Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Konger Templar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 19 luty 2015 - 00:11

4 strony tłuczenia postów czy taki konger czy inny jaxon ma prawo mieć bardzo drogie kije w ofercie.  :rolleyes:  Nikt nikomu nie nakazuje kupować tego kijka. Wolny rynek.

Majo nie wiem czy czytamy ten sam watek, ale ten ktory ja czytam nie prawi o tym czy konger moze miec w ofercie, tylko dlaczego ma i czym to jest uzasadnione.

 

A POTEM KTOŚ MÓWI (PO ZAŁOŻENIU NOWEGO TEMATU , ŻE JEST TUTAJ WYSZUKIWARKA),WYSTARCZY  POSZUKAĆ!!!

 

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ. POTEM TYLKO WIESZACIE PSY , ŻE KTOŚ O COŚ PYTA. A LUDZIE ZAKŁADAJĄ NOWE TEMATY, ZE SA LENIWI ITD.

 

TAKICH TEMATÓW JAK TEN, JEST NA FORUM  MNÓSTWO. NIE IDZIE W NICH NICZEGO ZNALEŹĆ. SAME ŚMIECI, PRZEKRZYKIWANIE SIĘ I

 

ODSYŁANIE DO WYSZUKIWARKI, A TAM??  KILKA STRON ŚMIECI I NIC NIE WNOSZĄCYCH DYSKUSJI I BEZSENSOWNEGO GADANIA.

 

NIECH ADMIN REAGUJE I COŚ Z  TYM ZROBI.

 

PS. PROSZĘ FORUMOWICZÓW O ZACHOWANIE UMIARU I DUZEGO DYSTANSU DO TAKICH TEMATÓW I ICH NIE ZASMIECANIE.

No kur...wa brawo ze tak powiem, moze zabaw sie w recykling i wywal te wszytskie smieci do kosza, w zamian napisz cos o tym kiju, co to za blank, jak sie sprawuje, jak z czuciem, jednym slowem napisz jakies miarodajne informacje o kiju, jesli tego nie zrobisz to znaczy ze sam smiecisz, najlepiej wje..bac sie na sam koniec tematu, i wyciagac plytkie wnioski.


Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 19 luty 2015 - 00:11

  • Jozi, Predatorhunter i phantom72 lubią to

#82 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 19 luty 2015 - 00:52

Panowie spokojnie. Kija nikt nie miał w łapach natomiast wszyscy się kłócą. A jedno jest pewne, zacnie on uzbrojony bo przecież torzy to najlepsze przelotki. Za to cena , jak na to wyposażenie, stosunkowo nieduża. Co też może świadczyć o taniości blanku. Jednak za Kongera 1,5 kafla to kosmos. Więc też bym był bardzo ostrożny. Tym bardziej iż za tą marką nie przepadam, kłania się "przygoda" z fedderem oraz fatalnym podejściem serwisu do mojej osoby. Zatem poczekajmy, może się pojawi a i znajdzie sie jakiś ryzykant i kupi go. W każdym razie ja nim nie będę :D



#83 OFFLINE   PiernikTorunski

PiernikTorunski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaToronto Kuj-Pom
  • Imię:Sławek

Napisano 19 luty 2015 - 01:31

Panowie spokojnie. Kija nikt nie miał w łapach natomiast wszyscy się kłócą. A jedno jest pewne, zacnie on uzbrojony bo przecież torzy to najlepsze przelotki. Za to cena , jak na to wyposażenie, stosunkowo nieduża. Co też może świadczyć o taniości blanku. Jednak za Kongera 1,5 kafla to kosmos. Więc też bym był bardzo ostrożny. Tym bardziej iż za tą marką nie przepadam, kłania się "przygoda" z fedderem oraz fatalnym podejściem serwisu do mojej osoby. Zatem poczekajmy, może się pojawi a i znajdzie sie jakiś ryzykant i kupi go. W każdym razie ja nim nie będę :D

Spać nie mozesz

Złożyły sie w dwójkę i kupimy, a co tam ktoś musi byc pierwszy nie ???

#84 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 19 luty 2015 - 03:12

No to jak kupicie we dwojke to kto bedzie pierwszy? :)

 

Spać nie mozesz

Złożyły sie w dwójkę i kupimy, a co tam ktoś musi byc pierwszy nie ???


  • Jozi i L A lubią to

#85 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 luty 2015 - 06:34

No to jak kupicie we dwojke to kto bedzie pierwszy? :)

Kto będzie tatusiem, a kto mamusią :lol:  :lol: :lol: . 


  • Negra lubi to

#86 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 19 luty 2015 - 08:33

I kto tu generalizuje :) ?

Nie rozumiem.

 

 

Przykład obrazka podałem jako przykład czegoś co ma nieuzasadnienie wysoką cenę... a przynajmniej ja jej nie rozumiem.



#87 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 19 luty 2015 - 19:06

Kto będzie tatusiem, a kto mamusią :lol:  :lol: :lol: . 

Jozi o Ty złośliwcze :P ;)

 

Sławku złożyć się mogę, tylko potem jak się połamie zabieram przelotki :D



#88 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4904 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 lipiec 2015 - 22:31

Od kiedy na rynku pojawiła się seria Palladin, zakupiłem model River raid i był to strzał w 10tkę, świetna wędka, której według mnie nie dorównuje to co oferują pracownie w Polsce. Łowiłem nią intensywnie na dużych i małych rzekach, w nocy i w dzień, wielokrotnie dostawała w blank czymś co przeszkadzało mi podczas przedzierania się przez chaszcze... świetny kij, klenie, jazie, bolenie czy szczupaki to dla niego żaden problem.
 

Jak tylko w sprzedaży pojawi się model Templar Medium TNCS2702M biorę go w ciemno.

Kije są już w Polsce ale modele "do macania" są w wersji eco ubrane w alconite-y


Użytkownik guciolucky edytował ten post 22 lipiec 2015 - 22:33

  • Negra i phantom72 lubią to

#89 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 820 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 23 lipiec 2015 - 16:33

guciolucky macałeś ? Skrobnij ze dwa słowa.



#90 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 04 październik 2017 - 22:16

Odświeżam, ktoś łowił tym templarem albo go chociaż macał ?

najbardziej interesuje mnie opinie o bardziej okoniowych modelach ;)



#91 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 30 listopad 2017 - 18:34

Odświeżam, ktoś łowił tym templarem albo go chociaż macał ?

najbardziej interesuje mnie opinie o bardziej okoniowych modelach ;)

Dzisiaj macałem w sklepie ten do 5 g. Mogę napisać, że wyjątkowo lekki, b. dobrze wykonany, super design, widać że sprzęt z najwyższej półki, tylko ta cena, też b. wysoka.

Akurat tego 225 cm do 7 g, a właśnie ten chciałem pomacać, nie było, bo podobno zostały wykupione.

Sprzedawca mówił, że w tym roku tych Templarów sprzedał kilkadziesiąt sztuk.


Użytkownik Alaryk edytował ten post 30 listopad 2017 - 18:38


#92 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 14 luty 2018 - 17:05

Czy ktoś z Was ma lub miał tego templara do 28 gram w dł 2.74 ?

#93 OFFLINE   phantom72

phantom72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 02 październik 2018 - 08:23

Czy ktoś z Was ma lub miał tego templara do 28 gram w dł 2.74 ?

Przyłączam się do pytania , również interesuje mnie ten kij



#94 OFFLINE   phantom72

phantom72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 05 październik 2018 - 13:45

Zdobyłem fotkę ugięcia tego Templara (model  MH), całkiem ładnie się gnie  :).Niestety żaden ze sklepów z którymi się kontaktowałem nie posiada go na stanie, jednak nie ma problemu z zamówieniem i jeśli spuszcza trochę z ceny to bodaj się skusze

Załączone pliki


Użytkownik phantom72 edytował ten post 05 październik 2018 - 13:53

  • piter v lubi to

#95 OFFLINE   phantom72

phantom72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 15 październik 2018 - 11:35

Zdobyłem fotkę ugięcia tego Templara (model MH), całkiem ładnie się gnie :).Niestety żaden ze sklepów z którymi się kontaktowałem nie posiada go na stanie, jednak nie ma problemu z zamówieniem i jeśli spuszcza trochę z ceny to bodaj się skusze

kijek kupiłem w wersji MH , jakość wykonania na najwyższym poziomie ,tak na sucho to jest to dokładnie to czego od lat szukałem a prawdę mówiąc przerobiłem cala masę topowych patyków łącznie z Morethanem Branzinio. Za kilka dni podzielę się wrażeniami jak sprawuje się nad wodą.

p.s.darujcie sobie teksty o tym ze za taka kasę to miałbym "cudowny" kij z pracowni, jakos zdecydowanie zbyt wiele takich "cudów" laduje bardzo szybko na giełdzie jerkbaita a tu mam 30 dni na zwrot.


Użytkownik phantom72 edytował ten post 15 październik 2018 - 12:20

  • Lepton, guciolucky i piter v lubią to

#96 OFFLINE   piter v

piter v

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • Imię:piotr

Napisano 15 październik 2018 - 12:33

Mam do 10g,to jest poezja.Potwierdzam, wykonanie jak i praca jest na 5+
  • guciolucky i phantom72 lubią to

#97 OFFLINE   phantom72

phantom72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 23 październik 2018 - 07:52

Obiecałem napisac kilka zdan na temat tego kija , konkretnie model TEMPLAR TNCS MH 2,74 c.w. 7-28 gr

Ten kij okazał sie strzałem w 10tke a szukałem czegoś takiego od dobrych kilku lat ( kij z myślą o przelewach i we większości pływających wobkach od 5 do 11 cm)

Zacznę od wykonania , które jest wręcz rewelacyjne i jak już pisałem wcześniej tego kija nie powstydziliby najbardziej renomowani producenci z USA.

Blank jest matowy dzięki czemu kijek prezentuje się bardzo elegancko, korek najwyższej jakości, przelotki torzite ale o  tym  kazdy  kto jest w temacie wie, tuba która jest naprawdę pięknie wykonana i nie tak ordynarna jak to ma miejsce w kijach HM-X Dragona.

Praca tego blanku to po prostu poezja , bardzo dynamiczny posyłający przynęty na naprawdę spore odległości , czuły i jednocześnie wspaniale amortyzujący odjazdy ryby i generalnie zwisa mi to kto go wykonał, gdyż jego praca spełnia moje oczekiwania w 100%.

Jedyna rzeczą do której mógłbym się w tej chwili przyczepić to brak uchwytu na przynętę , ale z tym sobie poradziłem kupując za kilka złotych  uniwersalny uchwyt mocowany na gumki który również spełnia swoje zadanie.

Wszystkim krytykantom , proponuje najpierw wziąść ten patyk do reki, a dopiero później wylewać swoje żale na jego wysoką cenę i blank o którym nic nie wiadomo.

 

 

 
  • piter v lubi to

#98 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 23 październik 2018 - 10:38

:D  :D  :D  :D  marketing majstersztyk :D



#99 OFFLINE   phantom72

phantom72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 23 październik 2018 - 11:37

jaki chłopie marketing ? jest to mój pierwszy kij tej firmy ,a patrząc na wcześniejsze posty i bicie piany przez  osoby które go na oczy nie widziały postanowiłem podzielić się swoimi odczuciami na jego temat.



#100 OFFLINE   piter v

piter v

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • Imię:piotr

Napisano 23 październik 2018 - 11:39

Ciekawe czy kolega miał ten kijek w ręce...
  • phantom72 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych