okazje powedkowac.

To napisze wrazenia z weekendowego uzytkowania.

 

Pozdr

Daniel, a orientowałeś się jak wygląda ewentualna reklamacja,jak Scierra do tego tematu podchodzi? 



#84 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 marzec 2017 - 18:10

Daniel, a orientowałeś się jak wygląda ewentualna reklamacja,jak Scierra do tego tematu podchodzi?


Kupiłem je w Fishing Mart, mam Paragon od nich.
Jak będę reklamował to do FM
Jak do tego podchodzi scierra to już niech FM się dowiaduje ;)

Serio? Nie wiem

Miałem te cc3 czy jak się nazywają i nie było problemu ze stopami
  • jarekt lubi to

#85 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1826 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 21 marzec 2017 - 19:10

Patrząc na historię i Visionów i Simmsów i kilku innych firm, to niestety firmy walą nas równo...

Dobre są tylko "topowe" modele i to póki są topowe.

Wprowadzenie nowego droższego modelu i te które rok wczesniej były topem okazują się być dużo gorsze.

Popatrzcie na opinię o takich modelach które sa kilka lat na rynku.

Chwalą Ci którzy mieli z pierwszych serii, wytrzymują po kilka lat, nie ciekną po kilku wyjazdach.

Ten sam model kupiony teraz już nie odstaje niczym od taniej chińszczyzny i leje jak dziurawy dach.

 

Jaka więc alternatywa?? Albo Top za grube tysie, albo lepiej kupić najtańsze innego producenta...

To samo z butami do brodzenia...



#86 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 21 marzec 2017 - 20:22

Kupiłem top model  Respi 5C z Decathlona - narazie nie ciekną.


  • Gobio Gobio lubi to

#87 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 21:08

Kupiłem je w Fishing Mart, mam Paragon od nich.
Jak będę reklamował to do FM
Jak do tego podchodzi scierra to już niech FM się dowiaduje ;)

Serio? Nie wiem

Miałem te cc3 czy jak się nazywają i nie było problemu ze stopami

 

Daniel,

 

Ale tam, czyt. w FM, pan Czesio cieknące sprawdza osobiście siadając ubrany w nie w wannie z wodą. Nie lękasz się? ;)


  • Guzu, Gobio Gobio i Iwan krk lubią to

#88 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 marzec 2017 - 21:14

Daniel,

Ale tam, czyt. w FM, pan Czesio cieknące sprawdza osobiście siadając ubrany w nie w wannie z wodą. Nie lękasz się? ;)


Lekam sie, lekam :)

#89 OFFLINE   fiskebo

fiskebo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 22 marzec 2017 - 11:42

Vision Ikon , ciekły mi dość szybko po kilku razach, dostałem nowe w ramach gwarancji połowiłem z pół roku też ciekną. :(


  • jerzy6 lubi to

#90 OFFLINE   harp

harp

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2017 - 15:19

Miałem pierwsze solvkrokeny. Kosztowały niecałe 400zł i wytrzymały 10lat. No i teraz dupa. Co kupić skoro wszystko cieknie?!

#91 OFFLINE   mxo

mxo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:adam

Napisano 22 marzec 2017 - 16:55

Jak człowieka stać kupić simmsa G3 :)

#92 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 marzec 2017 - 18:08

Jak człowieka stać kupić simmsa G3 :)

 

Bo doswiadczeniach z uzytkowania Guide Boots G3 Simmsa raczej po ich drogie spiochy nie siegne...



#93 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 22 marzec 2017 - 19:26

Daniel, 

 

nie siej defetyzmu... teren, w którym się poruszasz zniszczy wszystko. :)

 

Te buty G3 kupione od Ciebie zaliczyły kilka całych dni na rybach w "normalnych" warunkach i zero oznak używania. 

 

Mam też Visiony Ikon do pasa. Dwa lata używam, przebieg około 20 całych dni łowienia. Zero problemów. Brudne tylko są. :) 


  • Guzu lubi to

#94 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 marzec 2017 - 19:33

również polecam 5C z decathlonu



#95 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 01 maj 2017 - 08:21

Sa.
Pierwsze wrazenie - niewiele sie roznia od Ikonow. Tamte moze maja te sztywniejsze nogawki, bo tam jest wiecej warstw materialu.
Ale dotychczas nie bylo mi dane rozkoszowac sie przewagami z tych dodatkowych warstw plynacymi.
Te scierry sa troche ciemniejsze, mam nadzieje, ze nie beda nadmiernie przyciagac promieni slonecznych podczas marszu. Bo moze byc goraco ;)
Kieszenie lepiej rozwiazane niz w Ikonach, ale chyba gorzej niz tam, to sie nie da.
Wiele znakow wskazuje na to, ze jeszcze w tym miesiacu w tych nowych bede mial okazje powedkowac.
To napisze wrazenia z weekendowego uzytkowania.

Pozdr


I były testy? Możesz coś powiedzieć? Mam zamiar kupić sobie takie.

#96 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 03 maj 2017 - 22:20

Też doszedłem do wniosku że Ikony pogorszyły jakość.

Po pół roku ciekły, teraz drugie też po pół roku zaczynają...

Jeszcze jedna refleksja, nie wszystkie oddychające tak samo oddychają.

Amatorsko :) sprawdzałem to tak ,że przytykając usta do materiału dmuchałem pod ciśnieniem powietrze.

Miałem Tajmieny, 5C(lub 3C-juz nie pamiętam) i Ikony , przez Tajmieny zdecydowanie najlepiej się dmuchało.

Tajmieny wytrzymały mi 2,5 roku, 5C nie uzytkowałem (oddałem od razu jak zobaczyłem tę czarna gumę od przodu) :) , Ikony będę drugi raz reklamował...


Użytkownik jerzy6 edytował ten post 03 maj 2017 - 22:39


#97 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 maj 2017 - 13:00

Po roku z małym haczykiem moje ikony puściły jednocześnie w 5 miejscach. Jakby się umówiły, że na trzy czte i ry puszczają wodę:D większość czasu w nich nie brodziłem tylko ganiałem po brzegu, od kwietnia tego roku były intensywnie użytkowane do brodzenia i poległy. Jak na pierwsze doświadczenie z oddychaczami uważam, że słabo to wygląda dla wędkarskiej kieszeni. Produkt za niecały tysiąc plnów który sprawność miał przez rok. No, ale cóż takie życie na wędkarskim;)

#98 OFFLINE   jasiekcom

jasiekcom

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 365 postów
  • Lokalizacjaprzedstawiciel marki EGO
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Kasprzak

Napisano 26 maj 2017 - 17:05

Pierwszy wypust ikonów miałem 3 sezony i każdemu polecałem ten model gaci. Jednak to co w tej chwili produkowane jest pod nazwą Vision Ikon woła o pomstę do nieba. Nie tylko moje nowe, ale też i kilku kolegów ( których namówiłem natchniony pierwszym modelem)  ciekły albo od razu na pierwszym wędkowaniu albo na kilku następnych. Używałem kilku albo kilkunastu rożnych gaci oddychających na chwilę obecną  mam Decatlonowskie 5C i uważam, że maja super stosunek ceny do jakości która jest na pewno w 100 % lepsza od Ikonów. Czekam, aż marka Vision którą szanuję zmądrzeje i pójdzie po rozum do głowy i wróci do produkcji Extrimów w tej samej technologi jak przed lat.



#99 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 29 maj 2017 - 14:03

Ja napiszę tylko że moje zakupione pół roku temu Respi 5c poza pasem ciekna już też w kroku więc nie pozostaje nic innego jak oddać je na reklamacje.

#100 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 27 wrzesień 2017 - 10:46

Sa.

Pierwsze wrazenie - niewiele sie roznia od Ikonow. Tamte moze maja te sztywniejsze nogawki, bo tam jest wiecej warstw materialu.

Ale dotychczas nie bylo mi dane rozkoszowac sie przewagami z tych dodatkowych warstw plynacymi.

Te scierry sa troche ciemniejsze, mam nadzieje, ze nie beda nadmiernie przyciagac promieni slonecznych podczas marszu. Bo moze byc goraco ;)

Kieszenie lepiej rozwiazane niz w Ikonach, ale chyba gorzej niz tam, to sie nie da.

Wiele znakow wskazuje na to, ze jeszcze w tym miesiacu w tych nowych bede mial okazje powedkowac.

To napisze wrazenia z weekendowego uzytkowania.

 

Pozdr

 

O widzisz Guzu, właśnie szukam opinii o tych śpiochach i natknąłem się na twoje posty. Jesteś już w stanie coś więcej napisać o Scierrach X-16000?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych