Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Proszę o pomoc w skompletowaniu zestawu sandaczowego!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   wiktorjani

wiktorjani

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 26 marzec 2006 - 16:31

Rzeka to cos to kocham nadewszystko, piękna ,nieprzewidywalna. Niestety w dalszym ciągu nie potrafie na niej łówić, niedaleko mamWiepsz, jakieś 30km Wisłą w okolicach puław czy Deblina, w sumie blisko, tylko wiedza, braki mam olbrzymie. Brak mi nauczyciela. Uporczywie próbowałęm wędkować, na przepływankę i na grunt, niestety efekty strasznie mizerne. Wczoraj klikałem chwilę z Puzio Sławkiem pokazał mi artykuł o linach, oczy bolą, piękne sztuki, Obiecał że jak będę grzeczny :lol: to zaprosi mnie kiedyś na wspólne wędkowanie. Już się niemogę doczekać, nie chodzi tu już o same wędkowanie tylko o to aby podpatrzeć co nieco. Przydał by mi się jakiś nauczyciel, kolega od kija, czy ktoś jest chętny??? Ten twój sandacz jest przepiękny, ja mogę jedynie pomarzyć, a na szczęśliwy traf nie liczę! Wysłał bym i Ja jakąś fotkę ale niestety mam same o dużej pojemnośći ponad 300KB


#22 OFFLINE   wiktorjani

wiktorjani

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 26 marzec 2006 - 16:44

Coś mi się udało ale jakość jest niezaciekawa!

Załączone pliki

  • Załączony plik  DSCN.bmp   49,86 KB   60 Ilość pobrań


#23 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 marzec 2006 - 08:38

Na Wieprzu, niedaleko ujscia do Wisly biwakowalem wielokrotnie, niestety teraz to juz nie ta sama rzeka... :(
Na Wisle w okolicach Deblina mialem brzane, z tych co to ogon jak dwie dlonie...sa jeszcze te glowki i ta opaska przed Deblinem? (idac z biegiem Wisly)
Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych