Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pas spinningowy (biodrowy), torba biodrowa

pas biodrowy pas spinningowy torba biodrowa pas na przynęty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 05 luty 2015 - 22:29

Witam.

 

Poszukuję czegoś, co zastąpiłoby lekką kamizelkę. Przeorałem allegro i podobne. Trafiłem na ciekawy koncept Dragona oraz w miarę ludzką propozycję Cormorana.

1) Dragon: http://www.firmadrag...te/pas-biodrowy

2) Cormoran: http://www.fishing-t...karski-cormoran

 

Coś jeszcze jest ciekawego na rynku, o czym nie jest głośno ? Rapalę i Kongera widziałem, odpadają. Inne zabawki, gdzie mamy jedną wielgaśną kieszeń również. Szukam raczej czegoś, co miałoby kieszenie rozlokowane niemal dookoła pasa. Osobno trzymać telefon i dokumenty, osobno pudełko z przynętami, a w kolejnej jeszcze scyzoryk, szczypce itd. Cenowo powiedzmy tak do 70-90 zł maksymalnie.

 

10tego lutego miejscowy sklep wraca z Rybomanii, więc do tego momentu mam czas do namysłu. Jak nic się nie znajdzie biorę Dragona, chociaż aż mnie skręca na myśl, że mam znów coś od nich kupić ;)



#2 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 05 luty 2015 - 22:51

Mam tego Cormorana już kilka dobrych lat - jest super.W komorze centralnej mieszczę dwa dwukondygnacyjne pudła i jeszcze jest miejsce na inne rzeczy , w pozostałych pomieścisz to co jest potrzebne.

Załączone pliki

  • Załączony plik  CCCCC.jpg   47,22 KB   52 Ilość pobrań

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 05 luty 2015 - 23:00

  • PiotrekF i darks86 lubią to

#3 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 05 luty 2015 - 23:07

W decathlonie były (są?) fajne
  • darks86 lubi to

#4 OFFLINE   peanut

peanut

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaRawicz
  • Imię:Remik

Napisano 05 luty 2015 - 23:07

A nie myślałeś o małej torbie na ramię? Dostałem od dziewczyny, póki co mogę tylko chwalić. Solidnie wykonana, wygodna. Jeden kieszeń główna, dwie mniejsze na klips + kieszeń na zamek na klapie.  :D

34651032.jpg
 


  • Obcy lubi to

#5 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 05 luty 2015 - 23:13

@Szymon28

I właśnie to mnie w tym Cormoranie odpycha, że główna komora jest tak pufiasta. Szukam czegoś, co lepiej przylega do ciała i ten Dragon wydaje się rozsądnym kompromisem.

 

@peanut

Torba na ramię odpada. Nawet na co dzień preferuję plecak.



#6 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 05 luty 2015 - 23:21

Tak jak napisał kolega Grunwald1980, w Decathlonie są bardzo fajne pasy biodrowe za 50zł. Sam zamierzam kupić taki w przyszłym tygodniu :)


  • darks86 lubi to

#7 OFFLINE   Radek

Radek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaLUBLIN

Napisano 05 luty 2015 - 23:22

Polecam pas cormorana jest naprawde dobry a miałem kilka ,komora fakrycznie jest spora ale bez problemu odwracasz ją na tył gdy nie korzystasz i nie przeszkadza zupełnie za to pomieści 2 spore pudła bez problemu
pzdr
Radek

#8 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 05 luty 2015 - 23:32

O ten pas chodzi: http://www.decathlon...id_8247637.html

 

czy o ten: http://www.decathlon...id_6028998.html

 

Ten pierwszy musiałbym obadać osobiście, bo słabo ofotkowali go, a niestety w bydgoskim decathlonie go nie mają. Drugi z kolei wygląda świetnie, chociaż mam obawy o wagę. Dragon jest leciutki, ale przyznam uczciwie, że ta decathlonowa nr 2 podoba mi się bardziej.

 

Wielkie dzięki panowie za namiar. W weekend jadę obadać ten sprzęcik.



#9 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 06 luty 2015 - 00:11

Ja planuje zakup tego drugiego za 49zł, ostatnio widziałem i macałem go osobiście, naprawdę świetnie się prezentuje, solidny materiał. Nie mam pojęcia dlaczego tak tanio go puszczają.



#10 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 06 luty 2015 - 07:56

Ten drugi, waga taka jak reklamowka z biedronki :) bardzo pojemny , od h,,ja kieszenie i tak skonstruowany ze naladowany po brzegi nie ciazy, ladnie uklada sie na biodrach i nie opada, naprawde dobry wybor.



#11 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 06 luty 2015 - 08:46

Jest jeszcze pas na stronie Pana Kawalca , podobno projektowany przez lekarza, w krzyżu nie będzie łupało i ogólnie prze-wypas :D Mimo wszystko nie dałem się namówić ;)

#12 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 06 luty 2015 - 12:16

Od jednego z Kolegów z forum udało mi się kupić nowe Plano 3500 Lumbar Fishing Pack.

 

http://www.sportsman...65908/cat101126

 

Co prawda cena trochę wyższa niż zakładany budżet.(zapłaciłem coś koło 115 zł + wysyłka)

W komplecie dwa pojemne pudełka na przynęty.Wykonanie na bardzo dobrym poziomie, systemy nośne ok.Z czystym sumieniem polecam 



#13 OFFLINE   GoLoManoLo

GoLoManoLo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód ;)

Napisano 06 luty 2015 - 14:23

Polecam

 

http://www.decathlon...id_6028998.html ,

 

sam mam taki, jak za tą cenę wykonany całkiem solidnie.


Użytkownik GoLoManoLo edytował ten post 06 luty 2015 - 14:24


#14 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 06 luty 2015 - 14:50

Od jednego z Kolegów z forum udało mi się kupić nowe Plano 3500 Lumbar Fishing Pack.

 

http://www.sportsman...65908/cat101126

 

Co prawda cena trochę wyższa niż zakładany budżet.(zapłaciłem coś koło 115 zł + wysyłka)

W komplecie dwa pojemne pudełka na przynęty.Wykonanie na bardzo dobrym poziomie, systemy nośne ok.Z czystym sumieniem polecam 

 

Cenowo wypada dobrze, bo pudełka Plano swoje kosztują. Inna sprawa, że on ma taką konstrukcję, jakiej chciałem uniknąć - jedna duża komora. Dla kogoś, kto ma go założonego na plecy będzie ok, ale ja preferuje kieszonki z przodu, ewentualnie lekko przekręcony na bok. Na ryby zabieram zwykle góra 2 pudełka (2 mniejsze lub jedno większe), handymana, szczypce, wagę z miarką, dokumenty i smartfon. Jak zimno, to wpada termos i rękawiczki, ale wtedy mam też na plecach plecak 18L.



#15 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 luty 2015 - 17:47

mam od 2 czy 3 lat ten pas z decathlonu , jest spoko , ma tylko jedna wade , jak duzo sie do niego naładuje można uzyc dodatkowych szelek tak by sie z tyłka nie zsuwał , tylko wtedy tracimy jedna kieszeń



#16 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 luty 2015 - 17:50

w decathlonie jest jeszcze jeden fajny model ale go nie moge znależć w internecie , kosztuje 135zł i zastanawiam sie czy go nie kupić



#17 OFFLINE   MielSos420

MielSos420

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 09 luty 2015 - 00:39

Ja ze spokojnym sumieniem polecam tego Dragona którego pokazałeś w linku . Mam taki sam i na prawdę jest super, kieszenie pojemne, bo mieszczą się duże pudełka dwustronne a za razem w środku nic tam nie lata i nie grzechocze. Zamki i wykonanie super, a wygląd mi osobiście się podoba :)

#18 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 09 luty 2015 - 04:02

Kupiłem ten z Decathlonu za 49 zł. Dragona unikam jak tylko się da - wnerwia mnie solidnie już ta pseudo firma. Nie mówię, że ten pas akurat jest zły, ale przez to jak firma obecnie postępuje postanowiłem odciąć się od ich sprzętu na ile się tylko da. Decathlon przynajmniej nie robi cyrków z gwarancjami. Kupuję tam większość ciuchów, butów, plecaków i innych tego typu dupereli. Wszystko spisuje się znakomicie. Nawet najtańsze buty po 69 zł służą mi ponad 2 lata.



#19 OFFLINE   PiotrekF

PiotrekF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 09 luty 2015 - 11:50

Też mam tego Cormorana super sprawa. Wcześniej miałem kamizelkę jednak nie jest to za wygodne rozwiązanie, używałem plecaków chcest pacck dragona jednak można zapocić się w upalne dni, torby na jedno ramię Versipack też nie zdały egzaminu przy dłuższym spinningowaniu męczą. Taki pas super sprawa, mieści dużo pudełek używam go nawet gdy łowię w neoprenach można go podciągnąć dość wysoko i spokojnie głębiej wejść do wody. Dodatkowo wcale go nie czuć, ciężar nie jest uciążliwy. Jeśli kieszeni za mało zawsze można dokupić jakieś kieszonki taktyczne i podpiąć . Polecam  :)



#20 OFFLINE   GoLoManoLo

GoLoManoLo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód ;)

Napisano 09 luty 2015 - 13:24

Kupiłem ten z Decathlonu za 49 zł. Dragona unikam jak tylko się da - wnerwia mnie solidnie już ta pseudo firma. Nie mówię, że ten pas akurat jest zły, ale przez to jak firma obecnie postępuje postanowiłem odciąć się od ich sprzętu na ile się tylko da. Decathlon przynajmniej nie robi cyrków z gwarancjami. Kupuję tam większość ciuchów, butów, plecaków i innych tego typu dupereli. Wszystko spisuje się znakomicie. Nawet najtańsze buty po 69 zł służą mi ponad 2 lata.

Potwierdzam ! Też się ubieram w sklepie Decathlon, i oprócz pasa, którego polecałem mam spodnie i kurtkę ocieplaną o skarpetkach nie wspominając. Zdecydowanie na plus cena/jakość.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych