Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Konkurs jerkbait.pl - Zdjęcie miesiąca WRZESIEŃ na jerkbait.pl - GŁOSOWANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5781 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 październik 2009 - 18:17

My również chcemy podziękować wszystkim którzy brali udział w konkursie zarówno uczestnikom jak i głosującym, a przede wszystkim osobom które doceniły nasze zdjęcie :D Wygrana tym bardziej nas cieszy ponieważ wrześniowy konkurs miał wyjątkowo wysoki poziom i rekordowa liczba forumowiczów wzięła udział w głosowaniu.
Były emocje :D .
pozdrawiamy
MW


#22 OFFLINE   MATAS

MATAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaOslo

Napisano 31 październik 2009 - 22:01

Przepraszam że z takim opóznieniem odświeżam wątek :( , ale wczesniej jakoś nie miałem okazji się wypowiedzieć. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim którzy oddali głosy na zdjęcia moje oraz mojego taty, cieszy nas to i jest nam bardzo miło :D

Co do zwycięzcy to sądze że wygrało zdecydowanie najbardziej UROKLIWE zdjęcie i nie mam tutaj żadnych wątpliwości że jest ono najlepsze :mellow:.

@Remek: gratuluje frekwencji w głosowaniu, widać że z miesiąca na miesiąc coraz wiecej ludzi angażuje się w zycie forum!

@Wujek: Ponownie składam Tobie wielkie gratulacje ;) , nie ma chyba nic piękniejszego niż dzielenie swojej życiowej pasji z ukochaną osobą, to jest niesamowite, to jest piękne! Twoje zdjęcia ukazują to i kiedy się na nie patrzy to się po prostu to czuje - respect! :mellow:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych